راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت اول)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends (قسمت اول)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Rayman Legends: تمامی ۶ دنیا و مراحل فرعی آن PlayStation ۴ Game Rayman Legends Walk through

راهنمای گام به گام بازی Rayman Legends (قسمت اول)

به راهنمای گام به گام بازی Rayman Legends خوش آمدید! این راهنمای گام ­به گام شامل موقعیت مکانی همه ­ی  Teensies هایی است که میتوانید نجات دهید، و همچنین ویدیوهای راهنمای گام به گام نیز به شما کمک میکند که از مراحل بازی بگذرید و بتوانید جام طلایی (Gold Lum Cup) را در هر مرحله به دست آورید!

Teensies چیست؟

 Teensiesها یک گونه جادویی از موجودات عاقل هستند که نخستین بار در بازی Rayman 2 ظاهر شدند. آنها در بازی Rayman Legends، هم بعنوان شخصیت های اصلی قابل نقش­ آفرینی و هم بعنوان قربانیانی که باید نجات داده شوند، بازگشته ­اند. اگر آنها را نجات دهید، Teensies ها به Rayman و سایر دوستانش بعنوان جایزه Lum های بیشتری، پاداش می دهند.

Teensies (قابل جمع ­آوری)

در اکثر مراحل، ۱۰ Teensies وجود دارد که قابل جمع ­آوری هستند، از جمله یک پادشاه و یک ملکه که اغلب پشت یک درب مخفی، پنهان شده ­اند. در مراحلی خاص، مانند مراحل تهاجمی (Invasion levels) و مراحل مبارزه با غول های اصلی (Boss levels)، ۳ Teensies وجود دارد که به راحتی میتوانید آنها را پیدا کنید اما نجات دادنشان کار سختی است.
نجات دادن Teensies ها باعث میشود که بازیکن تعداد زیادی Lums جایزه بگیرد، مراحل بعدی بازی را باز کند و مدال هایی بر اساس تعداد Teensies هایی که در هر مرحله نجات داده است را به بازیکن پاداش دهند. همچنین یک شخصیت اصلی مخفی نیز در بازی وجود دارد که فقط در صورتی میتوانید آنرا باز کنید که تمام Teensies های موجود در بازی را نجات داده باشید.
مجموعا تعداد ۷۰۰ عدد از Teensies در بازی وجود دارند که باید آنها را نجات دهید، که تعداد ۴۵۰ عددشان در بازی اصلی و باقیشان در مراحل بازسازی شده Rayman Origins یعنی همان نقاشی های دنیای Back to Origins، مخفی شده ­اند.

Dark Teensies

Dark Teensies بعنوان اشرار، در بازی فعالیت میکنند. در مجموع پنج Dark Teensies وجود دارند، و در انتهای هر یک از اولین مراحل ۵ دنیا این Dark Teensies ها یک Teensie بی­ گناه را ربوده و در طول مراحل بازی با آنها پرواز میکنند، تا اینکه شما در مرحله پایانی هر دنیا، با آن روبرو شوید.
سپس در مرحله مبارزه با غول های (boss levels) هر دنیا، Dark Teensies غولهای عظیم ­الجثه ­ای را احضار میکنند تا شما با آنها بجنگید، پس از شکست دادن هر غول، شما باید Dark Teensie را از درون ماشین پرنده ­اش بیرون بیاورید و آنها را به ماه بفرستید.
بازی Rayman Legends شامل ۵ دنیای عادی و یک دنیای جایزه ­دار است که شامل چندین مرحله در درون نقاشی هایی است که بازیکن میتواند وارد آنها شود و بازی کند. اکثر دنیاها و مراحل را میتوان از طریق پیشرفت در بازی یعنی همان گذراندن مراحل عادی و یا با نجات دادن Teensies هایی که در هر مرحله پیدا میشوند، باز کرد.
مقدار  Teensiesهایی که در هر مرحله پیدا میشوند بین ۳ تا ۱۰ عدد هستند که البته تعدادشان به نوع هر مرحله بستگی دارد، بعضی از آنها بطور عادی در طول یک مرحله پیدا میشوند و بقیه ­شان در هر مرحله مخفی هستند.
مراحل بازی Rayman Legends به شکل مراحل عادی پلتفرمی ماجراجویانه (platforming adventures) و مبارزه با غول های اصلی (boss battles) ، مراحل تهاجمی زمان ­بندی شده (timed invasion levels)،  چالشهای تغییر پلتفرم (platform altering challenges) با همراهی Murphy، و حتی مراحل موزیکال (special musical themed levels) دسته بندی شده ­اند. در ادامه میتوانید اطلاعات مربوط به هر مرحله را بخوانید.

دنیای  Teensies in Trouble

Once Upon a Time

Once Upon a Time اولین مرحله از بازی Rayman Legends است که در دنیای Teensies in Trouble قرار دارد. هنگام شروع بازی برای اولین بار، بازیکن به طور خودکار بازی را از انتهای صحنه قطع (cutscene) آغازین، شروع میکند. پس از آن، ورود به مرحله را میتوان بطور عادی از صفحه انتخاب مراحل انجام داد.
انتخاب شخصیت بازیکنان محدود به Rayman، Globox، Grand Minimus و Goth Teensy خواهد بود، و بازیکنان میتوانند پس از کامل کردن مرحله اول، لباس شخصیت ­ها را تغییر دهند.
همچنین این اولین سطحی است که در آن Murphy بعنوان یک شخصیت اصلی قابل انتخاب ظاهر میشود. توجه داشته باشید که این راهنمای گام به گام برای نسخه­ های غیر از Wii U/Vita نوشته شده است.

راهنمای گام به گام Teensies:۱۰

حداقل تعداد Gold Lum Cup: ۶۰۰  lums

با شروع بازی، سریعا به سمت راست حرکت نکنید. در حالت واقعی platformer ، یک راز مخفی در درون سوراخی در دل یک درخت غول پیکر که در سمت چپتان وجود دارد، نهفته است. یک صدای “oooooooh” شما را به سمت منطقه مخفی هدایت میکند، جاییکه اولین Teensy از ۱۰ Teensies این مرحله در آنجا اسیر است. به بالا بپرید و به قفس حمله کنید تا بتوانید آنرا بشکنید و Teensie شماره ۱ را نجات دهید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =