راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت چهاردهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت چهاردهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: تمامی ۱۵ سطح بازی PlayStation 4 Game Lego Batman 3 Walk through

بازی پلستیشن ۴ لگو بتمن ۳ مرحله ۱۰: A Blue Hope
زمانی که بتمن در اطراف برج نگهبانی (Watchover) پرواز می کرد و تنبلی های جوکر را از بین می برد به یاد دارید؟ این بار Justice League در برابر Reach مبارزه خواهد کرد. حشره های مزاحم برای Blue Lantern مشکلاتی ایجاد کرده اند، پس ۵۰ کشتی آن ها را در آسمان نابود کنید! زمانی که شاخک ها آشکار شدند، موشک های نارنجی را بگیرید و خواهید دید که زمانی که حشرات در مسیر نزدیک در حال پرواز هستند، آن موشک ها آن ها را هدف می گیرند.
با دو موشک به شاخک ها ضربه بزنید تا آن را از بین ببرید. در موج سوم، هیولاهای کرمی فلزی ظاهر خواهند شد، برای نابود کردن این هیولاها هم به موشک نیاز خواهید داشت. زمانی که این سفینه وحشتناک و بزرگ را شکست داده و نابود کردید، روی سیاره فرود خواهید آمد تا این مرحله از بازی را ادامه دهید. مبارزه بسیار سخت خواهد بود، پس زمان کمک فرا رسیده است.
به مسیرتان ادامه دهید و حشرات موجود در مسیر را نابود کنید و برای فلش به دنبال پد ساخت سریع باشید! از آن دستگاهی بسازید که شاخک های روی درخت را از بین ببرد و در نهایت Martin Manhunter باید آن را اسکن کرده تا محلی که باید وارد آن شود مشخص شود، او از پورتال سبز وارد شده و در جای دیگری از آن خارج می شود، بخش طلایی شاخک ها را ذوب کنید تا هیولای بیگانه جدید ظاهر شود! به طرف راست و به سمت بالای سر هیولا بروید، سپس اجازه دهید Manhunter باز هم اسکن کنی. آن چیست؟؟
یک لگوی فلزی! آن را منفجر کنید تا تخته سنگ ها روی سر هیولا بریزند. زمانی که هیولا از بین رفت، سایبرگ می تواند از درخت مو بالا رود و به مسیر دسترسی پیدا کند. یک شی فلزی دیگر در درخت است. آن را هم بمباران کنید. از پلی که با شاخه های درخت انگور ساخته شده بگذرید و دسته ای از قاتلان را پیدا کنید. آن منطقه را از دشمنان پاک کنید تا به راحتی و در امنیت بتوانید پازل را حل کنید، اشیاء لگویی نزدیک را بشکنید تا آجرهای لغزنده را مشخص کنید.
از قابلیت ساخت سریع فلش استفاده کنید تا غار جدید را باز کنید. فلزها را بمباران کنید تا وارد پورتال Martin Manhunter شوید، اما همانطور که خواهید دید مسیر بالا توسط شاخک ها مسدود شده است. شخصیت سایبرگ را فعال کنید و آجرهای فلزی که به شاخک ها متصل هستند را بکشید. آن را به عقب بکشید. حال Manhunter می تواند به پشت شاخک رفته و آجرهای طلایی را ذوب کرده و در نهایت مسیر را باز کند. Blue Lantern در چنگال سوسکی غول پیکر گیر افتاده است.
برای اینکه او را نجات دهید با لباس سایبرگ آجرهای آبی مغناطیسی را بکشید. حال جرقه های سبز رنگی در مرکز این منطقه ظاهر خواهد شد، آن جا را با کمک Manhunter اسکن کنید. مکان مخفی در آنجا وجود دارد که شخصیت Saint Walker (Blue Lantern) می تواند آن جا را حفر کند تا آجرهای لغزنده را آزاد کند. این آجرها پد ساختاری Blue Lantern را خواهند ساخت. با کمک Saint Walker از آن استفاده کنید تا جانور بزرگ را تعقیب کنید و این مرحله را به اتمام برسانید.

PlayStation 4 Game Lego Batman 3 مرحله ۱۱: Jailhouse Nok
ورود به زندانی بیگانه باستانی احتمالاً ایده خوبی نخواهد بود، اما اجازه دهید وارد آن شویم. آجر طلایی را ذوب کنید تا بلوک های مغناطیسی را آزاد کند. به همراه سایبرگ به قسمت بعدی بروید، اما صبر کنید!! پلی که باید از روی آن عبور کنید پایین است. با کمک Manhunter از روی شکاف پرواز کنید و عنکبوت بزرگ را اسکن کنید. آجرهای طلایی در معرض نمایش را با لیزر نابود کنید، سپس زمانی که او قصد دارد فرار کند، به دیوار ضربه بزنید.
سیاره را از همه چیز پاک کنید و سپس به دیوار آجری سبز لیزر بزنید تا پازلی که باید حل کنید به نمایش در آید. برای حل این پازل، بلوک ها را بچرخانید تا به رنگ آبی در بیایند. با این کار، پل به سمت بالا می آید و سایبرگ می تواند به در قفل شده که در سمت راست قرار دارد دسترسی پیدا کند.
از توانایی خاص لباس مغناطیسی برای رسیدن به اتاق عجیبی که پر از موجودات و اشیای ترسناک است استفاده کنید. به سمت دو دستبند آجری نقره ای فلزی اسکلت بزرگ بنفش رنگی که در آن سوی اتاق قرار دارد بمب پرتاب کنید تا مکانی که پازل ها در آن نهفته اند آشکار شود. توسط آجرهای لغزنده مجسمه ای برای شما ساخته خواهد شد، روی پد فشاری نوری در آن سوی مجسمه گام بگذارید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 13 =