راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت شانزدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت شانزدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: تمامی ۱۵ سطح بازی PlayStation 4 Game Lego Batman 3 Walk through

PlayStation ۴ Game Lego Batman 3 مرحله ۱۲: تمام خشم!
آجری را که با شاخه های انگور پوشیده شده می بینید؟ شاخه ها را از بین ببرید و به کمک Grundy دیوار را نابود کند. از آجرهای لغزنده برای ساخت پد ساختاری Green Lantern استفاده کنید. این بار او کشتی دزدان دریایی را می سازد تا همه بتوانند از آب عبور کنند. مسیر کوتاهی تا مرکز انرژی باقی مانده است.
با تغییر به Green Lantern و پرواز از روی موانع، از توده هایی گدازه ای که در حال سقوط هستند دوری کنید. در مجسمه ای که در مرکز قرار دارند را نابود کرده و آجرها را بسازید تا یک جفت دستگیره فوق قوی سبز مشخص شوند. این کار برای Grundy است! شی‌ء سنگینی را به سمت دیوار لگویی ترک خورده در سمت چپ پرتاب کنید. این کار باعث می شود قلاب چنگکی ظاهر شود. دستگیره ها را بکشید و جریان مواد قرمز ضعیف خواهد شد. برای اینکه این جریان را کاملاً قطع کنید، به سمت راست حرکت کنید و از Green Lantern استفاده کنید تا  روی کثیفی ها بایستد و دریل را پیدا کند، او می تواند برخی آجرها را دریل کند.
و از آن ها دریچه ای بسازد، و جریان موارد قرمز را کاهش دهد. Atrocitus هیولایی را از هسته فرا خواهند خواهد، و این هیولا زیاد دوستانه عمل نمی کند. او پرتو لیزری را به سمت شما پرتاب خواهد کرد. Green Lantern می تواند پرواز کند، پس از او برای فرار راحت استفاده کنید.
اجازه دهید او چند بار شارژ شود، سپس از روی مایع خیز برداشته و به مرکز منطقه می رسد. او برای لحظه ای خیره خواهد شد، و به شخصیت ها اجازه می دهد مانند یک حیوان سوار این موجود شوند، درست مانند هرگونه وسیله نقلیه ی دیگر. هر دکمه ای که در بالای هیولای قرمز ظاهر شد را تخریب کنید، سپس از همین روش دو بار دیگر استفاده کنید. پس از یک چرخه سه گانه هیولا را برای همیشه شکست خواهید داد.

بازی پلی استیشن ۴ لگو بتمن ۳ مرحله ۱۳: Need for Greed
این همان ویژگی ارتجاعی بازی می باشد! این مرحله آخرین هسته Lantern است که قهرمانان باید نجات دهند. همان تیم بازگشته است؛ بتمن، رابین، زن شگفت انگیز، Green Lantern و Grundy. شاخه های درخت انگوری که در سمت راست شما قرار دارند ممکن است به هم نزدیک تر شوند، البته این در صورتی است که شما به آن ها نزدیک شوید.
از قلاب چنگکی استفاده کنید تا همه چیز را کنار بزنید. از اولین دشمنان بگذرید و پس از آن می توانید قلاب چنگکی را بکشید، ستون ها را آزاد کنید تا پل سنگی مشخص شود. در انتهای این مسیر طولانی، احتمالاً مسیر شما توسط میدان نیرو مسدود شده است. در سمت چپ، بخش ورودی ای وجود دارد که با گیاهان لگویی پوشیده شده است. آن ها را نابود کنید تا محل ورود Grundy آزاد شود! او برج آب پاش را پیدا خواهد کرد.
سوار آن شوید و دکمه حمله را فشار دهید تا خرابه های سنگی موجود را از بین ببرید و دیوار ترک خورده ای که Grundy باید به آن ضربه بزند، مشخص شود. قاتلان بسیاری وجود دارند که باید با آن ها درگیر شوید، اما چیزی نیست که در حالت داستانی نتوانید آن را انجام دهید. به کمک جوکر، قلاب چنگکی را بکشید تا پله ها ظاهر شوند، از آن ها بالا بروید و قلابی که در وسط گل قرار دارد را بکشید، به سمت چپ رفته و همه چیز را نابود کنید، آجرهای لغزنده ظاهر شده را به پد ساختاری Lantern تبدیل کنید، او اره ای می سازد و گل بعدی را آزاد کرده و قلابش را می کشد تا شاخه ها از بین بروند. به دنبال گل سوم بروید.
باتلاق Grundy را پیدا کنید، او توپ لگویی بزرگی را حفاری خواهد کرد که به سمت گل شلیک می کند، و شاخه هایی که جلوی آن را سد کرده اند، از بین می برد. حال به بالا پرواز کرده و قلاب آن را بکشید. شاخه ی سوم نیز از بین خواهد رفت. زمانی که هر سه هدف تکمیل شد، به سمت درب ورودی معبد دایره ای بازگردید و آجرهای لغزنده ای که ظاهر شده اند را بسازید. قسمت سبز رنگ ظاهر شده را هل دهید تا در باز شود.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 11 =