راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 قسمت سوم

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 قسمت سوم

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 تمامی مراحل PlayStation 4 Game Bendy and the Ink Machine Ultimate Walk through

در نزدیکی جوهر می شنوید که کسی با صدای والی فراکنس سخن می گوید. او به شما می گوید که کلیدهای کمدش را در یکی از سطل آشغال ها گم کرده است. می دانید چکار کنید. به دنبال سطل و آشغال و کلید بگردید! به محض اتمام کار به سمت کمد والی بروید و در آنجا صدای سامی لارنس را مجددا خواهید شنید.
به سمت ورودی بروید و از پله ها بالا بروید. پروژکتوری را می بینید که می توان آن را روشن کرد و همچنین یک نوار صوتی را مشاهده می کنید. آن صدای نورمن پولک را پخش می کند. او از سامی و عجیب و غریب بودن او شکایت می کند. اکنون به سمت اتاق ابزار آلات موسقی بروید. در آنجا ابزارهای زیادی را مشاهده می کنید و همچنین متوجه یک نوار صوتی دیگر می شوید که همان صدای سوزی کمپل است.

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4
راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

او درباره ی صداگذاری شخصیت آلیس انجل صحبت می کند که در فصل کاراکتر جدید بازی پلی استیشن ۴ است. بسیار خوب، به سمت صدای سامی بروید. او ترتیبی از ابزار آلات موسیقی را نام می برد. به اتاق موسیقی بروید و در آنجا خطی را فعال کنید. اکنون به بالای راه پله رفته و پروژکتور را فعال کنید، پس از آن تا جایی که می توانید به سرعت به سمت اتاق موسیقی بدوید و موسیقی ها را با همان ترتیبی که سامی گفت بنوازید.
خواهید دید که یک در باز می شود. به سمت آن بروید و کلید را فعال کنید. خواهید دید که جوهر از اتاق سامی پاک می شود! مراقبت باشید، وقتی پای خود را بیرون بگذارید، بندی شما را خواهد ترساند! پس از اینکه از او عبور کرده و به اتاق موسیقی رفتید، غول های جوهری زیادی به شما حمله می کنند! آنها را شکست دهید و به درمانگاه بروید جوهر اتاق خالی شده است اما شیر جوهر گم شده است.
اهرم نزدیک را بکشید و از پله ها پایین بروید و آنجا نوار صوتی با صدای جک فین را خواهید شنید.
اگر ادامه دهید جک فین را ملاقات خواهید کرد. جک فین یک جستجوگر بوده که کلاه بر سر داشته و شیر دست اوست، اما قرار نیست آن را به شما بدهد. اگر نزدیک او بروید، ناپدید شده و مجددا یک جای دیگر ظاهر می شود. برای رسیدن به او باید اهرم سمت چپ ورودی را بکشید. این کار باعث می شود که یک صندوق بالا بیاید.
جک فین را تعقیب کنید تا او زیر صندوق بیاید، سپس اهرم را بکشید تا روی جک بیفتد. شیر را بردارید و به سمت لوله موجود در درمانگاه بروید.
“ببخشید جک مجبور بودم، کلاه قشنگی داری!” به تالار برگردید و به اتاق سامی وارد شوید، سوئیچ پمپ جوهر را بپیچانید و به سمت پله ها بروید! تقریبا رسیدید! و ….
به محض اینکه صفحه لود شد، وارد اتاقی می شوید که سامی درست مقابل شما قرار گرفته است. او می خواهد شما را قربانی اربابش، بندی، کند. زمانی که نوشته ی خود را خواند، توسط بندی به قتل رسیده و شما باید فرار کنید. تبر را بردارید و مانند سونیک فرار کنید! چوب ها را بشکنید و در نهایت خواهید دید که تبر شما می شکند.
فقط به جلو حرکت کنید. به محض اینکه به جوهر برسید، مجددا بندی بیرون پریده و شما را زهر ترک می کند! فرار کنید! وقتی که به اتاق رسیدید و دیگر دست بندی به شما نرسید، مستقیم به جلو حرکت کنید در بازی ایکس باکس و خواهید دید که بطری کوچک سوپ Bacon ظاهر می شود و نشان از این دارد که کسی اینجاست. از آنها می خواهید که خود را نشان دهند و بوریس وارد اتاق می شود.

“بوریس؟”

فصل ۳ از اینجا به بعد اغاز می شود.
فصل ۲- راز و رمزها
ظهور مجدد بندی
اگر هنری یکی از شکلک های بندی را بشکند و دور شود و مجددا باز گردد، خواهد دید که این شکلک ها دوباره ساخته شده اند. این اتفاق یک علت ماورالطبیعی دارد.

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4
راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

باند بندی
شکلک های بندی تا ۹ عدد در حالی ظاهر می شوند که در اتاق ارکست نشسته و یا مشغول پرسه زدن هستند.

TheMeatly
مجددا، TheMeatly در فصل دو ظاهر شده و تنها پس از روشن کردن پمپ های جوهر می توان به آن در اتاق نوشتن موسیقی دسترسی داشت.

Youtuber Tunes
در اتاق سامی، یک رادیوی قدیمی وجود داشته که نسخه ای کوتاه شده و بی کلام از آهنگ “Build our Machine” را پخش می کند.

بخش منفی
درست قبل از شکسته شدن تبر، در اولین استخر جوهر، به سمت بالا نگاه کنید و ناحیه ای مخفی زیر شیروانی خواهید دید.

فصل ۲ – نکات

  •  قادر به پیدا کردن سوئیچ ها نیستید؟ آنها در نواحی مختلف به شکلی زیرکانه پنهان شده اند، از استتار شدن تا مخفی شدن پشت سوپ bacon: هر جا که می توانید به جستجو ادامه دهید
  •  کشتن غول های جوهری زمان بر است؟ قبل از اینکه به شما حمله کنند فلش سمت راست را فشار دهید!

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =