راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت هفتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت هفتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

PlayStation 4 Game Rayman Legends مرحله Dungeon Chase

Dungeon Chase یک مرحله کوتاه است که برای پیدا کردن و آزاد کردن شاهزاده ای به نام Elysia مورد نیاز است. باز شدن این مرحله نیازمند شصت Teensy است، و یک مرحله اختیاری در پشت دروازه های بسته محسوب میشود. همچنین بردن در این مرحله به شخصیت Murphy بستگی دارد.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3
حداقل تعداد Gold Lum Cup: 300 Lums

بسیار شبیه به مرحله Dungeon Dash، شما باید از Murphy برای بالا و پایین بردن و دستکاری سکوها و موانع استفاده کنید تا قهرمان بتواند به سرعت و با خیال راحت مرحله را تکمیل کند. در ابتدای بازی Murphy را ملاقات خواهید کرد و طبق معمول او در استفاده از سکوها و موانع به شما یاری خواهد رساند.
هنگام مواجهه با دشمنان قدیمیتان برای افزایش سرعت بازی روی سرشان بپرید و به راهتان ادامه دهید. پس از گذراندن یک مسیر باریک با استفاده از روش پریدن روی دیواره ها و پشت سر گذاشتن ارواح آتشین، یک سکو که در مقابلتان قرار دارد را به سمت راست بکشید و روی آن بپرید تا بتوانید Teensy شماره ۱ را نجات دهید و سپس با استفاده از یک زنجیر به سمت پایین سر بخورید تا بتوانید Lum های بیشتری جمع آوری کنید. به حرکتتان ادامه دهید و مراقب اشیای خارداری که از طناب آویزان هستند باشید.
فقط طناب اشیا خارداری که در زیرشان گودال وجود دارد را ببرید، زیرا اگر طناب سایر اشیا خاردار را ببرید راهتان را سد خواهند کرد. پس از گذراندن این چند مانع، اگر به بالا نگاه کنید Teensy شماره ۲ را خواهید دید که از سقف آویزان است و در زیرش یک گودال وجود دارد. حواستان باشید تا به اندازه کافی به او نزدیک شوید و سپس طنابش را ببرید و با یک پرش او را نجات دهید.
مراقب ارواح آتشین، گیوتین ها و سایر موانع باشید و از آنها دوری کنید. یادتان باشد که با ضربه زدن به چشم ارواح آتشین میتوانید آنها را حذف کنید. به حرکتتان ادامه دهید تا به Teensy شماره ۳ برسید که در انتهای مسیر منتظرتان است تا او را نجات دهید. فراموش نکنید که در این مرحله نیز شعله های آتش شما را دنبال میکند.

بازی پلی استیشن ۴ ریمن لجند مرحله How to Shoot Your Dragon

How to Shoot Your Dragon ششمین مرحله از دنیای Teensies in Trouble است. این مرحله فقط با نجات دادن حداقل سی Teenssy قابل باز شدن است. این سطح نشان دهنده بازگشت جادوگر سیاه Teensy است، و زمانیکه شما او را میبینید، او چندین اژدها را احضار میکند تا از پیشرفت شما در بازی جلوگیری کند. شما همچنین می توانید با پرتاب گلوله از خود در برابر اژدها محافظت کنید و آنها را شکست دهید.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 10
حداقل تعداد Gold Lum Cup: 600 Lums

با شروع بازی شما باید از مواجهه با آتش دوری کنید و مرحله را ادامه دهید تا Murphy بیاید و در ادامه راه، همراهیتان کند. اولین مانع را به بالا بکشید و به راهتان ادامه دهید تا اینکه یک مانع اسکلتی بیابید که در زیرش یک سکوی خاردار وجود دارد. با استفاده از Murphy سکو را تکان دهید و به پایین بپرید.
سکو را به جای اولش بازگردانید تا بتوانید از آن آویزان شوید، سپس سکو را تکان دهید تا به بالای Teensy شماره ۱ برسید و به پایین بپرید تا او را نجات دهید، به بالش برخورد کنید و دوباره به سکو باز گردید. حواستان باشد دقیقا زمانی به پایین بپرید که Teensy در حال پرواز در راستای بالش قرار دارد. در زیر مانع اسکلتی بعدی هیچ سکویی وجود ندارد پس ابتدا با استفاده از Murphy سکو را به زیرش هدایت کنید و سپس به پایین بپرید.
به جای اینکه به سمت راست بروید، به سمت چپتان بپرید تا یک منطقه مخفی را بیابید. با استفاده از Murphy و با چرخاندن فرمان طلایی سکوها را کنترل کنید. سکو را بچرخانید تا بتوانید حلقه را بگیرید، بر روی سکوی بعدی بپرید، با روش پریدن روی دیوار حلقه بعدی را بگیرید، سکوها را بچرخانید تا بتوانید بر روی سکوی بالایی بپرید، سپس به سمت حلقه بالایی بپرید و آنرا بگیرید، سکوها را به سمت چپ بچرخانید تا بتوانید به ملکه Teensy برسید.
به راهتان ادامه دهید، با مانع آکاردئونی روبرو خواهید شد که برای عبور از آن ابتدا با استفاده از Murphy مانع را به سمت پایین بکشید، سپس بر روی آن بپرید و اینبار مانع را به بالا بکشید، یادتان باشد کمی به سمت راست بروید تا هنگام بالا آوردن مانع با خارهای بالای سرتان برخورد نکنید.
به حرکت ادامه دهید، به جایی خواهید رسید که دو سکو توسط یک زبانه آتش از هم جدا شده اند، برای عبور از اینجا ابتدا بر روی سکوی اول بپرید سپس با استفاده از زنجیر بالای سرتان به سمت سکوی دوم بروید و روی آن بپرید. سپس سکوی دوم را پایین بیاورید تا به یک سکوی دیگر برسید، با استفاده از آن به سمت چپ بروید و Teensy شماره ۲ را پیدا کرده و او را نجات دهید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 13 =