راهنمای گام به گام بازی brotherhood (بیستم) و توضیحات کامل آن

راهنمای brotherhood (بیستم)

به راهنمای brotherhood (بیستم) خوش آمدید! با راهنما قادر خواهید بود ماجراجویی brotherhood را بدون هیچگونه اضطرابی دنبال کنید، امیدواریم لذت ببرید!

راهنمای brotherhood (بیستم)
راهنمای brotherhood (بیستم)

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن می باشد.

Templar Agents

طبق راهنمای brotherhood (بیستم) Ezio عاشق آدم هاست به همین دلیل آن ها را می کشد. آدم ها نیز تلاش می کنند او را نابود کنند زیرا آن ها Templar هستند.

 • Down to Earth
 • Counter Propaganda
 • Excommunication
 • Firing Line
 • Red Handed
 • The Ringer

Down to Earth

موارد مورد نیاز برای گرفتن Full-Sync: هدف را با Hidden Blade بکش.

این عملیات بسیار آسان است. تنها هدف را پیدا کن و او را بکش. منطقه ای زرد رنگ بر روی نقشه نمایان شده است و به کمک Eagle Vision هدف را شناسایی کن. یا تنها به دنبال مردی باش که بر پشت بام ها قوز کرده است. اگر تو را ببیند فرار می کند، در پشت بام ها می ماند و استفاده از Hidden Blade را سخت می کند. اما اگر Full-Sync را می خواهی، باید او را به کمک Hidden Blade بکشی. پس او را تعقیب کن و به دنبال فرصت باش.

Counter Propaganda

موارد مورد نیاز برای گرفتن Full-Sync: هدف را با Hidden Blade بکش.

در ابتدای عملیات باید ۵ پوستر جداگانه را پایین بکشی. همان طور که آخرین پوستر را از بین می بری، هدف به کمک ۲ آدم کش به تو حمله می کند. هدف را بکش تا عملیات به پایان برسد. اگر Full-Sync را می خواهی، او را با Hidden Blade بکش. (نیازی به مخفی کاری نیست).

Excommunication

طبق راهنمای brotherhood (بیستم) موارد مورد نیاز برای گرفتن Full-Sync: Brother Ristoro  را به کمک Air Assassination بکش.

به سمت محوطه ای که بر روی نقشه قرار دارد حرکت کن و به بالای کلیسا برو. اگر شناخته شوی درعملیات شکست می خوری پس مراقب باش که کسی تو را نبیند. در پشت بام ها بمان و حداقل ۲ محافظی که در پشت بام قرار دارند را بکش. هدف در حال گشت زنی در حیاط مربعی شکلی است که در پایین قرار دارد. او را از پشت بام هدف بگیر و منتظر باش تا نزدیک شود سپس او را با Air Assassination بکش تا Full-Sync را بگیری.

Firing Line

موارد مورد نیاز برای گرفتن Full-Sync: هدف را به کمک Hidden Blade در ۴۵ ثانیه بکش.

طبق راهنمای brotherhood (بیستم) در این عملیات باید سریع عمل کنی. به سرعت به دنبال هدف برو و زمانی که دروازه ها را به رویت بست، از دیوار بالا برو. او به سمت چند محافظ می رود که باید آن ها را نادیده بگیری. وقتی که هدف وارد قلعه شد و دروازه را بست، به دنبال تیرکی در سمت راست قلعه بگرد و از آن برای پرش به طرف محوطه ای محافظت شده استفاده کن. هدف را تعقیب کن و او را با Hidden Blade بکش. در نهایت با محافظان دیگری رو به رو می شوی. آن ها را به یکدیگر متصل کن و با استفاده از Execution Streak آن ها را بکش و Full-Sync را بگیر.

با توجه به راهنمای brotherhood (بیستم) سریع ترین و آسان ترین راه برای انجام این عملیات داشتن Assassin’s Recruits می باشد. همان طور که می دوی از Assassin’s Recruits برای کشتن محافظان استفاده کن. مراقب باش که هدف را انتخاب نکنی. بدو و بر روی قلعه بپر. صبر کن تا هدف بیاید، او را انتخاب کن و بکش. تمام!

Red Handed

موارد مورد نیاز برای گرفتن Full-Sync: هدف را با Hidden Blade بکش.

به سمت مکانی که بر روی نقشه نشان داده شده است برو. در میان خرابه ها، برای شناسایی هدف از Eagle Vision استفاده کن. هدف را تعقیب کن و او را با استفاده از Hidden Blade بکش تا Full-Sync را به دست آوری.

The Ringer

موارد مورد نیاز برای گرفتن Full-Sync: تنها Donato Mancini را بکش.

