راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت اول)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3 (قسمت اول)

راهنمای گام به گام بازی پلی استیشن ۴ Lego Batman 3: تمامی ۱۵ سطح بازی PlayStation 4 Game Lego Batman 3 Walk through

با خواندن این مقاله و استفاده از راهنمایی ها، کهکشان را نجات دهید. شوالیه تاریکی وارد Justice League می شود و در سراسر جهان DC سفر می کند تا تمامی افراد شرور را به عدالت دعوت کند. سوپرمن بازگشته است، و تمامی نسخه های جهانی جایگزین قهرمانان مورد علاقه مردم نیز به همراه او بازگشته اند. با توجه به سنت بازی های پلی استیشن Lego، شما باید در طول سطوحی که پر از افراد بد و پازل های مختلف هستند حرکت کنید و بجنگید. اشیاء را خرد کنید یا از توانایی های ویژه قهرمانان استفاده کنید تا پیشرفت کنید. البته همیشه مشخص نیست که چه کاری باید انجام داد، به همین دلیل است که در این مقاله قصد داریم تمامی ۱۵ مرحله این بازی را با جزئیات برای شما بیان کنیم.

مرحله ۱: در فاضلاب به تعقیب بپردازید!
به بازی PlayStation ۴ Lego Batman 3 خوش آمدید! این بازی بسیار سریع شروع می شود، پس اجازه دهید شکار را از Killer Croc را در فاضلاب Gotham آغاز کنیم. آیا دایره سفید رنگی که روی زمین در پس زمینه بازی وجود دارد می بینید؟ آن دایره نشان دهنده نقطه مهم است. شخصیت بتمن باید درون آن دایره سفید بایستد و مشاهده خواهید کرد که دکمه ای نمایان می شود، در پلی استیشن این دکمه همان دایره ای است که در کنترل وجود دارد، و سپس شما قادر خواهید بود به پلتفرم ها دسترسی پیدا کنید. برای رسیدن به کلید قرمز درخشان باید از بین شکاف های موجود بپرید. روی دایره سفید پلتفرم موجود بایستید و دکمه ای را که ظاهر شده فشار دهید.
زمانی که آب موجود در آن جا، تخلیه شد، به سه آجر قهوه ای لگو ضربه بزنید. اگر کارت های خرید کار نمی کنند، به آن ها هم ضربه بزنید و تمام اتاق را خالی کنید. گاهی اوقات به پایان رساندن برخی مراحل در گرو خراب کردن و شکستن همه چیز است. در نزدیکی آجر متحرک بایستید و آن را فشار دهید تا آجرها را به یک هدف و شی جدید تبدیل کنید. مکانیسم بازی عجیب و غریب است؟ چیزی که در واقع باید انجام دهید این است که رمزهای درست را به کار ببرید! کنترل شخصیت رابین (Robin) را در دست بگیرید.
ماشین نابودگر را با علامت “۲۵” در اطراف می بینید؟ وارد لباس Hazard  رابین شوید و دکمه حمله را فشار دهید تا آجرهای سبز، زرد یا قرمز را جمع آوری کنید.
کارت های خرید را نابود کنید تا آجرهای بسیاری را که احتمالاً در زیر آن کارت ها قرار داشته اند و نتوانسته اید جمع کنید، مشاهده و جمع آوری کنید.
زمانی که همه چیز را مکیدید، دکمه را فشار دهید تا تمامی آشغال ها را وارد دستگاه کرده و نابود کنید. زمانی که این ماشین با ۲۵ شی‌ء مختلف پر شد، یک توپ بزرگ و عجیب به شما پاداش داده می شود! با کمک شخصیت بتمن، با دستگیره نارنجی رنگ درخشان اتصال پیدا کنید و توپی که در مرحله قبل به شما داده شده را فعال کنید.
این توپ دروازه ای را که مانع از پیشرفت شما شده ، تخریب می کند و سپس می توانید به سمت راست حرکت کنید.
دروازه سقوط می کند و نشان لباس جدید بتمن آزاد می شود! مطمئن شوید که در حال کنترل بتمن هستید تا بتوانید آن نشانه را جمع آوری کنید. این لباس سنسوری دارای عملکرد های منحصر به فردی می باشد. اول، می تواند بتمن را نامرئی کند. با ضربه به دکمه مشخصی می توانید حالت کارآگاهی را فعال کنید، این کار به بتمن اجازه می دهد اشیاء نامرئی را ببیند.
درست در قسمت راست در جایی که این نشانه را جمع آوری کردید، ستاره های سبزی را مشاهده خواهید کرد. این ستاره های سبز نشان دهنده این مورد هستند که در همین نزدیکی، اشیاء پنهانی وجود دارد!
دید کارآگاهی بتمن را با سنسور فعال کنید تا قلاب چنگکی را مشاهده کنید. دکمه چنگک را فشار دهید و صفحه نمایش تلویزیونی با دایره ای سفید ظاهر خواهد شد. دایره سفید به این معنا است که می توانید از آن استفاده کنید، پس درست درون حلقه بایستید تا پازل را حل کنید.
مکان نما را حرکت دهید و دو مسدود کننده ی موجود در ابتدا و انتهای لوله را از بین ببرید. حالا که آب آزادانه جریان یافت، لوله های منحنی را بچرخانید تا در حالت “L” نمانند. چالش بزرگ بعدی درست در جایی است که جریانات سبز رنگ سمی را پیدا کردید و راه شما را با آتش مسدود می کند. لباس Hazard رابین از او در مقابل لجن ها محافظت می کند، پس جلو بروید و تنها با شخصیت رابین این مسیر را طی کنید. ببخشید بتمن !!! تو باید فعلاً کنار بمانی!

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 4 =