راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 قسمت اول

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 قسمت اول

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 تمامی مراحل PlayStation 4 Game Bendy and the Ink Machine Ultimate Walk through

بازی Bendy and the Ink Machine در سبک اول شخص و در ژانر ترسناک، اکشن و معمایی است و شروعش از جایی است که دوران انیمیشن سازی به اتمام رسیده و آینده ی تاریکی پیش روست. در این بازی با جوی منحصر بفرد روبرو هستید و سیر داستانی بازی دلهره آور بوده و شما را به دنبال خود می کشد.
شخصیت اصلی بازی پلی استیشن ۴ هنری است که در یک کارگاه انیمیشن سازی به جستجو می پردازد. این بازی با تمام جزئیاتی که در اختیار شما قرار می دهد، قطعا سرگرمتان می کند. پس از آن نگاه متفاوتی به کارتون ها خواهید داشت.هنری در استودیویی جویی دروو در دهه ی ۱۹۳۰ یک انیماتور بوده است. این استودیو شهرتش را مدیون ساختار آثار پیرامون شخصیت محبوب و دوست داشتنی بندی است.
چندین سال بعد، هنری یک دعوت نامه ی رازآلود از سوی جویی دروو دریافت کرده و در آن از هنری خواسته می شود تا به این کارگاه قدیمی بیاید. پس از آن شما به اعماق این کابوس کارتونی و فضای جنون آمیز آن سفر می کنید.

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4
راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

راهنمای کامل بازی Bendy and the Ink Machine
فصل ۱ – تصاویر متحرک
راهنما
زمانی که فصل ۱ را آغاز می کنید، به یک کارگاه قدیمی وارد می شوید. شما در محیط جستجو می کنید و از آن مکان بازدید می نمایید. اگر بخواهید جلو بروید، از ماشین جوهر بازدید کنید. زمانی که از ماشین جوهر بازدید کنید، می خواهید آن را روشن کنید. اگر به اندازه ی کافی خوب در محیط بگردید، یک نوار صوتی قدیمی پیدا می کنید که صدای والی فرانکس است.
او اشاره می کند که برای جلب نظر خدایان باید اقلامی را جمع آوری کرد تا ماشین روشن شود. در بازی ایکس باکس بنابراین تنها کاری که تمایل دارید آن را انجام دهید جستجو در کارگاه و جستجو برای این اقلام است. این اقلام در بالای پایه ها و در تصاویر قابل مشاهده هستند. به محض اینکه آنها را پیدا کردید، به اتاق شکسته برگردید و صدایی خواهید شنید. پس از آن به تالار ورودی بیایید که درست مقابل اتاق شکسته است.
مراقب باشید، بندی ناگهان بیرون می آید! وقتی که از تالار ورودی عبور کردید، به اتاق پروژکتور وارد شوید و دکمه ی بزرگ را فشار دهید. پس از آن به اتاق شکسته باز گردید و سوییچ را تکان دهید! پس از آن به سمت ماشین جوهر باز گشته و می فهمید که ورودی ماشین جوهر باز شده است. به آن نگاه کنید و خواهید دید که بندی بیرون پریده و شما را زهر ترک می کند! سپس، به سمت خروجی بدوید و از اتاق تله به بخش های پایین تر کارگاه سقوط خواهید کرد.
سپس از پله ها پایین بروید و به یک تبر می رسید، آن را بردارید و مسیر خود را باز کنید.در بازی نینتندو سوییچ به محض اینکه مسیر را باز کردید و به اتاق وارد شدید، یک شکل پنج ضلعی پیدا خواهید کرد. به وسط آن وارد شوید و برای شما فلاش بک های زیادی به نمایش در می آید. سپس غش خواهید کرد و بر روی کف اتاق خواهید افتاد. فصل ۲ از آنجا آغاز می شود.

فصل ۱ – تصاویر متحرک
فصل با ورود هنری به استودیو اغاز می شود. هنری پس از گفتن اولین کلمات خود اولین ماموریتش را شروع می کند.

“کشف راز جویی”
در کارگاه تا زمان پیدا کردن اتاق ماشین جوهر به جستجو بپردازید. پس از رسیدن به اتاق، هنری برای بالا آوردن ماشین به دو باطری نیاز خواهد داشت. آنها در همان اتاق هنری هستند. پس از پیدا کردن باطری ها باید آنها را در یک دستگاه کوچک بگذارید و ماشین را بالا بیاورید.

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4
راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

“روشن کردن ماشین”
پس از بالا اوردن ماشین جوهر، هنری باید از اتاق خارج شود و به سمت دروازه ای برود که قبلا بسته بود و سپس به چپ بپیچد و به اتاق شکسته وارد شود.

“درست کردن ماشین جوهر”
این اولین و تنها معمای این فصل است. قبل از فعال سازی ماشین جوهر، هنری باید ۶ شی را پیدا کند:
چرخ دنده ، عروسک بندی ، کتاب ، شیشه جوهر ، نوار ، آچار ، این اشیا در نقاط خاصی در سراسر نقشه قرار گرفته اند. پس از پیدا کردن آنها مجددا به اتاق شکسته باز گشته و آنها را روی پایه ها قرار دهید.

“بازگرداندن فشار جوهر”
به محض جمع آوری اشیا، به اتاق پروژکتور بروید و فشار جوهر را بازگردانید.

“روش کردن ماشین جوهر”
به اتاق برق باز گردید و سویچ را بکشید. سپس به سمت ماشین جوهر بروید. اتاق به دلیل تجمع الوارها مسدود شده است. پس از اینکه به آن نزدیک می شوید،در بازی ایکس باکس برای اولین بار بندی ناگهان جلوی شما ظاهر شده و باعث می شود که شما به عقب روی زمین بیفتید.

“فرار از کارگاه”
اتاقی که هنری در آن می افتد پر از جوهر است و باید با پیچاندن شیر جوهر اتاق را خالی کرد. همانطور که هنری پایین تر می رود، دو ناحیه عمیق تر وجود داشته که برای رسیدن به ناحیه ی بعد باید تخلیه شوند.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − یک =