بلاگ, راهنمای قدم به قدم بازی های پلی استیشن

راهنمای گام به گام بازی brotherhood (نوزدهم) و توضیحات کامل آن

راهنمای brotherhood (نوزدهم)

به راهنمای brotherhood (نوزدهم) خوش آمدید! با راهنما قادر خواهید بود ماجراجویی brotherhood را بدون هیچگونه اضطرابی دنبال کنید، امیدواریم لذت ببرید!

راهنمای brotherhood (نوزدهم)

راهنمای brotherhood (نوزدهم)

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن می باشد.

  • War machines

در حین دنبال کردن داستان اصلی، عملیات های پیشرفته تری را بازی خواهی کرد که برای معرفی عملیات های leonardo’s war machine می باشد. ۳ عملیات اضافه را باید انجام دهی. قبل از هر عملیات، باید مراحل کوچکی به نام “War Plans” را انجام دهی تا راهنمایی های لازم را برای عملیات به دست آوری.

  • Loose Cannon
  • Flying Machine 2.0
  • Hell On Wheels

 

Loose Cannon

طبق راهنمای brotherhood (نوزدهم) موارد مورد نیاز برای گرفتن Full-Sync: یکی از ۳ دروازه اول را باز کن.

اگر در این عملیات شناخته شوی، با شکست مواجه شده ای. پس مراقب باش. به درون آب بپر و به سمت علامت روی نقشه کوچک شنا کن. اگر دشمنی متوجه حضورت شد، دکمه Dive را فشار بده و نگه دار تا به زیر آب بروی. زمانی که به هدف رسیدی، به مرد صحبت کن و به همراه قایقش او را دنبال کن. اما با قایقش هیچ تماسی نداشته باش زیرا منجر به شکست عملیات می شود.

Eduardo به همراه قایقش به تونلی می رسد که در آن هزاران محافظ قرار دارند. از مسیری وارد دروازه می شود. اما مسیرهای جالب تری وجود دارد که باید آن ها را ببینید. محافظی که در نزدیکی ایستاده است را بکش. سپس از تیرک ها بالا برو. می توانی از تیرک ها برای عبور از دروازه ای که در حال بسته شدن است استفاده کنی. قایق Eduardo را دنبال کن.

با توجه به راهنمای brotherhood (نوزدهم) یا می توانی از او جلو بزنی. مسیر مستقیم است پس گم نخواهی شد. برای گرفتن Full-Sync باید یکی از دروازه هایی که Eduardo با آن رو به رو می شود را به صورت دستی باز کنی. به جلوی Eduardo برو و محافظی که دروازه را باز می کند بکش. سپس خودت دروازه را باز کن. تا جایی که می توانی به تیرک ها بچسب، اما در نظر داشته باش که ممکن است دیده شوی. برای اینکه در تونل دیده نشوی باید چند محافظ را بکشی. اما باید پس از اتمام کار به سرعت به تیرک ها برگردی.

در نهایت، Eduardo وارد دروازه می شود و باید سکویی که در آن کلیدی با دسته ای چرخان قرار دارد را پیدا کنی. دکمه را بزن تا در باز شود. از در وارد شو و از نردبانی که در راهرو قرار دارد بالا برو و به سمت راست حرکت کن. از تیرک ها حرکت کن و محافظان را بکش تا به جلو بروی.

طبق راهنمای brotherhood (نوزدهم) پس از پیدا کردن دومین دسته چرخان، وارد تونلی می شوی که در خارج از لنگرگاه خشکی قرار دارد. الان اگر کسی تو را ببیند مشکلی ندارد پس بیرون بیا و همه آن ها را بکش. نردبانی در کنار خروجی تونل قرار دارد. از آن برای رفتن به طبقه بالا استفاده کن. باید به دنبال نقشه هایی بگردی و آن ها را نابود کنی. نقشه ها را بسوزان.

کلید چرخان دیگری در گوشه شمال شرقی لنگرگاه قرار دارد. این کلید مسیری را برای رفتن به سطوح بالای محوطه نشان می دهد. مراقب چند محافظ دیگر باش و نقاط را برای رسیدن به آخرین کلید دنبال کن.

حالا در قایقی به همراه گلوله های توپی هستی که باید از آن برای نابود کردن کشتی های Borgia استفاده کنی. کشتی ها به آتش کشیده می شوند با این وجود باید یک مانور برای فرار نیز در نظر گرفته شود. پیشنهاد می کنیم از کنار کشتی دشمن بالا بروی. به طرف تفنگ حرکت کن و هر ۳ بادبان کشتی را نابود کن. (می توانی دشمنانی که به تو شلیک می کنند را نادیده بگیری). زمانی که همه کشتی ها نابود شدند، عملیات به پایان می رسد.

