راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت پانزدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت پانزدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: تمامی ۱۵ سطح بازی PlayStation 4 Game Lego Batman 3 Walk through

بازی پلی استیشن ۴ لگو بتمن ۳ مرحله ۱۱: Jailhouse Nok
از پرتو نوری مجسمه برای باز کردن سه در قفل شده استفاده کنید. می توانید به ترتیب چپ، راست، روبرو سمت راست، و عقب سمت راست از درب ها عبور کنید. در سالن روبرو، دسته دیگری از موجودات سبز درخشان وجود دارند، آن ها را اسکن کنید و دیوار ترک خورده را با کمک شخصیت غول پیکر نابود کنید.
آجرهای لغزنده را بسازید و به کمک سایبرگ از مسیر مغناطیسی عبور کنید تا به پانل الکتریسیته برسید. لباس الکتریسیته ی سایبرگ را شارژ کنید. از پل عبور کنید، جعبه ها را خرد کنید و از آجرها یک تردمیل بسازید. حال آسانسور فعال می شود. سوار آن شوید و به سمت بالا بروید، شاخه های درخت انگور را از روی جعبه خاکستری پاک کنید تا قلاب چنگکی آشکار شود. به کمک سایبرگ آن را به سمت پایین بکشید و قطعات را بسازید. این همان ژنراتور است! از شارژ باقی مانده برای قدرت دهی به آن استفاده کنید.
یک پازل دیگر پیش رو دارید. گیاهان اطراف مجسمه را نابود کنید تا پد فشاری مشخص شود. روی آن ها بپرید، سپس به این ترتیب وارد اتاق ها شوید؛ جلو سمت چپ، جلو سمت راست، عقب سمت راست، عقب سمت چپ. Indigo-1 و گروهش از وجود شما زیاد راضی نیستند. او می خواهد با شما بجنگد، و این قرار است جنگی کلاسیک باشد. هیچگونه حقه یا پازلی در کار نیست، فقط یک مبارزه ساده خواهد بود. سلامتی او را به مقدار نصف برسانید، او عقب نشینی خواهد کرد.
او به بالای قفسی پریده است، با کمک Martin Manhunter نزدیک آن جعبه را اسکن کنید و سپس او را با توانایی مغناطیسی به سمت پایین بکشید تا مبارزه ادامه یابد. از همین روش برای پایین آوردن قفس دوم هم استفاده کنید، وقتی او را شکست دادید پد ساخت سریع را بسازید و از فلش برای تعمیر فانوس استفاده کنید. حال دنیای دیگری ذخیره شده و Lantern دیگری در جبهه شما است. یک روز دیگر برای قهرمان بودم را به پایان رساندید. حال تنها چند مرحله دیگر به پایان بازی باقی مانده است.

PlayStation ۴ Game Lego Batman 3 مرحله ۱۲: تمام خشم!
در این مرحله، باز هم به بتمن و رابین، همچنین Grundy، زن شگفت انگیز و Green Lantern در لباس های مبدل خنده دارشان ملحق می شویم. این مرحله قرار است گروه کامل شخصیت ها وجود داشته باشند، پس از آن ها به بهترین نحو استفاده کنید. اولین مانع، نیروی قوی سبز درخشانی می باشد.
مجموعه ای از آجرهای لگویی در سمت راست، درست روبروی میدان نیرو وجود دارد، و تنها حلقه Green Lantern می تواند مته دستی را احضار کند تا آجرهای لغزنده را حفاری کند. دکمه ساخت را که روی نشان Lantern وجود دارد فشار دهید تا هسته سبز ژنراتور مشخص شود، سپس آن را با حلقه لیزری Green Lantern منفجر کنید. مسیر باز شده را دنبال کنید و با آدم های خشمگین Red Lantern مبارزه کنید و از آن ها بگذرید و لیزری را روی آیکون پد سپری (Shield Pad) پیدا کنید.
به همراه زن شگفت انگیز روی پد گام بگذارید تا پرتو را به سمت آجرهای طلایی هدایت کند. حال مسیر شما باز است. در طبقه بالا، به کمک Grundy دیوار آجر لگویی را نابود کنید، سپس با کمک Green Lantern دو قلاب چنگکی را بکشید. آجرهای لغزنده را در دره زیرین بسازید و از آیکون Green Lantern برای ایجاد پل استفاده کنید. از پل عبور کنید، شما با میدان نیروی دیگری روبرو خواهید شد. در سمت راست، شی لگویی با دستگیره های سبز وجود دارد.
Grundy باید آن را بگیرد و سپس با هدف گیری نشانه آبی کوچی که روی دیوار وجود دارد، آن را پرتاب کند. با قلاب چنگکی، دستگیره های ظاهر شده را بکشید، سپس آن را به یک سیستم آبیاری تبدیل کنید. قسمت سبز رنگ را هل دهید و سپس همه گیاهان موجود را نابود کنید تا باتلاقی که Grundy باید وارد آن شود، ظاهر شود.
به همراه آشغال هایی که Grundy سمت بیرون پرت می کند، یک ماشین دریل با دینامیت نیز خارج می شود. اجازه دهید زن شگفت انگیز روی آن سوار شود و به داخل زمین رود و از آن جا ژنراتور را نابود کرده و مسیر را به سمت منطقه بعدی باز کند. روی ستون های سنگی بپرید تا به انتها برسید. از هر شخصیتی برای کشیدن قلاب چنگکی استفاده کنید تا پلتفرم آجری نزدیک تر بیاید تا بقیه تیم بتوانند از روی آن عبور کنند تا به هسته Red Lantern نزدیک شوند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × سه =