راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت دهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت دهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: تمامی ۱۵ سطح بازی PlayStation 4 Game Lego Batman 3 Walk through

PlayStation ۴ Lego Batman 3 مرحله ۶: تهدید شخصیت Lantern
این مرحله در برج مراقبت (Watchtower) آغاز می شود، شما teleporter خاصی را پیدا می کنید که در پایین سالن افتاده است. آن را نادیده بگیرید و از پله ها بالا رفته و به سمت راست حرکت کنید. برای شکست Mr. Freeze، لباس سنسوری را فعال کنید و نامرئی شوید و به سمت فرد شیطانی منجمد بخزید. مادامی که نامرئی هستید، می تواندی به راحتی به مرد کیسه دار سه بار ضربه بزنید و او را شکست دهید. حال از اسکن لباس سنسوری روی درب یخ زده استفاده کنید.
قندیل ها را آشکار کرده و به هر چهار قندیل شلیک کنید تا آجرهای لغزنده را به دست آورید. این قطعات به پانل مرد پلاستیکی (Plastic Man) تبدیل می شوند! به همراه مرد پلاستیکی روی پانل بایستید تا قفل در را از بین ببرید، این کار باعث می شود تیم بتواند وارد اتاق Hanger شوند. آسانسور را به سمت بالا ببرید و با کمک لباس arctic بتمن آتش لگوهای در حال سوختن را خاموش کنید. آجرهای لغزنده را بسازید تا وارد شبیه ساز VR شوید! برای این کار، مسیری برای شما مشخص نمی شود، مگر اینکه در نزدیکی مسیرهای نامرئی حرکت کنید.
مادامی که می توانید به سرعت حرکت کنید و شاید به ندرت بیافتید، این کار خیلی سخت نخواهد بود! برای چالش دوم، تنها روی پلتفرم آبی بپرید. پلتفرم های خطرناک قرمز رنگ هستند، از آن ها دوری کنید. زمانی که تمامی چالش ها تکمیل شد، دری باز می شود و به سطح بعدی وارد می شوید. کشتی Brainiac بسیار عظیم است، در نتیجه مسلما تمامی قهرمانان متحد و خائنان از هم جدا خواهند شد. بتمن به Luthor، Grundy و Flash ملحق خواهد شد. چیزهایی که جلوتر قرار دارند در اولویت هستند!
قلاب چنگکی را با کمک بتمن، بین دو کنسول قرمزی که در نزدیکی منطقه شروع قرار دارند، بکشید. با استفاده از ویژگی نامرئی شدن لباس سنسوری بتمن به سمت نربان بروید، سپس لباس Hazard شخصیت Luthor را فعال کنید تا مسیر را از بین لجن های سبز دنبال کنید و به سمت راست بروید. پس از اینکه از لجن عبور کردید لباس Stealth او را فعال کرده و به کلید ضربه بزنید. زمانی که پرتو انرژی پایین بود، با استفاده از لباس سونار آجرهای شیشه ای را نابود کنید.
این قطعات صفحه Grundy را ایجاد می کنند، برای پیدا کردن وسیله نقلیه ی اره چرخی است وارد صفحه شوید! دقیقا کاری را کنید که لیگ به آن نیاز دارد، با هر شخصیتی که اندازه ای معمولی دارد درون صفحه بپرید تا شاخک ها را دور کنید.  در اتاق جلویی، لباس الکتریسیته بتمن را فعال کرده و او را به سطح شیب دار برقی که در سمت راست قرار دارد متصل کنید. حال که شارژ شدید، به سطح شیب دار سمت چپ رفته و ژنراتور را فعال کنید. البته توجه کنید که در مسیرتان با شعله های آتش برخورد خواهید کرد. به سمت بعدی بروید، آجرهای لگوی نقره ای را منفجر و سپس با استفاده از لباس فضایی آجرهای لگوی طلایی را منفجر کنید.
این کار باعث آزاد شدن بلوک ها در محفظه نشانه ای می شود که در مرکز قرار دارد. با کمک لباس سونار بتمن آن را بشکنید تا باز شود و لباس Shield جدید را برای Lex Luthor به دست آورید. حال او نیز مانند آلفرد می تواند از آتش عبور کند. دکمه را فشار دهید، کامپیوتر را هک کنید، آجرهای طلایی را با لیزر لباس فضایی Luthor ذوب کنید. حال هر دو دستگاه از کار می افتند، آجرهای لغزنده را به مرکز اتاق منتقل کنید. آن ها را با توانایی سرعتی فلش بسازید تا با رابین تماس برقرار کنید. تمامی دشمنان را شکست دهید و از دری که در سمت راست قرار دارد عبور کنید تا دوباره به رابین و جوکر ملحق شوید. از لباس تکنوی رابین در پانل شکاف دار استفاده کنید، سپس از راه آبی مغناطیسی بالا بروید.
در محفظه را باز کنید و از قطعات موجود برای لباس فضایی سایبرگ، سوخت جت پک بسازید. به طبقه سوم در سمت چپ پرواز کنید و با لباس الکتریسیته ی سایبرگ شارژ شوید. زمانی که از شکاف جرقه ای شارژ شدید به سمت راست پرواز کنید و از ژنراتور استفاده کنید. حال رابین می تواند با لباس مغناطیسی اش بالا برود و در حالی که از لباس hazard خود استفاده می کند، کلیدی که در بین لجن های سمی وجود دارد را بکشد. در راهرو الکتریکی، از لباس مغناطیسی برای حذف شاخک های آبی استفاده کنید. دکمه هر پلتفرم را فشار دهید و سعی کنید روی پلتفرم ها حرکت کنید تا دو هدف فلزی لگو را ظاهر کنید. آن ها را با کمک لباس تخریبی سایبرگ منفجر کنید.
در قسمت جلویی، سه لیزر در بالای درب اسکلتی قرار دارد. برای ادامه مسیر باید آن ها را هدایت کنید. ابتدا قسمت سبز رنگ پلتفرم موجود را به سمت چپ و راست هل دهید. از آجرهای لغزنده یک پانل سپری برای زن شگفت انگیز بسازید تا لیزرها را به سمت دکمه های قرمز هدایت کند. حال درب باز می شود، و شما می توانید به مسیرتان ادامه دهید. Brainiac باز هم کنترل ذهنی لیگ را در دست گرفته است! رابین کلاه مسخره Professor Fate را بر سر دارد و طلسم کنترل ذهن بر او اثری ندارد، او باید به تنهایی با این تهدید مقابله کند.
پس از ورود هر دسته از دشمنان، Brainiac سعی می کند یکی از قهرمانان را از بین ببرد، پس کلید ساخت را خرد کنید تا آن ها را آزاد کنید. همه دشمنان را شکست دهید. یک ضربه Grundy برای شکست Brainiac کافی است، پس او را آزاد کنید. ای وای! Lanterns آزاد است و Brainiac فرار می کند، و سوپرمن وارد سیاره ای مینیاتوری خواهد شد. بتمن و زن شگفت انگیز سعی می کنند او را نجات دهند. از آوارهای سر راهتان دوری کنید و خواهید دید که این ماموریت هم به سرعت پایان می یابد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 1 =