  Flying Machine 2.0

 طبق راهنمای brotherhood (نوزدهم)موارد مورد نیاز برای گرفتن Full-Sync: در هنگام استفاده از بمب انداز، مراقب باش که کسی به تو شلیک نکند.

عملیات را در بالای ساختمان کلیسایی که رو به روی میدان شهر قرار دارد، شروع می کنی. از آن بالا، Eagle Vision را فعال کن تا معمار را در آن پایین پیدا کنی. ممکن است به سرعت او را نبینی، پس کمی منتظر باش. زمانی که او را دیدی، به طرف غرب حرکت می کند. در پشت بام ها بمان تا دیده نشوی و در پشت ساختمانی که در غرب قرار دارد با معمار دیدار کن. او را نابود کن.

نقطه ای بر روی نقشه نمایان می شود که تو را به سمت ساختمانی در جنوب دیواری که در کنار روستا قرار دارد، هدایت می کند. صخره ای که در غرب قرار دارد را بگیر و به سمت جنوب حرکت کن. از ساختمانی که در گوشه جنوب غربی قرار دارد بالا برو و می توانی همان طور که می دوی پرش انجام دهی تا قسمت بالایی دیوار را بگیری. از دیوار بالا برو و به سمت علامت آبی روی نقشه حرکت کن.

نقشه هایی را در کپری که در قسمت جنوب ساختمان قرار دارد پیدا کنی. آن ها را بسوزان و به سمت جنوب پیش برو. محافظان زیادی را در مسیر خواهی دید. می توانی با شهروندان و گروه هایی که در آنجا قرار دارند ترکیب شوی یا از Poison Dart (اگر آن را از Leonardo da Vinchi خریده باشی) استفاده کن و در حالی که محافظ دیگر تماشا می کند از مکان دور شو. زمانی که به نزدیکی دیوار های قصر رسیدی، مسیری پیدا کن تا به سمت دیوارهای بیرونی بروی. سپس از دیوار بالا برو.

با توجه به راهنمای brotherhood (نوزدهم) زمانی که به بالای دیوار بیرونی قصر رسیدی، پیشنهاد می کنیم قبل از رفتن به سمت جنوب، به غرب بروی. در این مسیر باید چند محافظ را به صورت مخفیانه بکشی اما تا زمانی که از اطرافت اطلاع داشته باشی (و موقعیت محافظان اطراف) مشکلی نخواهی داشت. وقتی به گوشه جنوب غربی دیوار قصر رسیدی، به سمت شرق بپر تا بر روی برجی که در وسط قلعه می باشد، فرود آیی.

نقطه ای در گوشه شمالی برج قرار دارد که در پشت آن ورودی برج می باشد. از ورودی برج بالا برو تا به بالای آن برسی. پشت سر ۴ محافظ قرار خواهی گرفت. Coiled Rope را فعال کن تا آن ها را بکشی.

حتی بهتر از کشتن محافظان، فعال کردن آخرین کلیدی است که کنترل ماشین هوایی  پیشرفته را به تو می دهد. کارگاه هایی بر روی زمین نشان داده شده است که باید آن ها را نابود کنی. آن ها را از طریق شبکه شطرنجی که بر روی زمین نمایان می شود، هدف بگیر  و ۲ گلوله به سمت آن ها شلیک کن تا همه کارگاه ها از بین بروند. به تدریج همان طور که در هوا هستی، ارتفاعت کم می شود. اما اگر بر روی زمین شلیک بکنی، می توانی از جریان دودی که به سمت بالا می آید برای افزایش ارتفاع استفاده کنی.

طبق راهنمای brotherhood (نوزدهم) برای گرفتن Full-Sync در این عملیات، نباید وقتی در هوا هستی، مورد هدف قرار بگیری.

تنها باید نگران دشمنانی باشی که در برج ها قرار گرفته اند و تیرهای آتشین پرتاب می کنند. اما به راحتی می توانی خود را نجات دهی. پس از نابود کردن کارگاه ها، باید چند ارابه درحال حرکت را نیز بزنی. زمانی که ارابه نابود شدند، باید پیام رسانی که در زمین در حال دویدن است را بکشی. سپس عملیات به پایان می رسد.

ادامه توضیحات راهنمای brotherhood (نوزدهم)

Hell On Wheels  

موارد مورد نیاز برای گرفتن Full-Sync: زمانی که در تانک هستی، آسیب نبین.

