راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت هشتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت هشتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

مرحله How to Shoot Your Dragon

ادامه دهید تا به یک پرتگاه با یک سکو برسید. با استفاده از سکو به بالا بروید تا یک منطقه مخفی را در سمت راست بخش بالا بیابید. با یک مانع پیچ در پیچ روبرو خواهید شد که برای عبور از آن و رسیدن به پادشاه Teensy باید آنرا بچرخانید. یادتان باشد که حلقه ها برای عبور از این مانع پیچ در پیچ بسیار کمک کننده هستند. قهرمان را بدون خطر به سمت دیگر برسانید تا پادشاه Teensy را نجات دهد.
کمی جلوتر، مانع عمودی را ابتدا به پایین بکشید تا قهرمان نقطه پرش داشته باشد، سپس همزمان با پرش قهرمان بر روی دیوار، مانع را به سمت بالا بکشید تا بتوانید باز هم با استفاده از آن و پرش دیواری به سمت بالا برود. در سطح بالایی Teensy شماره ۳ را پیدا خواهید کرد. به سمت جلو حرکت کنید و از غولی که بر سر راهتان قرار دارد با استفاده از Murphy عبور کنید. حتما بخاطر دارید که Murphy باید او را غلغلک دهد تا شما بتوانید او را از بین ببرید.
به حرکت ادامه دهید تا جاییکه به دو زنجیر برسید که یک کنده چوبی خاردار آنها را از هم جدا کرده است. پس از عبور از کنده چوبی و پریدن بر روی زنجیر باید به پایین بپرید اما ابتدا سکو را به زیر پایتان هدایت کنید، سپس سکو را به سمت چپ ببرید تا Teensy شماره ۴ را بیابید.
در ادامه با موانع بیشتری روبرو خواهید شد.
اولین مانع که همان کنده چوبی خاردار است میتوان گفت که یکی از آسانترین مانع ها است. زنجیر را سفت بگیرید و از آن به پایین سر بخورید، حواستان به دریچه های آتشین باشد زیرا اگر دیر بجنبید با آتشی که از درون آنها زبانه میکشد و خواهید سوخت. به راهتان ادامه دهید و با موانع و سکوهای خاردار مواجه شوید، خبر خوب این است که با حرکت دادنشان میتوانید ازآنها عبور کنید و خبر بد اینکه این پایان ماجرای موانع نیست، سکوهایی که با پریدن بر روی آنها، شروع به فرو ریختن میکنند نیز مشکل جدیدتان است؛ با حرکت سریع میتوانید آنها را پشت سر بگذارید.
وقتیکه به منطقه سکوهای فرو ریختنی میرسید، بدنبال چند زنجیر برای سر خوردن بگردید. آخرین چیزی که برای سر خوردن وجود دارد یک طناب است که یادتان باشد وقتی به انتهای آن رسیدید، با استفاده از Murphy آنرا ببرید و به سمت Teensy شماره ۵ که از سقف آویزان است، تاب بخورید و نجاتش دهید.
به سر خوردن از روی زنجیرها و از بین بردن هیولاها ادامه دهید و مراقب شعله های سوزان باشید و از آنها دوری کنید تا جاییکه به یک منطقه با مانعی عمودی و چندین زنجیر و ارواح آتشین برسید.
باز هم از مانع عمودی برای پرش و رسیدن به زنجیر بالایی استفاده کنید، فراموش نکنید که ارواح آتشین را از بین ببرید. هنگام سر خوردن از زنجیر یک دشمن را خواهید دید که در حال کتک زدن Teensy بی گناه است، او را بکشید تا Teensy شماره ۶ را نجات دهید.
به بازی ادامه دهید و با استفاده از Murphy طناب همه کنده های خاردار سر راهتان را ببرید.
وقتیکه به یک کنده خاردار افقی میرسید که توسط دو طناب از سقف آویزان شده است، باید فقط طناب سمت چپ را ببرید، سپس بر روی زنجیری که در کنارش قرار دارد بپرید و از روی آن سر بخورید، ناگهان با یک کنده خاردار افقی روبرو میشوید که به وسیله یک طناب از سقف آویزان است و یک قفس که Teensy شماره ۷ در آن زندانی است، به وسیله یک زنجیر به کنده چوبی متصل شده است، یادتان باشد که این طناب را نبرید زیرا Teensy را از دست خواهید داد.
بر روی سکوی زیر پایتان بپرید و Teensy را نجات دهید.
به راهتان ادامه دهید تا بتوانید از قلعه خارج شوید. بر سر راه خروجتان با یک کنده چوبی خاردار که در ارتفاع بالایی از سقف آویزان است روبرو خواهید شد، برای عبور از این قسمت باید هر دو طناب متصل به کنده را ببرید و سپس بر روی آن بپرید و با پریدن بر روی زنجیرها به سمت بالا بروید تا به سطح بالایی برسید و راه خروج را بیابید. پس از خروج از قلعه با جادوگر سیاه Teensy روبرو خواهید شد که در حال روغنکاری ماشین پرنده اش است.
وقتیکه او شما را میبیند چند اژدها را احضار میکند تا جلوی شما را بگیرد. اگر شما از دستگاه Wii U استفاده میکنید، به کمک Murphy میتوانید هر اژدهایی که بر سر راهتان قرار میگیرد را از بین ببرید. در غیر اینصورت شما قابلیت پرتاب گلوله خواهید داشت تا اینکار را خودتان انجام دهید.
حواستان به Teensy شماره ۸ باشد و پس از نابودی دومین اژدها هنگامیکه در حال پریدن از روی سکویی که یک بالش رویش قرار دارد بر روی سکوی بعدی هستید گلوله شلیک کنید تا Teensy شماره ۸ که کمی جلوتر از یک زنجیر آویزان است را نجات دهید. همچنان به کشتن هر اژدهایی که بر سر راهتان قرار میگیرد و دوری از آتششان ادامه دهید تا مرحله را به پایان برسانید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 20 =