راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت هجدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت هجدهم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: تمامی ۱۵ سطح بازی PlayStation 4 Game Lego Batman 3 Walk through

PlayStation ۴ Game Lego Batman 3 مرحله ۱۴: وضعیت پیچیده
در قسمت پایین باز هم Green Lantern را پیدا خواهید کرد. پس از بیان کلماتی الهام بخش از سوی بتمن ، Green Lantern سریعاً حلقه ها را نابود می کند تا فرار کند و دوباره به تیم ملحق شود! برای شروع ، دو خمره قهوه ای رنگی که درخشندگی کمی دارند را نابود کنید. آجرها به پد ساختاری Green Lantern تبدیل می شوند.
از آن استفاده کنید و زنجیره ها ایجاد خواهند شد. حال بتمن می تواند روی جعبه ها بپرد و به GL برسد. در قسمت بالا ، دوباره نامرئی شوید و قلاب چنگکی را بکشید ، گردبادی ایجاد می شود و همه را به سمت بالای پلتفرم چرخ دنده می برد. منتظر بمانید تا پلتفرم افقی بچرخد ، سپس از روی آن بپرید. در طول مسیر ، بتمن می تواند از لباس الکتریسیته اش برای شارژ ژنراتور استفاده کند ، با این کار آسانسور برای حرکت راحت بقیه تیم فعال می شود.
آن ها متوجه می شوند که Sinestro نگران است! او سعی می کند پشت قلعه سازه ای پنهان شود. دستگیره های سبز رنگ را روی دستگاه عجیب لگویی می بینید؟ آن ها را به کمک Grundy بگیرید ، آجرهای لغزنده را بسازید و سپس از پد ساختاری Green Lantern برای نابود کردن سوراخی که در قلعه Sinestro وجود دارد ، استفاده کنید. حال نوبت Green Lantern است که به این کار پایان دهد. دکمه حمله را نابود کنید تا درگیری قدرت نهایی را پیروز شده و آخرین هسته قدرت را به دست آورید.

بازی پلی استیشن ۴ لگو بتمن ۳ مرحله ۱۵: شکستن یخ
این همان مرحله پایانی کمپین است. زمانی که قهرمانان به قلعه سلطنت سوپرمن می رسند ، هر سه شیطان Lantern پدیدار می شوند! این بار Green Lantern برای مبارزه به کمک نیاز خواهد داشت. با سپاه مینیونی مبارزه کنید تا زمانی که Larfleeze حمله کند. شخصیت قهرمان را تغییر دهید تا به مرد حریص ضربه بزنید.
او فرار خواهد کرد و پرتو Lantern خود را به آتش در می آورد. بتمن به شما نیاز دارد تا پرتو او را به سمت نقطه کانونی هدایت کنید ، پشت انفجارهای سفید در مرکز منطقه پنهان شوید تا Larfleeze هم به همان شلیک کند. زمان آن رسیده است که همان کاری را که با Atrocitus کردید ، انجام دهید. او ابتدا ۲۰ قاتل را می فرستد ، زمین را از آن ها پاک کنید و Grundy کمین خواهد کرد. دکمه های مربوطه را فشار دهید و Grundy لیزر Artocitus را هدایت می کند و در نهایت در یک چشم به هم زدن ، سیاره زمین بازسازی خواهد شد!
همه چیز به نظر عالی است ، تا اینکه Brainiac فرار می کند. سوپرمن به عنوان اثرات جانبی هسته قدرت ، به یک غول تبدیل خواهد شد. همه چیز بسیار بدتر می شود ، Brainiac از قدرت کنترل ذهنش برای تبدیل سوپرمن به شخصیتی بد استفاده می کند. هیچ راهی وجود ندارد که بدون کریپتون ، سوپرمن را شکست دهید. خوشبختانه بتمن مقداری از آن را در Batcave داشت ، تنها باید سوپرمن را مدتی سرگرم نگه دارند و وارد Gotham شوید. سعی کنید از حملات سوپرمن فرار کنید تا سه تکه از قلعه بزرگ سقوط کند.
بلوک های یخی لگویی را بشکنید و آجرهای لغزنده را بسازید. سه قطعه یخی دیگر از درون زمین بیرون می آیند. آن ها را نیز بشکنید و آجرها را بسازید. کلید زرد رنگ را به کمک فلش بکشید و زمانی که تکمیل شد ، به برجک دسترسی پیدا کنید. دکمه حمله را نگه دارید تا حواس سوپرمن را با گروهی از خفاش ها پرت کنید! زمانی که سوپرمن مشغول است ، Brainiac مینیون هایش را خواهد فرستاد. متأسفانه مادامی که شما در حال مبارزه هستید سوپرمن با خفاش ها مبارزه کرده و آن ها را از خود دور می کند. زمانی که ۳۰ قاتل شکست خوردند ، آجرهای یخی بیشتری از زمین بیرون می آیند.
همه چیز را نابود کنید و آجرهای لغزنده را بسازید. از فلش روی پد ساختاری سریع (Fast Build Pad) استفاده کنید ، سپس روی تردمیل تکمیل شده بپرید تا دستگاه را روشن کنید. کلمات الهام بخش دیگر از سوی بتمن بیان می شود و سوپرمن از کنترل خارج خواهد شد ، سفینه های Brainiac را از هم جدا کنید و سیاره خود را نجات دهید.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =