راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت هشتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت هشتم)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: تمامی ۱۵ سطح بازی PlayStation 4 Game Lego Batman 3 Walk through

PlayStation ۴ Game Lego Batman 3 مرحله ۴: هجوم به ایستگاه فضایی
شارژر لباس چراغانی در سمت چپ آسانسور قرار گرفته است، از آن استفاده کنید و به قسمتی با درخشش طلایی نگاه کنید. آجرهای لغزنده ای در آن جا وجود دارند که زمانی که ساخته شوند، پانل طلایی را نشان خواهند داد نکته خوب اینجا است که سایبرگ با لیزر تجهیز شده است. از بین دیوار طلایی گذر کنید تا Grundy را آزاد کنید! اجازه ندهید پنهان شود، لباس عظیم را فعال کرده و از دیوار شکاف دار جدید به او ضربه بزنید. هر چیزی که روی صفحه نمایش ظاهر می شود را نابود کنید، آن ها تصادفی ظاهر می شوند تا Grundy را شکست دهند، و شروع به شکار Killer Croc کنند.
لباس چراغانی رابین را شارژ کنید و به سمت محفظه ای که در سمت راست Grundy قرار دارد بروید تا دیواری از آجرهای نقره ای را آشکار کنید. با کمک لباس تخریبی سایبرگ آن ها را منفجر کنید! محفظه ها را نابود کنید، قطعات را بسازید و وارد پانل سبزی که روی پمپ قرار دارد شوید، روی قسمت پمپی بپرید تا محفظه ای که Croc در آن پنهان شده است، منفجر شود و در نهایت Croc ظاهر شود.در نهایت ، همه چیز به بتمن و سوپرمن بستگی دارد، اینکه جوکر را با Lex Luthor شکست دهند یا خیر.
در قسمت بعدی، جوکر گروهی از ربات ها را می فرستد تا Dark Knight را بگیرند. این کار جواب نخواهد داد. ربات ها شکست می خورند و سپس باید موج دوم از قاتلانی که جوکر فرستاده را شکست بدهید. پس از آن، Lex Luthor در لباس فوق قدرتمند کریپتونی اش ظاهر خواهد شد. به سوپرمن تغییر پیدا کنید و از پرتوهای چشم لیزری برای کاهش نوار سلامتی او استفاده کنید. همانطور که مبارزه ادامه می یابد، جوکر قاتلان بیشتری را فرا خواهد خواند. اگر با آن ها برخورد کنید یا نه، سوپرمن کاملا آسیب ناپذیر می شود.
تنها توپ کریپتون Lex می تواند به او آسیب بزند. زمانی که سومین عنصر مینیون ها ظاهر شدند، موجودات بنفش را نابود کنید و قسمت هایی را بسازید که باعث می شوند فرایند ساخت سریع تر انجام شود. سوپرمن نیز مانند فلش می تواند این کار را انجام دهد! این کار باعث ایجاد پانل الکتریکی می شود، این پانل تنها با یکی دیگر از لباس های بتمن عمل می کند. به پلتفرم بالا پرواز کنید، اشیاء طلایی را ذوب کنید و آجرهای لغزنده را برای ایجاد نردبان بسازید، در نتیجه بتمن می تواند به لباسی که در شیشه قرار دارد برسد.
لباس سونار او، آن لباس را آزاد خواهد کرد. زمانی که با لباس الکتریسیته ای مجهز شدید، از ایستگاه های شارژی که در سمت راست قرار دارند استفاده کنید. زمانی که بتمن با کمان های الکتریسیته ای روشن شد، به سمت پانل الکتریسیته ی آبی که در قسمت پایین قرار دارد بروید. کلید ساخت را فشار دهید تا این لباس را شارژ کنید و Lex را شکست دهید.

بازی پلستیشن ۴ لگو بتمن ۳ مرحله ۵: چنگک بزرگ!
Brainiac سرانجام خود را نشان داده و قسمت مرکزی آماده اکتشافات است. حال می توانید از teleporter ها برای بازگشت به Batcave، Justice League HQ استفاده کنید یا حتی می توانید به ماهواره Watchtower باز گردید. برای آغاز سطح بعدی، قطعات آبی که در مسیر قرار دارند را دنبال کنید تا به اتاق Containment Cells برسید. اشیاء الکتریسیته ای درخشان را می بینید؟
لباس الکتریسیته ی بتمن را فعال کرده و آن را نابود کنید، نگران نباشید، زمانی که بتمن این لباس را می پوشود در برابر تمامی الکتریسیته ها امنیت خواهد داشت و آسیبی به او نمی رسد. بخش های مورد نظر را بسازید و به همراه Martin Manhunter وارد کانال مخصوص شوید. کاملا نزدیک او بایستید تا پیام ها ظاهر شوند. اهرم را به سمت داخل اتاقک کوچک بکشید. به سمت دیوار طلایی سمت چپ بروید، بتمن می تواند به دیوار طلایی که در پس زمینه وجود دارد، دسترسی پیدا کند.
با بمب آجرهای فلزی را منفجر کنید، سپس دیوار طلایی را با استفاده از پرتو لیزری سایبرگ ذوب کنید. Green Lantern تحت کنترل ذهنی Brainiac می باشد، و حال Justice League نیز تحت کنترل حباب زمردی می باشد. از Martin Manhunter برای بررسی قسمت چپ منطقه استفاده کنید، سپس از لباس مغناطیسی سایبرگ برای کشیدن آجرهای مغناطیسی آبی استفاده کنید. این کار باعث می شود Janitor جذب شود، و Manhunter قادر به کنترل ذهن او خواهد بود، و می تواند کنترل در محفظه را به دست آورد.

مرکز خرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =