راهنمای گام به گام Brotherhood (ششم) و توضیحات کاملی در مورد آن

راهنمای Brotherhood (ششم)

به راهنمای گام به گام Brotherhood (ششم) خوش آمدید. همچنین با کمک این راهنما در جهان بازی گردش کرده و تمامی مراحل بازی را با لذت انجام خواهید داد.

راهنمای Brotherhood (ششم)
راهنمای Brotherhood (ششم)

این بازی مناسب بازی های پلی استیشن و ایکس باکس می باشد. 

ادامه The Halls of Nero

تالار منحنی شکل را به سمت راست ادامه بده. از ستون کوتاهی که در اتاق قرار دارد بالا برو و برای پریدن به سمت جاهای دست روی دیوار به سمت جنوب غربی برو. تا جایی که می توانی به سمت چپ برو. سپس به عقب بپر تا به دیوار مخالف برسی. به سمت راست حرکت کن.

طبق راهنمای Brotherhood (ششم) از تعدادی حلقه دست بالا برو و به سمت عقب بپر تا بر روی سکویی که از ساختمان مرکزی اتاق بیرون زده است قرار گیری. از ساختمان مرکزی بالا برو و تا زمانی که دوربین تیرکی آویزان را نمایش دهد به سمت چپ برو. از پرش به سمت عقب استفاده کن تا به تیرک ضربه بزنی و سمت شمال شرقی بتاب تا به تالاری که به اتاقی بزرگ می رسد، برسی. این اتاق آخرین رفقای گرگی را خواهی دید.

با کمک آتش به انتهای قسمت شرقی اتاق برو. از تختی که بر روی سکو قرار دارد بالا برو و به طرف چپ برو تا به ستونی که اسکلت از آن آویزان است برسی. از آن ستون به ستون دیگر بپر و به سمت راست برو تا به دیوار برسی. از ستون بالا برو تا به ستون بلندتری برسی.

به بالای ستون برو، به سمت چپ برو تا به ستون بعدی برسی. سپس بر روی تیرک برو تا به سومین و چهارمین ستون برسی. از ستون چهارم، به طرف چپ برو و بر روی سکوی بلند و باریکی بپر. طول سکو را طی کن و به سمت راست برو تا بر روی ستونی که از دیوار شمالی بیرون زده است بپری.

در کنار دیوار به طرف جنوب غربی حرکت کن. قبل از اینکه بر روی ستون سنگی که با قرار گرفتن بر روی آن از هم می پاشد بپری، بر روی بالکن بپر. به بالای ستون برو و سپس از دیوار بالا برو. برای رسیدن به بالکن های دیگر در کنار دیوار به سمت چپ حرکت کن. از بالکن، به پایین بپر تا به سکوی باریکی که در بالای ستون پایینی قرار دارد برسی. می توانی از سکوهایی که در بالای ستون ها قرار دارند حرکت کنی تا Cutscene به نمایش درآید.

با توجه به راهنمای Brotherhood (ششم) از آخرین ستون، به طرف دیوار شرقی برو و از آن بالا برو. می توانی به بالای ستونی برسی که به تو امکان پریدن به سمت شمال را می دهد. سپس از روی تیرک ها تاب بخور و بر روی بالکنی که ورودی اتاق می باشد قرار بگیر. در این اتاق آخرین گنجینه ها وجود دارد. در قسمت مرکزی اتاق در صندوق را باز کن تا کتیبه Romulus را پیدا کنی. از نردبان بالا برو تا به دریچه سقف برسی. مرحله به پایان رسید.

Roman Underground

Michiavelli را به طرف ورودی زیرزمین دنبال کن. از میان لیست مقصدها تنها یک گزینه داری. مخفی گاه جزیره Tiber. پس به آنجا برو تا این عملیات کوتاه نیز به پایان برسد.    

 • فصل سوم

مراحل این فصل عبارتند از:

 • Double Agent
 • Between a Rock and a Hard Place
 • High-Stakes Negotiation
 • Collective Intelligence

Double Agent

Full-Sync- در حالی که رسوایی را کم می کنی ، شناخته نشو. تا زمان ملحق شدن به La Volpe در انجمن دزدان، ناشناخته باقی بمان.

با La Volpe ملاقات و با او صحبت کن. به سمت علامت زرد رنگ روی نقشه حرکت کن تا دوباره او را ملاقات کنی و پس از نمایش صحنه ای، باید در کشتن تیراندازان دشمن به La Volpe کمک کنی. همه دشمنان اطراف را از بین ببر.

طبق راهنمای Brotherhood (ششم) پس از نابود کردن دشمنان، Claudio بیچاره را تا گروه دزدان همراهی کن. علامت زرد رنگ روی نقشه هدف توست. به آرامی راه برو و از ساختمان ها و بلندی ها نپر تا Claudio نیز بتواند به راه ادامه دهد. به دنبال جمعیتی از مردم باش که با آن ها ترکیب شوی تا دشمنان تو را شناسایی نکنند. گروه هایی که می توانی از آن ها برای ترکیب شدن استفاده کنی به رنگ زرد نمایش داده می شوند و انتخاب گروه را برایت آسان تر می کند.