با توجه به راهنمای brotherhood (بیستم) به سمت علامت روی نقشه حرکت کن و هدف را بر روی اسب وسط محوطه ای پیدا می کنی. او توسط Borgia محاصره شده است اما برای گرفتن Full-Sync تنها باید هدف را بکشی. با سرعت به سمت او حرکت کن، از اسب به زمین بینداز و او را بکش. به سرعت فرار کن جوری که ناشناخته شوی تا عملیات تمام شود.

Shop Quest

موقعیت Shop Quest خود را با ملاقات Art Merchant، Blacksmith، Doctor و Tailor می توانی بررسی کنی. این دوستان در کنار مخفیگاه Ezio در Rome قرار دارند.

با جمع آوری ابزارهای لازم به صورت خودکار قسمت “Quest” پیشرفت می کند. زمانی که ابزار لازم را به دست آوردی، می توانی از آن ها برای به دست آوردن چیزهایی ماوراطبیعی مانند نقشه گنج، اسلحه یا تیرکش های بزرگتر استفاده کنی.

ابزارها را می توانی با جستجوی جسدها یا صندوق های گنج به دست آوری. هر گاه دشمنی را می کشی یا بی هوش می کنی، در بالای سرش قرار بگیر و دکمه Grab را بزن و نگه دار تا بدن او را برای چیزهای مفید جستجو کنی. چیزهای عجیب تری مانند Shrunken Heads تنها در صندوق های گنج که در سرتاسر بازی پراکنده شده اند، پیدا می شوند.

طبق راهنمای brotherhood (بیستم) می توانی این ابزارها را بفروشی اما پیشنهاد می کنیم اگر ابزارها برای Shop Quest مورد نیاز است، آن ها را نفروشی. زیرا به دست آوردن همه ابزارها آسان نیست و نمی توانی جایگزینی برای آن پیدا کنی.

 

# Req.Items NeededRewardBlacksmith Shop Quest
۲Shrunken HeadSeusenhofer Pauldrons & Chest GuardExotica
۳Elephant IvoryXX
۳Indian DiamondXX
۷Vlad the Impaler CoinsSpada LungaBlood Money
۳Terracotta PotCaptain’s SwordFaith
۲TotemXX
۲Buddhist Prayer BeadsXX

ادامه توضیحات راهنمای brotherhood (بیستم)

# Req.Items NeededRewardArt Merchant Shop Quest
۲PomanderVaticano Treasure MapTrendsetting
۳AmbergrisXX
۱Papaver SilvaticumXX

 

# Req.Items NeededRewardTailor Shop Quest
۸SilkLarge QuiverPulling Threads
۵Cardinal Purple DyeXX

 

# Req.Items NeededRewardMedical Shop Quest
۵TomatoesFast poisonVenomous
۳NutmegXX
۱AconiteXX

 

چیزهای Shop Quest را از کجا پیدا کنیم؟

همان طور که قبلاً گفته شد، این چیزها در صندوق های گنجی که در دنیای بازی پنهان شده اند، پیدا می شوند.

۱۴۴ صندوق گنج در Rome و ۴۰ تای دیگر در lairs of Romulus وجود دارند. موقعیت همه صندوق ها روی نقشه نشان داده شده است. همچنین محتویات هر یک از صندوق ها نیز بیان شده است. اما برای به دست آوردن ابزارهای Shop Quest، نباید همه صندوق ها را جمع آوری کنی. از جدول زیر برای پیدا کردن ابزارهایی که به آن ها احتیاج داری استفاده کن و آن ها را با Treasure Map مطابقت بده.

طبق راهنمای brotherhood (بیستم)

Treasure LocationShop Quest item
Treasure 84

Treasure 181

Shrunken Head
Treasure 01

Treasure 100

Treasure 127

Treasure 146

Treasure 162

Elephant Ivory
Treasure 32

Treasure 115

Treasure 165

Indian Diamond
Treasure 38

Treasure 40

Treasure 136

Treasure 156

Vlad the Impaler Coins
Treasure 12

Treasure 63

Treasure 83

Treasure 85

Treasure 101

Treasure 104

Treasure 125

Treasure 151

Treasure 171

Terracotta Pot
Treasure 29

Treasure 33

Treasure 67

Treasure 88

Treasure 102

Treasure 188

Totem
Treasure 07

Treasure 24

Treasure 77

Treasure 93

Treasure 98

Treasure 109

Treasure 173

Treasure 188

Buddhist Prayer Beads
Treasure 25

Treasure 41

Treasure 57

Treasure 58

Treasure 188

Promander
Treasure 73

Treasure 95

Treasure 137

Ambergris
Treasure 90

Treasure 120

Treasure 175

Papaver Silvaticum
Treasure 23

Treasure 99

Treasure 139

Treasure 161

Treasure 169

Silk
Treasure 52

Treasure 71

Treasure 170

Treasure 184

Cardinal’s purple Dye
Treasure 11

Treasure 37

Treasure 69

Treasure 81

Treasure 110

Treasure 122

Treasure 130

Treasure 148

Tomatoes
Treasure 48

Treasure 65

Treasure 87

Treasure 91

Nutmeg

 

