راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت دوازدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت دوازدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: تمامی ۱۵ سطح بازی PlayStation 4 Game Lego Batman 3 Walk through

PlayStation ۴ Game Lego Batman 3 مرحله ۸: مشکل بزرگ در Gotham کوچک
برای شروع این مرحله، از هولوگرامی که در مرکز اتاق کنترل وجود دارد، استفاده کرده و سه چالش مجازی را تکمیل کنید. چالش آخر کمی حیله گرانه تر است، خانه های قرمز ظاهر می شوند و زمانی که روی آن ها گام بردارید، لیزری قرمز رنگ به شما اصابت می شود که از سلامتیتان کم می کند، پس به هیچ وجه روی خانه های قرمز گام برندارید.
Gotham هدف بعدی تبه کار بزرگ است! هدف شما باید محفظه های سبز رنگ باشد، از آجرهای لغزنده یک دسته سبز رنگ بسازید و آن را هل دهید تا محفظه در دسترس قرار گیرد. با کمک لباس Hazard شخصیت Luthor تمامی چیزهایی که در خیابان وجود دارد را خرد کنید و تمامی خرابه ها را جمع کنید. روی محفظه، از لباس مغناطیسی سایبرگ استفاده کنید، کامیون نقره ای را نابود کنید و با کمک لباس Shield شخصیت Luthor از آتش عبور کنید. چیزهایی که روی پشت بام دیده بودید را فراموش نکنید!
همه محفظه های موجود در آن سوی آتش را نابود کنید و ماشین تخریبی را پر کنید، ماشین تخریبی یک بمب لجنی برای شما ایجاد می کند. به لباس عظیم تبدیل شوید و آن را به سمت ربات Brainiac پرتاب کنید.
به جوکر و فلش ملحق شوید، از روی Teeter-Totter بپرید و از لباس الکتریسیته جوکر برای خاموش کردن سوکت جرقه زن استفاده کنید. دستگاه سواری شهربازی را نابود کنید و خرابی های آجرهای لغزنده را رها کنید، از خرابه های یک شکاف دایره ای بسازید که جوکر بتواند از آن استفاده کند.
محل سرگرمی ها باز خواهد شد. به درون آن بروید و قبل از اینکه دیوارها به شما آسیب وارد کنند، روی دیوارهای آبی / سفید بپرید، البته تنها شخصیت فلش می تواند این کار را کند. به سمت چرخ و فلک بروید، لگوها را خرد کنید و یک تردمیل بسازید. از قطعات چرخ و فلک استفاده کنید؛ آن ها را دوباره بسازید و با کمک فلش از صفحه ساخت سریع استفاده کنید. حال یک قطار غلتان برای خودتان دارید. این قطار به انرژی نیاز دارد.
لباس الکتریسیته جوکر را فعال کنید و پانلی که در نزدیکی ماشین های سواری وجود دارد را شارژ کنید.
در منطقه ی دیگر، رابین با Cheetah و Solomon Grundy گیر افتاده است، شما به جای مبارزه با Brainiac، باید با گیاهان قاتل مبارزه کنید. به سمت راست و روی آب حرکت کنید و روی پد گل زنبق بایستید، درست نزدیک مجسمه فلزی. با چنگک رابین، نردبان را به سمت پایین بکشید و از آن بالا بروید. لباس Dive رابین همان جا است. لباس Dive رابین لیزری برای ذوب کردن آجرهای طلایی دارد. احتمالا باید تمامی سه ریشه را از بین ببرید.
محفظه شکاف داری در سمت چپ وجود دارد، به کمک ضربه های Grundy تمامی گیاهان سر راهتان را از بین ببرید و به وسیله چنگال های Cheetah اولین ریشه طلایی را آشکار کنید. دومین ریشه طلایی درون ساختمان سمت چپ قرار دارد. بالای پشت بام بپرید و حمله کنید تا سقف را از بین ببرید سایت حفاری را آشکار کنید. به کمک Cheetah دومین ریشه را هم آشکار کنید. ریشه سوم و آخر در ساختمانی پر از آب وجود دارد، در آن جا باید از لباس غواصی استفاده کنید.
وارد آب شوید، دریچه های طلایی را از بین ببرید، با کمک Cheetah آن جا را حفاری کرده و آخرین ریشه را نابود کنید تا بتوانید وارد گلخانه شوید.
Grundy را به داخل گلخانه بفرستید تا در باتلاق فرو رود. دستگیره چنگکی روی توپ را بکشید تا یک بار دیگر Brainiac را دنبال کنید. این بار او با کشتی بزرگش باز خواهد گشت. البته این کشتی از کشتی قبلی کوچک تر است، ما باز هم به قدری بزرگ می باشد که اگر قهرمانان مراقب نباشند می تواند برخی از آن ها را شکست دهد.
مواظب ضربات سنگین شاخک ها و دسته های مینیون ها باشید! صبر کنید تا یکی از شاخک ها به زیر زمین برود و از قسمتی دیگر خارج شود، حال کمی عقب بروید و با همه حملات در دسترس به بالای شاخک ضربه بزنید. زمانی که یکی از شاخک ها سقوط کرد، خواهید دید که آن ها آجرهای لگویی فلزی نقره ای دارند. آن آجرهای نقره ای را با کمک موشک های لباس قدرتی بتمن منفجر کنید. سپس نوبت به لیزر می رسد!
با کمک لباس سنسور خط زرد خیابان آن منطقه را اسکن کنید و از آجرهای آشکار شده یک صفحه سپر برای زن شگفت انگیز بسازید. به زن شگفت انگیز تغییر پیدا کنید و وارد صفحه شوید تا آن لیزر را به سمت Brainiac هدایت کنید.
دندان ها را هدف بگیرید تا کشتی را باز کنید و آجرهای لغزنده بیشتری را جمع آوری کنید. آن ها را کنار هم بگذارید و از فلش برای ساخت زندانی ساختمانی برای محبوس کردن Brainiac استفاده کنید تا در نهایت Brainiac را دستگیر کنید. حداقل، فعلا!!!

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + نوزده =