راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت دوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت دوم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: تمامی ۱۵ سطح بازی PlayStation 4 Game Lego Batman 3 Walk through

از سوی دیگر در بازی پلی استیشن ۴ لگو بتمن ۳ ، به شخصیت رابین بازگردید و چهار مانعی که یک نردبان را قفل کرده اند ، نابود کنید. زیر پلتفرم مترو ، باید چیزهای سبز درخشنده ای را مشاهده کنید که البته برای این کار باید از  لباس سنسوری بتمن استفاده کنید. با لباس معمول رابین ، دکمه حمله را نگه دارید تا چهار مانع درخشان را هدف بگیرید ، سپس آجرهای لگویی را نابود کنید تا همه چیز شروع به حرکت کند.
دو ستون و تمام چیزهایی که به سمت پایین می ریزند را نابود کنید ، البته برای این کار احتمالاً باید چندین بار حمله کنید!
زمانی که آجرها را ساختید ، نردبان می افتد. از آن بالا روید و دکمه های درخشان را که در بالای شعله های آتش قرار دارند فشار دهید و در نهایت مشاهده می کنید که بتمن به رابین ملحق می شود. به سمت متروی تخریب شده در سمت راست باز گردید و از دید کارآگاهی لباس سنسوری بتمن استفاده کنید تا قلاب چنگکی مشاهده کنید. آن را کشف کنید ، مترو را بکشید و در نهایت مترو سرازیر خواهد شد.
از قطار افتاده برای بالا رفتن استفاده کنید تا به قطار دوم برسید ، و از روی آب بپرید. سر خوردن به حرکت در فاصله های زیاد کمک می کند ، اما اگر در آب بیافتید تنها کاری که می توانید کنید ، این است که به سمت عقب برگردید کارتان را دوباره تکرار کنید. در این منطقه به لباس Hazard رابین باز گردید و در لجن های سبز حرکت کنید و به کلید قرمز ضربه بزنید. حالا پیشرفت خواهید کرد! لجن از بین می رود و دو دریچه باز می شود. از دریچه های باز برای پریدن به سمت راست و کشیدن نقطه درخشان استفاده کنید تا به کمک بتمن یا رابین ، نردبان را پایین تر بیاورید.
حالا از آن بالا بروید و با چالش دیگری روبرو خواهید شد ، دروازه ای ممنوع! دو جعبه آجری لگویی درخشان را می بینید؟ هر دو آن ها را نابود کنید! آجرها را بسازید و دروازه را با قلاب چنگکی بکشید تا از فاصله دور Killer Croc را مشاهده کنید. پس از آن ، باید در طول تونل حرکت کنید! مبارزه با Killer Croc بسیار سخت است! او قاتل های تمساح مانند خود را به دنبال شما می فرستد ، پس اول با دکمه حمله تمرین کنید. بتمن نباید هیچ مشکلی با از بین بردن این آدم کش ها داشته باشد.
برای کشتن این افراد شرور ، اشیاء آجری رنگی که در مرکز آن منطقه قرار دارند را از بین ببرید تا ماشین تخریبی را کشف کنید. از لباس سنسوری بتمن برای مشخص کردن دکمه ها در توربین های سمت چپ و راست استفاده کنید. دکمه را فشار دهید تا اجزای آجری ای را دریافت کنید که رابین می تواند با لباس Hazard خود آن ها را بمکد. در طول همه این وقایع ، Croc به شما حمله خواهد کرد! سعی نکنید با او بجنگید ، تنها از او دور بمانید. زمانی که رابین ۲۵ قطعه را بدست آورد ، آن ها را وارد ماشین تخریبی کنید.
این کار باعث ایجاد توپ بزرگی می شود که می توانید روی آن سوار شوید! وارد جایگاه شوید و دکمه حمله را فشار دهید تا تور را روی Croc بیاندازید و موقتا او را گیر بیاندازید.
متاسفانه به خاطر پویایی شخصیت Croc فرار می کند و دوباره به گروه خائنین می پیوندد. کارهای مجرمانه بر علیه افراد شرور هرگز با موفقیت به پایان نمی رسد.

مرحله ۲: غول خفاشی را در هم بشکنید!
قبل از اینکه مرحله شروع شود، باید چیزی را پیدا کنید. Batcave در بازی PlayStation ۴ Lego Batman 3 منطقه ای شلوغ است، اما هیچ چیز مشخصی وجود ندارد که بتوان با آن ارتباط برقرار کرد یا از آن کمک گرفت، صفحه نمایش کامپیوتر!! از لباس سنسوری بتمن در دایره سفید رنگ استفاده کنید. پازلی که در این قسمت وجود دارد بسیار آسان است. تنها کافی است سه مدار را به یکباره روشن کنید و دکمه قرمز که در وسط قرار دارد را فشار دهید.
جعبه سرور باز می شود و قلاب چنگکی خارج می شود. از بتمن یا رابین برای کشیدن دسته استفاده کنید تا لباس Power بتمن را آشکار کنید.
لباس بتمن که از زره مکانیکی است با قسمت های راکت فرم عالی ظاهر می شود. دکمه حمله می تواند آجرهای لگوی نقره ای را نشانه گیری کرده و نابود کند. تمامی سه قطعه لگوی نقره ای را در اتاق نابود کنید تا به آجرهای متحرک کمک کنید! به بخش سبز رنگی که دیده می شود چند بار ضربه بزنید و آن را بکشید تا پلی در سمت راست شما ظاهر شود.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 17 =