راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت هفتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت هفتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: تمامی ۱۵ سطح بازی PlayStation 4 Game Lego Batman 3 Walk through

PlayStation 4 Lego Batman 3 مرحله ۴: هجوم به ایستگاه فضایی
این مرحله دقیقا از جایی شروع می شود که مرحله قبلی تمام شده بود، Justice League نیاز دارد که پناهگاه توسط زن شگفت انگیز، رابین، سایبرگ و فلش هدایت شود. هنوز مشخص نیست که در این مرحله چه کاری باید انجام داد. حرکت کنید و به سمت پله های سمت چپ بروید، سپس آجرهای مغناطیسی را هل دهید و آجرهای نقره ای را با لباس های معمول سایبرگ بمباران کنید. سایبرگ نیز می تواند پانل را هک کند، آجرهای متحرک را از قطعات نقره ای تخریب شده می سازد و از پانل برای آزادسازی نشان های درون حباب شیشه ای استفاده می کند. از لباس سنسور سایبرگ برای آزاد کردن نشان ها استفاده کنید.
به کمک رابین، لباس Sphere را به دست آورید، این باعث می شود او بتواند از موارد عجیب محیطی که از زیر آجرهای مغناطیسی بالا آمده اند، استفاده کند. در حالی که روی پانل دایره ای ایستاده اید، وارد حباب دایره ای شوید و دوربین روی لیزرهای قرمز و در تمرکز خواهد کرد. در حالی که در پانل دایره ای گیر کرده اید به اطراف حرکت کنید تا در را باز کنید، سپس به کمک حملات زن شگفت انگیز، رابین و سایبرگ لیزرها را نابود کنید. در اتاقک جدید، آجرها را روی صفحه نمایش سبزی که صورت جوکر روی آن هاست دنبال کنید.
آجرهای فلزی را منفجر کنید، قطعات را بسازید، و به کمک سایبرگ یا لباس تکنو رابین کامپیوتر را هک کنید. صورت را در مرکز کلیک کنید، سپس روی یکی از جعبه های نمایش داده شده کلیک کنید تا نشان لباس جدید را دریافت کنید! این لباس عظیم سایبرگ است! او را به ربات جنگنده بزرگی تبدیل می کند، بسیار جالب است، موافقید؟ او بسیار قوی است، پس به دنبال دسته های آبی بالای اشیا بزرگی باشید که دسته های سبزی دارند. در حالی که حواستان به قاتلان جوکر است، آن ها را بلند کنید و روی زمین بکوبید.
درست جلوی شما دری با شکاف قرمز درخشان وجود دارد. این در تنها توسط قهرمانان بسیار قوی نابود خواهد شد. با لباس عظیم سایبرگ دیوار را فرو بریزید تا این مرحله به درستی آغاز شود. زن شگفت انگیز و فلش قصد دارند در مرکز کنترل که در آتش فرو رفته است در مقابل Firefly بایستند. باید گروه های دشمن را شکست دهید و مراقب باشید، Firefly هر چیزی که قابل دید باشد را نابود ، و توده ای از آجرهای لغزنده را در مرکز منطقه رها خواهد کرد. آن ها را بسازید تا پانل ساختاری فلش سریع تر ایجاد شود.
به همراه فلش از آن برای ساخت توپ آبی استفاده کنید. وارد برجک شوید توپ شوید و مستقیما به سمت Firefly آب شلیک کنید تا زمانی که شکست بخورد. برای جمع کردن تمامی این خرابی های بوجود آمده، آجرهایی آتشینی را که با قلاب چنگکی نارنجی پوشیده شده اند کنار بگذارید. زمانی که آنجا پاک شد، زن شگفت انگیز می تواند از شلاق خود برای نابود کردن خرابی ها و آزاد کردن مسیر استفاده کند. Cheetah شرور بعدی ای است که با او روبرو خواهید شد. او ابتدا به زن شگفت انگیز (یا فلش) حمله می کند، پس شخصیت ها را تغییر دهید یا کاری کنید شخصیت مورد نظرتان به او حمله کند. آسیب رساندن به او ممکن است گروهی از قاتلان جوکر را به سمت شما بفرستد، آن ها را از بین ببرید و پروسه قبلی را با Cheetah تکرار کنید! پس از دو ضربه، Cheetah به سمت لیزر لگوی طلایی عقب نشینی می کند.
آجرهای لغزنده را در مرکز بسازید، سپس روی Shield Deflect Spot جدید بایستید تا لیزر را به سمت محل قرار گیری طلایی او هدایت کنید. بقیه مباره با قاتلان جوکر و حملات یورشی Cheetah انجام می شود. او را شکست دهید تا چشم انداز را تغییر دهید و اجازه دهید Croc و Grundy فرار کنند، رابین و سایبرگ آن ها را دنبال خواهند کرد. آجرهای نقره ای را به سمت چپ بکشید، Sphere Slot را بسازید تا لباس Sphere رابین را تغییر دهید. در اطراف بچرخید تا سوخت گیر جت پک را فعال کنید، سپس از فن برای رسیدن به آن استفاده کنید.
لباس فضایی سایبرگ را فعال کنید، سوخت گیری کنید، و به پلتفرم سمت راست، جایی که سایبرگ می تواند دستگیره های بسیار قوی سبز را با استفاده از لباس غول پیکرش بکشد، پرواز کنید. آجرهای طلایی را ذوب کنید تا لیزرهای روی مسیر مغناطیسی را خاموش کنید، به رابین تغییر کنید، از لباس مغناطیسی برای بالا رفتن از مسیر مغناطیسی و از لباس تکنوی او برای هک پورت پانل تکنو استفاده کنید. روی هر دو کلیدی که روی آسانسور پایین آمده وجود دارند، بایستید تا آن را به سمت بالا ببرید. هر دو غول بسیار وحشی عظیم الجثه پنهان شده اند، پس پیدا کردن آن ها به پویاییشان بستگی دارد.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 11 =