راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 قسمت پنجم

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 قسمت پنجم

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 تمامی مراحل PlayStation 4 Game Bendy and the Ink Machine Ultimate Walk through

قبل از اینکه بتوانید آن را بگیرید ذوب می شود. بسیار خوب، راهی هست که بتوان به مسلسل رسید، اما باید کارهای زیر را انجام دهید.

 •  در بخش موتور اسباب بازی های بهشتی، یک لکه جوهر وجود داشته که به عروسک بندی تبدیل می شود. روی آن کلیک کنید تا به عروسک بوریس تبدیل شود. مجددا روی ان کلیک کنید تا به عروسک آلیس تبدیل شود. مجددا روی آن کلیک کنید تا به ماشین جوهر تبدیل شود. دست نگه دارید.
 • زمانی که به دو مسیر شیطان و فرشته رسیدید، مسیر شیطان را انتخاب کنید.
 • در نهایت، به هر قیمتی که شده نمیرید. اگر بمیرید، مسلسل دستی شما هم از بین می رود.
  اگر تمام این کارها را انجام دهید، قادر خواهید بود تا به سرعت مسئول پروژکتور را بکشید! با این کار به دستاور “Blazing Metal” می رسید.

جنگ با جوینده ی بزرگ
برای رسیدن به این بخش مخفی، باید اتاقی که صدای کوهن بزرگ در آن قرار دارد را باز کنید. به محض انجام این کار، تمام کارهای فرشته ها را انجام دهید و پس از انجام وظیفه ی نهایی، به اتاق کوهن بزرگ باز گشته و یک تبر خواهید یافت. آن را بردارید و با سرعت به Level K، بخش اسباب بازی های پلی استیشن ۴ بهشتی بروید.

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4
راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

تمام آنها را بشکنید و به سه اهرم و یک علامت می رسید. این بخش سخت است، اولین اهرم را بکشید و به بخش اسباب بازی های بهشتی بروید. ۹۹۹۹۹۹ جوینده آنجا هستند. همه را شکست دهید و سپس اهرم دوم را بکشید. اکنون باید با دسته ی قصاب ها بجنگید! وقتی همه مردند، اهرم سوم را بکشید.
به محض انجام این کار به بخش اسباب بازی های بهشتی باز گشته تا جوینده ی بزرگ را پیدا کنید. جوینده خون زیادی دارد و بنابراین به او ضربه بزنید و برگردید، این کار را انجام دهید تا بمیرد! مواظب این شیطان جوهری باشید چرا که می تواند به سادگی روز شما را خراب کند. به محض اینکه او را کشتید، صدایی به گوش می رسد. الان موفق شدید.

سامی
سامی باز می گردد! به Level 11 و نزدیکی راه پله بروید. ابزار آلات موسیقی را با این ترتیب بنوازید:
طبل، دهل، ویولن، پیانو، دهل
شنینید؟ “همه مشغول صبر کردن بودیم، اما الان …. او ما را آزاد کرد”

فصل ۴. شگفت انگیزان
فصل ۴- راز و رمزها

TheMeatly
زمانی که در ابتدای فصل ۴ شیر را سر جایش گذاشتید، به سمت دری برگردید که آن را پیدا کردید و به سمت در دیگر حرکت کنید. آن در باز خواهد شد. درون اتاق پوستر بوریس قرار دارد. به سمت آن رفته و خواهید دید که TheMeatly مشغول پخت گوشت است.

Youtuber Tunes
در فصل ۴ و در بخش ماشین مبدل جوهر که باید یک چرخ دنده درست کنید، بجای آن یک رادیو درست کنید. رادیو ظاهر می شود و آهنگ “Can’t be Erased” را پخش می کند.

فصل ۴- دستاوردها
دستاوردهای پر رنگ آنهایی هستند که برای ادامه ی بازی نینتندو سوییچ مورد نیاز نخواهند بود.

 •  Around and Around: مبارزه با غول Bertrum
 •  A Haunting we will go: بازگرداندن برق به خانه ی شبح زده
 •  Finger Waggin : با استفاده از جوهر روی مبدل جوهر رادیو را در فصل ۴ پیدا کنید تا جوهر به رادیو تبدیل شود. از رادیو استفاده کنید.
 •  Still Listening: به تمام نوارهای صوتی فصل ۴ گوش دهید.
 •  Just Like Mom Used to Make: تمام سوپ های فصل ۴ را جمع آوری کنید.
 •  Wasting Time: بازی کوچک چکش را انجام دهید.
 •  Bulls Eye: به تمام اهداف موجود در بازی کوچک ضربه بزنید.
 •  Call the Milk Man: به تمام بطری های موجود در بازی ضربه بزنید
 •  A Little Souvenir: در بخش تعمیر و نگهداری با نگاه به سوراخ و فشار دادن کلید E از خود عکس بگیرید
 •  Reunited: نبرد با غول بوریس را شروع کنید.
 •  Barbecued: TheMeatly را پیدا کنید.

فصل ۵- آخرین غرغره
هنری در خانه امن انجل و تام بیدار می شود. آلیسون مشغول نقاشی پیام های جوهری روی دیوار است و آواز می خواند. هنری با او شروع به صحبت کرده و می گوید که نامش را به خاطر نیاورده و او را آلیس صدا می زند. او به هنری می گوید که یک فرشته نیست. زمانی که هنری بیدار می شود، آلیسون انجل از تام می خواهد تا مواظب هنری باشد.

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4
راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

پس از آن، روی صندلی نشسته و دستش را با تبر می زند و او را تهدید می کند. در صحنه بعد آلیسون به هنری سوپ می دهد. او فکر می کند که هنری گرسنه است. تام پس از رفتن آلیسون کاسه را با انداختن روی زمین شکسته و نشان می دهد که از هنری خوشش نمی آید.
 سپس تام دور می شود. در صحنه بعد آلیسون و تام با یکدیگر بحث می کنند. پس از آن، او روی میز نشسته و آلیسون بازوی مکانیکی او را تعمیر می کند. پس از آن، او و آلیسون در مورد شیطان جوهری که بیرون قرار دارد بحث می کنند. آلیسون عنوان می کند که نمی توانند هنری را آنجا تنها بگذارند.

مرکزخرید دات کام

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 3 =