توجه:Aconite را می توانی با گرفتن/کشتن و سپس غارت پیام رسان های Borgia (مردانی که لباس های قرمز پوشیده اند و در بالای سرشان فلش سفید رنگ است، معمولاً از تو فرار می کنند) به دست آوری. همچنین می توانی با غارت دشمنان Da Vinci Disappearance(DLC) نیز آن ها را به دست آوری. یک صندوق نیز وجود دارد که حاوی Aconite می باشد. این صندوق را می توانی پس از کامل کردن معمای “Fire”در Temple of Pythagoras حین DLC پیدا کنی.

گنج ها و چیزهایی که باید جمع آوری کنی

 • Borgia Flags
 • Feathers
 • Treasure Chests
 • Hidden Artifacts
 • The Truth

Hidden Artifacts

طبق راهنمای brotherhood (بیستم) حین بازی در هر موقعی می توانی بازی را متوقف و گزینه “Leave Animus” را انتخاب کنی. با این کار کنترل Desmond را در زمان حال Monteriggioni به دست می گیری. اگر از اتاق Animus خارج شوی و به طبقه بالا بروی، ۱۰ دقیقه زمان برای گشتن Monteriggioni و پیدا کردن ۵ محصول به تو داده می شود.

توجه داشته باش که این کار را قبل از تمام کردن فصل ۸ انجام دهی. در غیر این صورت گزینه “Leave Animus” نمایش داده نمی شود.

کتاب تاریخچه Claudia

زمانی که طبقه پایین را ترک کردی، برگرد و از طریق راهرویی که در پشت سرت قرار دارد، وارد ویلا بشو. در سمت راست در، کتابی قرار دارد که می درخشد. مراقب باش که در کنار دیوار سمت راست بمانی. اگر زیاد وارد در شوی، دوباره به اتاق Animus برگردانده می شوی.

صندوق چرمی Maria

طبق راهنمای brotherhood (بیستم) این صندوق در حفره ای که توسط شلیک توپ به وجود آمده است، قرار دارد. حفره در بالای سقف ساختمان ویلا، نزدیک بالابر قرمز قرار دارد.

شمشیر Maria

به انتهای جنوبی ویلا برو و به سمت انتهای پله ها حرکت کن. جاده را دنبال کن و به دنبال کوچه ای باز در سمت راست باش. به داخل کوچه برو، از ماشین سفید عبور کن. در زیر درخت شمشیری درخشان قرار دارد.

شنل مدیچی

با توجه به راهنمای brotherhood (بیستم) به انتهای جنوبی ویلا برو و به سمت انتهای پله ها حرکت کن. جاده را دنبال کن و به دنبال کوچه ای باز در سمت چپ باش. به داخل کوچه برو، از ماشین قرمز و فواره آب عبور کن تا وارد ساختمان کلیسای کوچکی بشوی. محصول درخشان را در اینجا پیدا خواهی کرد.

کمربند Ezio

 جاده ای که دقیقاً به سمت جنوب پله ها در انتهای ویلا می رود را دنبال کن. از دروازه ای که در انتهای جنوبی Monteriggioni قرار دارد، به راست برو (غرب) و به بالای پشت بام کوتاه ساختمانی که در ابتدای جاده قرار دارد، برو (بالای نرده ها)

راهنمای brotherhood (بیستم)
راهنمای brotherhood (بیستم)

The Truth

بهتر از Da Vinci Code، قسمت The Truth می باشد که درباره حضور Assassins ها در برخی تمدن های ماقبل انسان که توسط تکنولوژی های غریب مجهز شده اند، توضیح می دهد.

 • Glyph Location
 • Cluster Solutions

Glyph Location

طبق راهنمای brotherhood (بیستم) زمانی که سنگ نوشته (گلیف) را پیدا کردم، با آن چه کار کنم؟

در بازی Assassin’s Creed 2 با پیدا کردن گلیف توسط Eagle Vision، قفل معمای بعدی Truth  باز می شود. نه تنها باید گلیف را پیدا کنی بلکه باید از آن بالا بروی. وقتی که Ezio از سمبل بالا رفت، معمای بعدی Truth باز می شود.

Cluster Solutions 

صبر کن. ابتدا باید به این سوال ها پاسخ دهی. ۱۰ راه حل به همراه اجزای شطرنج و اشتباهات مبهم قرار داده شده است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + 14 =