راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت ششم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت ششم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: تمامی ۱۵ سطح بازی PlayStation 4 Game Lego Batman 3 Walk through

 

در بخش دوم این مرحله، بتمن و رابین ماهواره را دور میزنند، این در حالی است که جوکر سیستم دفاعی اش را در برابر آن ها راه اندازی می کند. این نقشه بسیار ناجوانمردانه است، اما چیزی وجود ندارد که بتمن نتواند آن را حل کند. شما در هواپیمایی ۲ بعدی گیر افتاده اید. حرکت کنید و دندان های لرزان قاتل را نابود کنید.
دکمه حمله را فشار دهید تا دندان ها را تخریب کنید، به نظر می رسد نشانگری آبی ظاهر شده تا به شما نشان دهد کدام قسمت را فراموش کرده اید. موارد بسیار زیادی وجود دارند که می توانند قدرت شما را افزایش دهند! آن ها را جمع آوری کنید تا سپرتان مجدداً راه اندازی شود، سرعتش بیشتر شود، یا سلاح هایتان تغییر یابد. نگران نباشید، هر سلاح ویژگی های بسیار خوبی دارد! برای بخش دوم، جوکر دارای بمب های پروازی ایستا می باشد. به سمت آن ها ندوید و دکمه حمله را نگه دارید!
فراموش نکنید که می توانید به سمت چپ و راست حرکت کنید تا اگر دشمنان از شما فرار می کنند، با سرعت بیشتری آن ها را بگیرید. در مجموعه سوم، برج های متحرک دفاعی ظاهر می شوند که به ماهواره متصل شده اند. در سطح پایین پرواز کنید و تقویت کننده های بمب را جمع آوری کنید، با وجود این تقویت کننده ها، زمانی که در نزدیکی برج های متحرک پرواز می کنید، سرعت بسیار زیادی خواهید داشت. دکمه ساخت را فشار دهید تا موشک را پرتاب کنید و تمامی برجک های خطرناک جوکر را نابود کنید.
موشک جوکر آخرین سلاح است. بمب های بیشتری جمع کنید و به شلیک موشک ادامه دهید. زمانی که متوقف شد، موشک های جمع آوری شده را بیرون بیاورید تا قلب او را نابود کنید. زمانی که این رئیس کوچک را شکست دادید، سوپرمن و بقیه افراد می رسند تا به شما کمک کنند. این مرحله هنوز تمام نشده است. Cyborg و Flash با بتمن فضایی همکاری خواهند کرد. از لیزر فضایی بتمن برای ذوب کردن آجر استفاده کنید و نشانه ها را جمع آوری کنید تا لباس آهنربایی سایبرگ را آزاد کنید.
سایبرگ لباس های بسیاری از قبل دارد، اما زمانی که اهمیت زیادی پیدا کردند به بررسی آن ها خواهیم پرداخت. شی‌ء چرخشی بزرگی با قسمت هایی از آجرهای مغناطیسی آبی در آن جا وجود دارد. منتظر بمانید تا در دیدرس شما باشند و سپس دکمه ساخت را فشار دهید. آدم کش های جوکر به این منطقه هجوم آورده اند! مراقب برجک ها، تیراندازهای پرنده و قاتل ها باشید. با نیروهای زمینی مبارزه کنید و از لباس تخریبی سایبرگ برای تخریب آجرهای نقره ای چرخشی استفاده کنید.
این لباس درست مانند لباس قدرتی بتمن عمل می کند، اما بتمن نمی تواند لباسش را عوض کند، در عین حال نمی تواند در این فضا نفس بکشد. پایین آوردن سپر باعث می شود موشک جوکر به ماهواره برسد و به آن برخورد کند. با آن مبارزه کنید و آجرهای طلایی قابل دید را ذوب کنید، سپس قطعات را در پانل ساختار سریع Flash بسازید. در بازی PlayStation ۴ Lego Batman 3 با Flash روی پانل بایستید، دکمه حمله را فشار دهید و قطعات لگوی درخشان را نشانه بگیرید. در درون پناهگاه، به سمت چپ حرکت کنید و لباس مغناطیسی سایبرگ را دفع کنید تا با آجرهای لگوی آبی مغناطیسی ارتباط برقرار کنید. از لیزر لباس فضایی بتمن برای ذوب کردن دیوار آجری طلایی استفاده کنید و آجرهای متحرک را بسازید.
آن ها به چه شکلی در آمده اند؟ جت پک سوخت رسان! لباس فضایی بتمن را پر کنید و سپس به سمت راست پناهگاه حرکت کنید. زمانی که بتمن فرود آمد، گروهی از آدم کش ها ظاهر خواهند شد. مراقب آن ها باشید و کلید را بکشید، سپس از لباس قدرتی برای سرنگون کردن آجرهای لگویی نقره ای درخشانی که در پس زمینه وجود دارند، استفاده کنید. می خواهید آجرها را بسازید تا یک تردمیل ایجاد کنید؟ فقط Flash می تواند از آن ها استفاده کند. زمان آن رسیده که کار Flash پایان یابد. لباس فضایی سایبرگ را فعال کنید و از ایستگاه شارژر جت پک استفاده کنید تا با آجرهای لگویی متالیک به سمت چپ و بالای پناهگاه برسید.
آجرها را با لباس مغناطیسی سایبرگ بکشید و روی دکمه ورود گام بگذارید. سایبرگ باید روی دکمه بایستد تا آجرهای طلایی آزاد شوند. از بتمن برای پرواز به عقب استفاده کنید، او باید با لیزر لباس فضایی خود آجرها را ذوب کند. به سمت راست پناهگاه باز گردید و از لباس مغناطیسی سایبرگ در منطقه مشخص شده بالا استفاده کنید. آجرهایی را به سبک تغییری بسازید، انتهای سبز رنگ را هل دهید، و با Flash به آنجا بروید تا روی تردمیل بپرید! در نهایت در قفل پناهگاه باز می شود. League درون ماهواره قرار دارد، اما هنوز مشکل با افراد شرور در بیرون ادامه دارد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =