راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت پنجم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت پنجم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

مرحله Ropes Course

Ropes Course چهارمین مرحله از دنیای Teensies in Trouble است. در این مرحله از شخصیت Murphy برای بریدن، بالا رفتن و تاب خوردن از طناب ها استفاده بیشتری میشود.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 10
حداقل تعداد Gold Lum Cup: 600 Lums

در این مرحله برخی از دشمنانتان را بر روی چوب پا خواهید دید. برای از بین بردنشان هم میتوانید چوب پاها را بشکنید تا به زمین برسند و هم میتوانید روی سرشان بپرید. همچنین چوب پاها نقاط پرش خوبی هستند. زمانیکه Murphy وارد بازی میشود، به سوی اولین تپه شناوری که چشم دارد، بروید و از Murphy جهت ضربه زدن به موجود تپه استفاده کنید، اینکار باعث میشود که او بلند شود. از زنجیر برای سر خوردن به سمت دیگر استفاده کنید.
وقتیکه به دومین موجود تپه ای شناور میرسید، به چشمش ضربه بزنید و سپس به زیرش شنا کنید تا Teensy شماره ۱ که در زیر آب به دام افتاده است را پیدا کنید. به راهتان ادامه دهید، از Murphy برای سیلی زدن به دشمنان چشم چنگکی که شما را غافلگیر میکنند استفاده کنید و برای رد شدن از حفره ها و از بین بردن دشمنان چوب پادار بپرید و برای بالا رفتن از حفره از روش پرش بر روی دیوار استفاده کنید.
به بالا در میان شاخسار درختان نگاه کنید در آنجا Teensy شماره ۲ را خواهید دید که درون قفس به دام افتاد است. از Murphy برای بریدن طناب استفاده کنید و زمانیکه در حال افتادن است، قفس را بشکنید و او را آزاد کنید. چند هیولای دیگر را سیلی بزنید و Ogre را با استفاده از Murphy غلغلک دهید تا قهرمان خودش را به او برساند و بتواند او را از بین ببرد. بلافاصله بعد از نابودی Ogre دو دشمن که از طناب آویزانند به پایین خواهند پرید. آنها را از بین ببرید و همانجا بدنبال یک گیاه بگردید.
برای پیدا کردن Teensy شماره ۳ آن گیاه را از ریشه درآورید. چند دشمن آویزان از طناب دیگر را نیز از بین ببرید، و بدنبال یک سکو که در کنارش یک زنجیر از پشت یک مانع خاردار گذشته است، بگردید. با کمک Murphy آن مانع خاردار را ببرید، اما قفس Teensy شماره ۴ که آویزان است را نبرید، چون ممکن آنرا از دست دهید. به آسانی از زنجیر سر بخورید و قفس را بشکنید تا Teensy را نجات دهید. همین که به زمین رسیدید، بدنبال یک کنده چوبی خاردار بگردید که از بالا آویزان است، و با استفاده از Murphy طناب سمت چپش را ببرید.
از کنده بالا روید و به سمت بالا بپرید تا Teensy شماره ۵ را درمیان شاخ و برگ درختان بیابید. به سمت جلو حرکت کنید و از چند زنجیر دیگر سر بخورید و دشمنان سپر به دست و چوب پادارتان را از بین ببرید تا اینکه به یک کنده آویزان دیگر در بالای سر یک موجود چند چشم برسید. باز هم طناب سمت چپ را ببرید تا بتوانید از کنده بالا بروید و وارد یک منطقه مخفی شوید.
در این منطقه شروع به سر خوردن از طناب کنید تا اینکه به وسط طناب رسیدید از Murphy استفاده کنید و طناب را ببرید و اینگونه قهرمان به طناب بعدی خواهد رسید. این عمل را چند بار تکرار کنید تا به ملکه Teensy برسید. به حرکت ادامه دهید، طناب را ببرید تا بتوانید به زنجیر برای سر خوردن، برسید. به سر خوردن از روی زنجیرها ادامه دهید تا اینکه به یک موجود در نزدیکی دو حلقه برسید. با استفاده از Murphy به چشم آن موجود ضربه بزنید و به سمت چپ بپرید تا یک منطقه مخفی دیگر را بیابید.
وارد منطقه مخفی شوید و در اینجا باید ابتدا آن فرمان طلایی را کاملا به سمت راست بچرخانید و سپس به سمت چپ بچرخانید و بپرید و حلقه اش را بگیرید، بعد دوباره آن را به سمت راست بچرخانید و ناگهان بپرید و باز هم فرمان طلایی را به سمت چپ بچرخانید. اینگونه میتوانید قفس را بشکنید و پادشاه Teensy را نجات دهید. به سمت هیولای بعدی حرکت کنید، به چشمش ضربه بزنید تا اینکه هیولا به پایین برود، سپس شما میتوانید به سطح پایینی بپرید و Teensy شماره ۶ را نجات دهید.
به چشم هیولاها ضربه بزنید و از زنجیرها سر بخورید تا به جایی برسید که چند دشمن به یک Ogre با طناب وصل شده اند. آنها را نابود کنید سپس به راهتان ادامه دهید تا اینکه به سطح پایینی بپرید، در سمت چپتان یک دشمن را میبینید که به Teensy شماره ۷ که در میان بوته ها پنهان است، با طناب متصل است. دشمن را از بین ببرید و Teensy را از بین بوته ها نجات دهید.
به راهتان ادامه دهید، یک کنده آویزان خواهید دید که باز هم باید طنابش را ببرید و پس از کشتن دشمن با استفاده از زنجیرها و طناب آویزان به سمت بالا بپرید تا بتوانید به سطح بالایی برسید. در آنجا یک دشمن را خواهید دید که سعی دارد قفس Teensy شماره ۸ را با طناب بکشد. Teensy را نجات دهید و به راهتان ادامه دهید تا مرحله را کامل کنید، یادتان باشد که به چشم هیولاها ضربه بزنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × پنج =