راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 قسمت ششم

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 قسمت ششم

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 تمامی مراحل PlayStation 4 Game Bendy and the Ink Machine Ultimate Walk through

 آلیسون در تلاش است تا تخته های چوبی که هنری پشت آنها گیر کرده را بشکند، اما تام دست خود را روی شانه آلیسون گذشته و به او نشان می دهد که هر چه از دستش برآمده انجام داده است. سپس، هنری از دستگاهی که آلیسون به او داده استفاده می کند تا اتاق مخفی در زندان و خمیری را پیدا کند که از آن برای شکستن در استفاده نماید. سپس هنری از زندان فرار کرده و چندین تونل را پشت سر می گذارد و جویندگان به او حمله می کنند.
سپس هنری شاهد رفتن آلیسون و تام در رودخانه ی جوهری است. هنری به قایق دوم می رسد. او باید به نحوی حرکت کند که از دست غول پیکر بیرون آمده از جوهر فرار کند. هنری به مکان جدیدی وارد می شود و در آنجا با سامی لارنس مواجه می شود، کسی که به طور بیرحمانه به او حمله می کند. پس از برداشتن ماسک سامی، هنری روی زمین پرت شده نزدیک است که بمیرد. خوشبختانه، تام پشت سر سامی قایم شده و تبر خود را به سر سامی وارد می کوبد.

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4
راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

هنری، تام و آلیسون برای مبارزه با جویندگان و گمشده ها رهسپار می شوند. پس از این نبرد شدید، آلیسون در را می شکند و سه نفر به راه خود ادامه می دهند. اندکی بعد، به چندین تکه الوار می رسند. هنری می خواهد از آنها عبور کند ولی می افتد. او در محوطه مدیریت فرود می آید. هدف بعدی او به دست آوردن سه لوله از اتاق ها و تالار ورودی است. در این تالار، دسته قصاب ها مشغول پرسه زنی هستند و به دنبال هنری می گردند.
او از آنها عبور کرده و جوهر را جمع می کند و آن را به جوهر ساز می رساند تا در آنجا سه لوله بسازد. پس از آن مدار جوهر را تعمیر کرده و به سراغ Vault می رود.
زمانی که وارد Vault شد، آلیسون و تام پس از پایین آمدن از پرتگاه با طناب وارد می شوند. سه نفر آنها به سمت ماشین جوهر رفته و از مسیری می گذارند که مانند فصل اول است و به شیطان جوهری می رسند که به کندی در یک محوطه ی شیشه ای حرکت می کند.
هنری باید تنها وارد شود چرا که یک رودخانه جوهری ماشین را احاطه کرده که ممکن است آلیسون و تام را به عقب براند. هنری تختی را می بیند که از جوهر است و در آن نوار صوتی جویی دروو قرار گرفته است. در انتها بازی پلی استیشن ۴ ، هنری یک غرغره به نام “پایان” پیدا کرده که یک بندی به آن وصل است و به یک غول تبدیل شده و به هنری حمله می کند.
هنری از بندی فرار کرده و سوئیچ ها را فعال می کند و لوله هایی که جوهر در آنها جاری است شکسته می شود. هنری به سمت تخت جوهری بر می گردد و غرغره را جایگذاری می کند. بندی توسط غرغره گرفتار شده و نوری عجیب و قوی که از پروژکتور بیرون می آید او را می کشد.
هنری در خانه جویی دروو بیدار می شود و با دوست قدیمی خودش صحبت می کند. او می گوید که یک خانواده فوق العاده داشته و الان یک امپراطوری ویران شده برایش باقی مانده است همچنین می گوید که هنری باید ببیند چگونه پس از آن سال ها استودیو به پایان رسیده است. هنری در را باز کرده و به فصل ۱ باز می گردد.

فصل ۵- دستاوردها
سایه ها و آزار و اذیت ببینید چه چیزی آن زیر زندگی می کند. مبارزه را به همراه آلیسون و تام تمام کنید.
لوله ها و مسئله ها راه جدیدی پیدا کنید. پازل لوله ها را تکمیل کنید. جهنم و بازگشت تکمیل داستان اصلی

فصل ۵- دستاوردهای اضافی
Goldbricking: اجازه دهید بقیه کار را انجام دهند.
زمانی که آلیسون و تام مشغول مبارزه با جویندگان و گمشده ها هستند، هیچ کاری انجام ندهید. آلیسون و تام آن را به خاطر می سپارند.
Standing Proud: بفهمید به کجا تعلق دارید
پس از تکمیل فصل ۵ و باز شدن آرشیو ها، به سمت پایه هنری استین بیایید و چند ثانیه آنجا درنگ کنید.

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4
راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

A Sweet Discovery: به دوست قدیمی سلام کنید
پس از تکمیل پازل لوله ها، در Vault را باز کنید ولی داخل نروید. به پوستر بوریس در نزدیکی دسته قصاب ها نگاه کنید و به سمت آن بروید. theMeatly را ملاقات کنید.
Valued Employee: به یک مسیر طولانی قدم بگذارید.
برای رسیدن به این دستاورد، باید پازل لوله ها را بدون اینکه دسته قصاب ها شما را ببینند تکمیل کنید. به یاد داشته باشید که آنها هیچ واکنشی به صدا ندارند، بنابراین می توانید درون ایستگاه مخفی شوید.  بازی ایکس باکس مراقبت پنجره ها یا اتاق های کوچک باشید، ممکن است شما را از آنجا ببینند. همچنین، انها مثل متصدی پروژکتور حرکت نمی کنند، اگر جوهر داشته باشید، به سمت شما نمی دوند. سه بار مسیر سمت چپ را بپیمایید. باید چند بار تلاش کنید، انها می خواهند مانع شما بشوند تا به این دستاورد نرسید.

مرکزخرید دات کام

  مانی
دیدگاه کاربران
۱ دیدگاه
  • مبل ۲۶ اسفند ۱۳۹۸ / ۷:۲۵ ب٫ظ

    سلام

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + ده =