راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 قسمت چهارم

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 قسمت چهارم

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4 تمامی مراحل PlayStation 4 Game Bendy and the Ink Machine Ultimate Walk through

فصل ۳- صعود و سقوط
به محض شروع فصل ۳، شما در اتاق امن خواهید بود. اینجا محل زندگی بوریس است. برای خارج شدن از آن، باید اهرم را پیدا کرده و از اتاق امن خارج شوید. در ظاهر این کار ساده نیست. شما باید سه قوطی سوپ مختلف را برای او پیدا کنید تا اهرم را به شما بدهد. مکان آنها عبارت است از :
روی قفسه ، روی بشکه ، داخل صندوق بوریس
به محض اینکه قوطی های سوپ را جمع آوری کردید، آنها را درون محفظه ریخته و صبر کنید. وقتی کار تمام شد، ان را بردارید و به بوریس بدهید. او به شما جعبه ابزاری کوچک می دهد که اهرم داخل آن قرار دارد. از اتاق امن خارج شوید و به مسیر خود ادامه دهید. در نهایت به یک دالان تاریک بر می خورید. چراغ قوه روی میز را برداشته و ادامه دهید. وقتی که به پایان دالان رسیدید ….. خواهید مرد! از بوریس بخواهید تا به شما کمک کرده و چراغ قوه را بگیرد تا شما وارد مجرا شوید.

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4
راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

در نهایت در مقابل خود را باز کنید. خود را در مرکز “عروسک های بهشتی” خواهید دید. به سمت ناحیه کنترل ماشین عروسک رفته و مجددا خواهید دید که در مسدود است. اهرمی که روبروی ورودی قرار گرفته را فشار دهید، ماشین عروسک را راه اندازی کنید و فن ها را پاک سازی کنید. وقتی که این کار تمام شد بازی پی اس ۴ ، اهرم را به اندازه ی کافی فشار دهید تا در ورودی باز شود.
قبل از این کار، فرصت این را دارید تا وارد ناحیه ای شوید که در آن یک نوار صوتی وجود دارد. نوار صوتی صدای JackSepticeyes را پخش می کند. خیلی جالب است! به محض وارد شدن به اتاق درش قفل می شود. شما در اتاق آلیس انجل هستید. چراغها خاموش می شوند. آلیس شروع به خواندن می کند و اندکی بعد …

چیزی شما را می ترساند!
از پله ها پایین روید تا به ناحیه ای با یک علامت و دو مسیر برسید. یک مسیر، مسیر شیطان و دیگری مسیر فرشته است. می توانید این مسیرها را در بخش های دیگر پیدا کنید. اسکرول خود را پایین بکشید. این بخش از انتهای آن مسیرها ادامه خواهد یافت.
از راهروی فوق العاده مشکوک و طولانی عبور کرده و دوباره کسی شما را می ترساند. شجاع باشید، به سمت او بروید تا ببینید کیست. بوریس بود؟ لوله را بردارید و به مسیر خود در اتاق تاریک جوهری ادامه دهید. به مسیر خود ادامه دهید و به ناحیه ای با دو اهرم می رسید که برای باز کردن در استفاده از آنها الزامی است. اگر عاشق ترس هستید، به سمت اهرم بروید تا شخصیت Pipe شما را بترساند.
زمانی که اهرم را به پایین فشار دادید، به سمت تالار تاریک بدوید و از آسانسور پایین بیایید تا صدای آلیس را بشنوید. مثل این است که با یک فرشته قرار گذاشته اید!
به سمت در اتاق بروید و منتظر بمانید تا در راز باز کند. به سمت تالار ورودی بدوید و انواع و اقسام لوله کش ها، مهاجمین و ماهیران مواجه شوید. نگران نباشید، هیچ چیز ترسناکی وجود ندارد.
آلیس را در انتهای اتاق ملاقات کنید و منتظر باشید تا به سخنانش گوش دهید. به محض اینکه صحبت هایش تمام شد، به سمت در اتاقش برگردید و هرکاری را که می گوید انجام دهید:

فهرست کارها

 • “قطعات یدکی”
  پیدا کردن تمام چرخ دنده های آلیس
 • “حس فشار”
  حل کردن تمام پنل های شیر
 • “مدیریت خشم”
  از بین بردن تمام بندی ها
 • “Stomache نهایی”
  از بین بردن تمام جویندگان باد کرده
 • “خط مقدم”
  کشتن دسته قصاب ها
 • “مکان های تاریک”
  زنده ماندن در اعماق جوهر

به محض تکمیل هر کدام از کارهای فوق به یک دستاورد می رسید.
وقتی که تمام کارهای بالا را انجام دادید، به سمت آسانسور باز گردید و “به خانه بروید”.

فصل ۳- راز و رمزها
TheMeatly
TheMeatly مجداد ظاهر می شود.بازی ایکس باکس او در یکی از پوسترهای بوریس در زمان تکمیل کارهای فوق پیدا می شود. او ترتیب چایی را داده و می خواهد پذیرایی کند. اینجاست که به دستاورد “زمان صرف چایی” دست می یابید.

راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4
راهنمای گام به گام بازی Bendy and the Ink Machine Ultimate PS4

پرسه زدن یک خطای وحشتناک است
این قسمت تنها با ضربه زدن به دیوارها (در خروجی، در درمانگاه و …) در دسترس است. با این کار یک بندی با چشمان بسیار عجیب و غریب بیرون امده و نوشته ای در دست اوست. “پرسه زدن یک خطای وحشتناک است”

دستیابی به نوار صوتی کوهن بزرگ
برای پیدا کردن نوار صوتی کوهن بزرگ، در ابتدا باید تبری که در مرحله ی مبارزه با بندی بدست آوردید را همراه داشته باشید. به Level 9 و نزدیک آساسنسور بروید، دری با تخته های چوبی ظاهر می شود. با تبر در را شکسته و به اتاقی می رسید که صدای کوهن بزرگ در آن است و همچنین تبری دیگری آنجاست که برای مراحل بعد نیازتان می شود.

مسلسل دستی
قبل از ورود به اعماق جوهر، آلیس به شما یک مسلسل دستی می دهد … البته به نظر شما یک مسلسل دستی است.

مرکزخرید دات کام

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 2 =