راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت سیزدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت سیزدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: تمامی ۱۵ سطح بازی PlayStation 4 Game Lego Batman 3 Walk through

PlayStation 4 Game Lego Batman 3 مرحله ۹: قدرت عشق
در ابتدای مرحله شما نقشه هولوگرافی را مشاهده می کنید، باید بین چندین مرحله مختلف در منوی کامپیوتر، یک مرحله را انتخاب کنید. سپس مرحله “Power of Love” شروع خواهد شد، اما می توانید هر مرحله را با هر ترتیبی در اینجا انتخاب کنید. به Zamaron خوش آمدید، خانه Star Sapphires! قهرمانان برای ساکنان Zamaron خیلی آشنا نیستند و سربازان سعی می کنند به آن ها حمله کنند تا آن ها را از آنجا بیرون کنند.
لباس سونار سایبرگ را فعال کرده و تمامی خرده لگوهای شیشه ای را نابود کنید، سپس از آجرهای لغزنده، با کمک ساخت سریع، چیزی بسازید. سازه را با کمک فلش تکمیل کنید و خواهید دید که چندین گل شکوفا خواهند شد، و به سایبرگ اجازه دسترسی به قسمت بالا را می دهند، او می تواند با برقرار ارتباط با سوکت برق دربی که دشمنان از آن وارد می شوند را بی قدرت کند. حال که سایبرگ شارژ کامل دارد، به پایین بپرید و از پله ها به سمت راست حرکت کنید.
لگوهای اضافه سمت راست که جلوی درب آبی درخشان قرار دارند را نابود کنید تا به ژنراتور دست یابید. با کمک الکتریسیته ی سایبرگ آن را قدرتمند کنید و خواهید دید که مسیر رو به جلو باز خواهد شد.
چیزهایی که در اطراف پله ها هستند را نابود کنید تا صفحه زمینی سبز را آشکار کنید. این صفحه پد Manhunter است، شخصیت Martin Manhunter را روی آن قرار دهید تا به درون حباب نیرو منتقل شود. درون حباب، به شکل عظیم الجثه Manhunter تغییر یابید، برای این کار کلید ویژگی ها را فشار دهید،  و سپس دستگیره های سبز را بکشید.
از سایبرگ برای کشیدن و آزاد کردن فلز مغناطیسیس آبی استفاده کنید و با پرتو لیزری سایبرگ، آجرهای طلایی را نابود کنید. آجرهای لغزنده جدیدی باید ساخته شوند و به یک تردمیل تبدیل شوند.
با فلش به اطراف حرکت کنید تا دروازه صورتی رنگی که در سمت راست قرار دارد را نابود کنید.
مسیر را به سمت جلو بروید تا ژنراتور دیگر دشمن و دروازه صورتی را بیابید. با کمک لباس مغناطیسی سایبرگ با آجرهای فلزی رابطه برقرار کرده و سپس از آجرها یک پایگاه سوخت گیری جت پک بسازید. لباس فضایی سایبرگ را شارژ کنید، اما توجه داشته باشید که او فعلاً به این لباس نیاز ندارد. در عوض، Martin Manhunter باید در بالای حباب نیرو پرواز کند و ذهن مینیون هایی که درون آن هستند را کنترل کند، تا آن ها به ژنراتور میدانی حمله کنند. زمانی که آن را نابود کردند از سایبرگ برای شکستن شیشه استفاده کنید و سپس در پایانه الکتریسیته شارژ شوید.
با این شارژ، در بالای ژنراتور به سمت راست پرواز کنید.  این باعث می شود دروازه صورتی حذف شده و منطقه جدیدی روبروی شما باز شود. یک هیولای بزرگ صورتی Justice League را به دام انداخته است! نور درخشان روی آجرهای آبی را می بینید؟ اشیاء را خرد کنید و از قطعات طلایی برای ساخت یک چنگ قلبی فوق العاده استفاده کنید. درست مانند هر هیولای خوب دیگری، موسیقی قلب حیوان را تسکین خواهد داد و او را آرام خواهد کرد.
مادامی که او در حال نواختن است، با کمک لیزر سایبرگ طلا را ذوب کنید. این کار باعث می شود تیم آزاد شوند، و شما می توانید همه جا را بررسی کنید و در نهایت آن جا را ترک کنید، نقاط سبز درخشان را ببینید، آن ها را به کمک شخصیت Martin Manhunter بررسی کنید تا teleporter شخصیت Martin را کشف کنید. با کمک مرد سبز وارد آن شوید و سپس ریشه های طلایی درون غار را ذوب کنید.
در نهایت خواهید دید که گل های عجیبی در بالا شکوفه می زنند و کل تیم می توانند به قسمت بالایی برسند.
از روی گیاهان بپرید تا برای بار دوم با موجود بیگانه برخورد کنید. این بار او با شما مبارزه می کند! مراقب پرتو انرژی صورتی رنگ باشید و آجرهای فلزی نقره ای که در مسیر وجود دارد را نابود کنید. زمانی که هر سه گل نابود شدند، از آجرهای لغزنده صفحه ساخت سریعی برای فلش بسازید تا بتواند از آن استفاده کند.
رستورانی فانتزی بسازید، سایبرگ می تواند با لباس مخصوص خود این مجموعه کوچک را بکشد و هیولایی که به سمت رستوران آمده و آن رستوران را منفجر کند.
برای اینکه هیولا را برای بار آخر نابود کنید، به سمت راست بدوید و از آجرهای قرمزی که پس از حمله بزرگ ظاهر شده اند، چیزی بسازید. زمانی که هدیه کامل شد، از شکل عظیم الجثه Martin Manhunter برای کشیدن دسته های سبز رنگ هدیه استفاده کنید و آن را مستقیما به سمت هیولا پرتاب کنید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 7 =