پس از رساندن Claudio به دوستانش در کنار لنگرگاه، باید فرآیند کاهش رسوایی Ezio را شروع کنی. انجام این کار راحت است اما اگر می خواهی Full-Sync را به دست آوری باید بدون شناخته شدن توسط دشمنان کارت را تمام کنی. ابتدا، به دنبال پوستر های نزدیکت که بر روی دیوار هستند باش. پوستر ها معمولاً در بالای دیوارها چسبانده شده اند پس به پایین و بالا نگاه کن تا آن ها را پیدا کنی. وقتی که پوستر را از روی دیوار کندی، از تو درخواست می شود که به دنبال قاصدی بگردی و به او رشوه دهی. به نقشه ات توجه کن تا قاصد محلی را پیدا کنی. به آرامی پیش او برو و درخواست رشوه را بده. آخرین کاری که باید برای کاهش رسوایی انجام دهی، کشتن نیروهای رسمی دشمن است. نیروهای رسمی با علامت قرمز خاصی نمایش داده می شوند و معمولاً از میان ساختمان ها قابل دیدن هستند. کشتن آن ها بدون دقت و هوشیاری سخت است زیرا آن ها متوجه حضورت می شوند و فرار می کنند (نگران نباش. اگر توسط نیروهای ویژه دیده شوی موردی ندارد). تلاش کن که آن ها را به گوشه ای بکشانی و به آرامی آن ها را بکش و قبل از اینکه کسی به چیزی مشکوک شود از آنجا دور شو.

تا حالا رسوایی ات خیلی کم شده است. از طریق علامت روی نقشه حرکت کن تا با La Volpe صحبت کنی. او از تو می خواهد که برای بازسازی انجمن دزدان با معماری صحبت کنی. معمار بسیار نزدیک است با او صحبت کن تا مرحله به پایان برسد.

 Between a Rock and a Hard Place

Full-Sync- تنها کاپیتان Borgia را بکش.

با توجه به راهنمای Brotherhood (ششم) باید به قلمرو Borgia بروی تا عملیات را انجام دهی. با Bartolomeo صحبت کن و زمانی که او محوطه را ترک می کند همسرش از تو درخواست کمک می کند. وقتی که کنترل Ezio را دوباره به دست آوردی، سریعاً به دنبال کاپیتان فراری برو. با دیگر سربازان مبارزه نکن زیرا نه تنها سرعتت را کاهش می دهند بلکه برای به دست آوردن Full-Sync باید تنها کاپیتان را بکشی.

در حالی که کاپیتان را تعقیب می کنی، Hidden Blade را مجهز کن. بر روی کاپیتان قفل شو و زمانی که به اندازه کافی نزدیک شدی، می توانی او را بکشی. سپس باید برج را به آتش بکشی تا هیچ اثری از Borgia باقی نماند. برج و قلعه در جزیره ای به سمت شمال هستند.

وارد آب اطراف جزیره بشو و به طرف جزیره شنا کن. از برج بالا برو و زمانی که به بالای آن رسیدی، فرصت آتش زدن برج را داری. آن جا را آتش بزن و پیش Bartolomeo برگرد. او از تو می خواهد که مکان را بازسازی کنی پس با معمار محلی صحبت کن تا مرحله تکمیل شود.

ادامه توضیحات راهنمای Brotherhood (ششم)

High-Stakes Negotiation

 Full-Sync- هرگز شنا نکن.

در اولین قسمت از این عملیات، با کمک علامت روی نقشه به جنوب برو. زمانی که به علامت رسیدی، باید ۲۵۰۰ واحد پولی داشته باشی. اگر این میزان پول را نداری باید از طریق جیب های مردم پول مورد نیاز را به دست آوری. (با رفتن به سمت آن ها و نگه داشتن دکمه Fast-walk) به علامت برس تا Cutscene نمایش داده شود.

با گروهی از افراد بد مواجه می شوی که باید با آن ها مبارزه و آن ها را بکشی. بر روی کشتی برو و غوغایی بر پا کن. می توانی از Chain Execution برای کشتن همه دشمنانی که می دانی به تو حمله خواهند کرد (قسمت آن ها برق می زند) استفاده کنی. مراقب باش که در آب نیفتی در غیر این صورت Full-Sync را از دست خواهی داد.

راهنمای Brotherhood (ششم)
راهنمای Brotherhood (ششم)

به سمت فاحشه خانه برو و با ساکنان آنجا در پشت بام دیدار کن. پس از مکالمه، باید یک معمار پیدا کنی. خوشبختانه، یکی از آن ها در قسمت شرقی ساختمان فاحشه خانه منتظر است. با او صحبت کن و تا زمانی که ۲۵۰۰ واحد پولی را داشته باشی می توانی عملیات را به پایان برسانی.

Collective Intelligence

طبق راهنمای Brotherhood (ششم) این یک عملیات واقعی نیست. آخرین علامت حافظه را دنبال کن تا با Machiavelli صحبت کنی و  Cutscene نمایش داده شود. پس اتمام نمایش، به طرف ساختمان برو تا معمار را پیدا کنی (که البته معمار نیست اما ما بهتر می دانیم) با او صحبت کن تا عملیات و فصل به پایان برسد. بهترین عملیات!

 • فصل چهارم

مراحل این فصل عبارتند از:

 • Castello Crasher
 • Femme Fatale
 • The Burdens We Carry
 • Guardian of Forli
 • Man of the People
 • Serial Offender
 • Human Cargo
 • An Unexpected Visitor
 • War Plans
 • Outgunned
 • The plan
  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − دو =