در شروع این عملیات نباید شناخته شوی، پس زمانی که به دنبال هدف ها هستی جلوتر حرکت نکن. از پشت بام ها استفاده کن به دنبال فرصت هایی برای کشتن مخفیانه باش.

طبق راهنمای brotherhood (نوزدهم) گروهی که دنبال می کنی در نهایت به روستایی مستحکم می رسند. به جای اینکه آن ها را به درون دروازه دنبال کنی، به طرف راست (جنوب) نگاه کن تا از میله هایی برای پش استفاده کنی و به حفره ای که در دیوار جنوبی قرار دارد برسی. به درون انبار علف در پایین بپر و منتظر باش تا معمار نزدیک شود. سپس بیرون بپر و به او حمله کن. او را نکش! تنها با دستانت به او حمله کن.

حالا علامتی روی نقشه ات داری که به سمت نقشه هایی که باید نابود کنی، هدایت می کند. به پشت بام ها برو و در حالی که محافظان پشت بام را می کشی، به آرامی و با دقت به سمت شرق حرکت کن. نقشه ها را در گوشه جنوب شرقی برج در مکانی منزوی و خلوت پیدا می کنی. آن ها را بسوزان و به صورت مخفیانه آدم هایی که در حیاط نزدیکت اجیر شده اند را آزاد کن.

دیگر نگران شناخته شدن توسط دشمنان نباش. آدم های اجیری در مبارزات به تو کمک خواهند کرد. فقط مراقب باش که آن ها کشته نشوند. دشمنانی که با آن ها مواجه می شوی، خیلی قوی نیستند. اما مواظب باش که بدن آدم های اجیری با تبر و نیزه پر نشود. یک زوج تو را به زیرزمینی هدایت می کنند.

طبق راهنمای brotherhood (نوزدهم) Ezio باید از میان زیرزمین عبور کند و چند دروازه را برای آدم های اجیری باز کند. مسیرها واضح هستند پس از سکوها استفاده کن. در آخرین مکان، باید از دیوار غربی بالا بروی تا از آب رد شوی.

  حالا باید سوار تانک ترسناکی شوی و چالش گرفتن Full-Sync از اینجا آغاز می شود. زمانی که داخل تانک هستی نباید آسیب ببینی. سربازان دشمن، پرتابه هایی می اندازند اما این نوع پرتابه ها به سرعت آسیب وارد نمی کنند. پس از این زمان برای نابود کردن آن ها به وسیله توپ های آتشین استفاده کن. البته اگر توپ های دشمن به تو اصابت کند، به سرعت آسیب وارد می کند. پس به علامت های قرمز و سفید که بالای سر دشمنان نمایان می شود، توجه کن زیرا دشمنانی که تود های آتشین دارند را نشان می دهد و ابتدا آن ها را نابود کن. می توانی توپ هایی که می خواهند به تو پرتاب کنند را با خطوط قرمز رنگی ببینی. به شکل عمودی به خطوط قرمز رنگ شلیک کن تا توپ هایشان را نابود کنی.

راهنمای brotherhood (نوزدهم)

راهنمای brotherhood (نوزدهم)

پس از نابود کردن ۲ گروه جداگانه از توپ های دشمن، مراقب تانک دشمن باش. به سمت محوطه ای باز حرکت می کنی که در سمت چپت تانک دشمن قرار دارد. به دور تانک دشمن حرکت کن و به شکل مداوم به آن شلیک کن.

طبق راهنمای brotherhood (نوزدهم) کمی جلوتر باید دروازه ای را نابود کنی تا وارد محوطه ای شوی که باید با ۲ تانک دشمن بجنگی. قبل از اینکه وارد منطقه جنگ شوی، به نزدیک نقطه درخشان برو ولی به آن برخورد نکن. به موانعی که در محوطه قرار دارد شلیک کن. ابتدا تانک مسخره ای که در مرکز قرار دارد را بزن (تکان نمی خورد). سپس تمام برج هایی که در سمت چپ و راست حیاط قرار دارد را نابود کن. زمانی که آماده بودی، به سمت حیاط برو و تانک دشمن را هدف بگیر. از وسط تانک ها رد شو و دور آن ها حرکت کن تا هر دوی تانک ها در یک طرفت باشند. به حرکت به دورشان ادامه بده و همزمان به آن ها شلیک کن تا بتوانی بدون اینکه آسیب ببینی از آن ها عبور کنی. البته کار آسانی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − چهار =