راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت نهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت نهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation 4 Game Rayman Legends Walk through

بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends مرحله Breathing Fire!

Breathing Fire! مرحله مواجهه با غول اصلی در دنیای Teensies in Trouble است. شما در این مرحله با یک اژدهای عظیم الجثه روبرو خواهید شد، و باید همزمان با جا خالی دادن از شعله های آتشی که به سمت شما میفرستد با پرتاب گلوله به او حمله کنید. ۳ Teensy را نیز باید در بخش های مختلف این مرحله پیدا کنید و نجاتشان دهید.

راهنمای گام به گام
تعداد Teensies: 3

حداقل تعداد Gold Lum Cup: 300 Lums

در همان ابتدای بازی با استفاده از دو حلقه به سطح بالایی بروید و Teensy شماره ۱ را نجات دهید. در این مرحله اکثر دشمنانتان با چتر نجات بر سر راهتان سبز خواهند شد، برخی اوقات با پریدن بر روی چترشان میتوانید از آنها بعنوان سکو استفاده کنید تا به سکوی بعدی برسید. به راهتان ادامه دهید و سلاح پرتاب کننده گلوله را که در آسمان است با یک پرش، بگیرید و هر دشمنی را که سعی میکند شما را غافلگیر کند و برایتان کمین کرده است را نابود کنید.
خود را به آخرین سکو برسانید و ناگهان اژدها ظاهر خواهد شد. نقاط مشخصی روی بدن اژدها وجود دارد که فقط با ضربه زدن به آنها میتوانید او را از بین ببرید، پس در هنگام مبارزه سعی کنید اکثرا حواستان جمع باشد تا به موقع بتوانید در برابر گلوله های آتشینش که هر لحظه ممکن است به سمتتان بیایند، جا خالی دهید.
مراقب اولین شلیک گلوله های آتشین باشید که از سمت بالا به سراغتان می آیند. وقتی که اژدها به سمت چپ میرود نگران حمله به او نباشید و فقط روی جا خالی دادن در برابر گلوله های آتشین تمرکز کنید. زمانی که او به سمت راست میرود، از روی گلوله های آتشینش بپرید و با شلیک مداوم به سمتش، سعی کنید به او آسیب برسانید؛ بخاطر داشته باشید که با پرتاب گلوله هایتان نمیتوانید گلوله های آتشین او را خنثی کنید.
چند انفجار کوتاه برای رسیدن به بخش بعدی مبارزه کافی خواهد بود. همین که اژدها سکویی که رویش ایستاده اید را تخریب میکند، به سمت راست بپرید تا Teensy شماره ۲ که در حال پرواز وارد صحنه میشود را نجات دهید.
در بخش بعدی در کنار سکو، یک ستون چوبی قرار دارد که یک بالشتک و یک حلقه به آن متصل است و با پریدن بر روی بالشتک میتوانید حلقه را بگیرید فقط یادتان باشد که با گرفتن حلقه، ستون چوبی شروع به سقوط میکند که البته با پریدن بر روی سکو به حالت اول باز خواهد گشت.
هنگامی که اژدها به سمت راست میرود، از حلقه بعنوان یک اهرم استفاده کنید، اما نگذارید که ستون سقوط کند، سریعا شروع به شلیک گلوله های پی در پی به سمت اژدها کنید. همانطور که مرحله بعدی نبرد آغاز میشود به سمت راست بپرید، از حلقه بگذرید و بدنبال Teensy شماره ۳ بگردید که در زیر سکوها به دام افتاده است. نیاز نیست برای نجات دادن Teensy به همان سکویی که روی آن گیر کرده است بروید، فقط کافی است به سکوی زیرپایتان مشت بزنید تا او نجات یابد و سپس به راهتان ادامه دهید زیرا سکوها در حال سقوط هستند.

در بخش آخر، به یک سکو میرسید که یک بالشتک و یک سکوی کوچک دیگر نیز بر رویش قرار دارد. این سکو لرزان است و اگر زمان زیادی در سمت راست سکوی اصلی بایستید، سکو شروع به سقوط میکند به همین دلیل شما میتوانید با استفاده از بالشتک بر روی سکوی کوچک بپرید و تعادل را حفظ نمایید. هنگامی که اژدها می آید بهتر است در سمت راست بمانید تا شعله های آتش اژدها به پایان رسد، سپس میتوانید با استفاده از بالشتک به سکوی کوچک بروید و شروع به شلیک گلوله کنید، حواستان باشد که ناگهان دشمنانتان نیز حمله خواهند کرد.
پس از آنکه اژدها به سمت هر دو سکو شعله بدمد، از گلوله های آتشینش با تمام توانتان اجتناب کنید. شما باید کار این اژدهای زخمی را به پایان برسانید تا این مرحله نیز تکمیل شود.
پس از نابودی اژدها شما کمی به راهتان ادامه خواهید داد و با جادوگر سیاه Teensy روبرو خواهید شد که سوار بر ماشین پرنده اش در حال فرار است اما از شانس بدش گیر خواهد کرد، قهرمان شما او را میگیرد و با تمام توان به یک سیاره دیگر پرتاب خواهد نمود، امیدواریم موجودات ساکن آن سیاره به خوبی از او پذیرایی کنند.

Ps4 Game Rayman Legends مرحله Castle Rock

Castle Rock مرحله موزیکال دنیای Teensies in Trouble است. این مرحله فقط زمانی باز میشود که شما غول آخر یا همان اژدها را که در مرحله Breathing Fire! حضور داشت، نابود کرده باشید. مراحل موزیکال با مراحل عادی فرق دارند، در مراحل موزیکال از یک آهنگ منحصر بفرد هماهنگ با ریتم بازی استفاده میشود که زمانیکه نیاز باشد بازیکن بپرد یا حمله کند تا زنده بمانند، آهنگ تغییر میکند.
این مرحله با سرعت مشخصی انجام میشود، و هر بازیکن میتواند بطور خودکار سرعتش را در بخش سمت چپ صفحه تنظیم کند. همچنین این بدان معناست که بازیکنان میتوانند بدون اینکه نگران کاهش سرعت باشند، به راحتی سر بخورند. همچنین در این مرحله میتوانند ۳ Teensy را نجات دهند.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + چهار =