راهنمای گام به گام بازی brotherhood (هجدهم) و توضیحات کامل آن

راهنمای brotherhood (هجدهم)

به راهنمای brotherhood (هجدهم) خوش آمدید! با راهنما قادر خواهید بود ماجراجویی brotherhood را بدون هیچگونه اضطرابی دنبال کنید، امیدواریم لذت ببرید!

راهنمای brotherhood (هجدهم)
راهنمای brotherhood (هجدهم)

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن می باشد.

Thrown to the Wolves

موارد مورد نیاز برای گرفتن Full-Sync: بیشتر از ۳ واحد سلامتی را از دست نده.

ورودی استراحتگاه Romulus را داخل Colosseum پیدا خواهی کرد. در طرف دیگر دیواری که صحنه اصلی را احاطه کرده است،در سطح زمین قرار دارد.

طبق راهنمای brotherhood (هجدهم) برای گرفتن Full-Sync نباید بیشتر از ۳ واحد سلامتی را از دست دهی. این کار سختی نیست اگر با دشمنان قوی نجنگی. عملیات با حرکت از چند سکوی ساده شروع می شود. سپس به منطقه ای باز می رسی که توسط دشمنان زیادی احاطه شده است. سر جایت بمان و منتظر حمله ای باش که بتوانی با آن مقابله کنی. سپس آن حمله را تبدیل به execution streak بزرگی بکن.

پس از مبارزه، باید فردی را دنبال تعقیب کنی. با سرعت حرکت کن در غیر این صورت هدف از تو دور می شود. در نهایت، به یک مهمانی می رسی. (سورپرایز؟!) باید از Eagle Vision استفاده کنی تا هدف را بشناسی. پس آن را فعال کن و بوی درخشانی که از هدف برجای مانده است را دنبال کن. زمانی که او را پیدا کردی، تعقیب ادامه دارد.

وقتی که هدف سوار بر اسب شد، باید بر روی اسبی بپری و او را دنبال کنی. هدف دروازه ها را به رویت می بندد، پس وقتی هدف از مکان های تنگ عبور کرد، همیشه به دنبال مسیرهایی جایگزین باش. تعقیب در نهایت به منطقه ای کوچک با دشمنان بیشتری می رسد که باید با آن ها مبارزه کنی. آن ها را بکش، سپس به انتهای استراحتگاه برو تا کلید را پیدا کنی.

 Leader of the Pack

با توجه به راهنمای brotherhood (هجدهم) موارد مورد نیاز برای گرفتن Full-Sync: بیشتر از ۱۰ واحد سلامتی را از دست نده.

رسیدن به ورودی استراحتگاه کمی سخت است. علامتی که روی نقشه قرار دارد، تو را به وسط کمپ هدایت می کند. به شرق کمپ برو تا به حفره ای درون زمین که بتوانی در آن بپری برسی. ورودی استراحتگاه را در غاری زیر کمپ پیدا می کنی. توجه داشته باش جایی که در آن می پری پر از آب باشد تا بتوانی شنا کنی و به سکویی برسی. اگر چاهی بدون آب بود، به دنبال معماری در نزدیکی ها بگرد و به او پول بده تا قنات را تعمیر کند. قنات هایی که تعمیر نشده اند، نمی توانند منبع آب مورد نیاز را فراهم کنند.

عملیات با صحنه تعقیب آغاز می شود. یکی از دنبال کنندگان Romulus که از میان فاضلاب ها به سمت شرق می رود را دنبال می کنی. تلاشت را بکن تا با او همراه شوی زیرا دنبال کنندگان دیگری تو را متوقف می کنند و می خواهند با تو مبارزه کنند. آن ها را نادیده بگیر. از میان دنبال کنندگان کمتر با شانه ای به سمت پایین حرکت کن. (در حالی که به سرعت می دوی، دکمه Grab را فشار بده و نگه دار تا با شانه حرکت کنی). با وجود اینکه تعدادی از دشمنان چاقوهایی پرتاب می کنند و تو کاری نمی توانی بکنی، اما از میان بقیه به راحتی می توانی عبور کنی. اگر قبل از اینکه با چاقو ضربه بخوری، بپری، سرعت Ezio کاهش نمی یابد.

طبق راهنمای brotherhood (هجدهم) به تعقیب ادامه بده تا به منطقه ای برسی که مجبور می شوی مبارزه کنی. برای گرفتن Full-Sync در این عملیات نباید بیشتر از ۱۰ واحد سلامتی از دست دهی. مبارزه با دنبال کنندگان Romulus کار آسانی است اما مراقب باش که آسیب نبینی. بیشترین آسیبی که در این عملیات می بینی از طرف پرتاب چاقو است. از آنجایی که نمی توانی در مقابل چاقو از خود دفاع کنی، اطمینان حاصل کن که در برابر دشمنان هستی. از execution streak استفاده کن تا همه آن ها را به سرعت نابود کنی.

پس از کشتن گروه دوم آدم های خبیث، از دیوار بالا برو و به طرف غرب حرکت کن و به تعقیب ادامه بده. مانند قبل،با مردانی در لباس خز رو به رو می شوی، تنها با شانه های پایین از آن ها عبور کن.

در حالی که دنبال کنندگان Romulus دوندگان را به سراغت می فرستند، باید در مبارزه ای دیگر شرکت کنی. محیط را پاک کن و از چند قطعه سنگ بالا برو تا به طبقه دوم اتاق برسی. منتظر دشمنان بیشتری در طبقه دوم باش. از اینجا باید بر روی دیوار غربی بپری و به سمت شمال(راست) برو. سپس به درون آب بپر. و دوباره از میان فاضلاب ها عبور کن. به جایی می رسی که مانند بن بست است و توسط گروهی از دشمنان احاطه می شوی. می توانی در آنجا بمانی و با آن ها مبارزه کنی یا به راحتی از طبقه های چوبی بالا برو و به سمت شرق برو تا به منطقه آخر برسی.

طبق راهنمای brotherhood (هجدهم) ۲ موج از دشمنان به درون محوطه حمله می کنند. تلاشت را بکن که آن ها چاقوهایی به سمتت پرتاب نکنند. همه آن ها را بکش و در نهایت رهبر در کنارت قرار می گیرد. رهبر خیلی قوی نیست پس مانند بقیه دشمنان کارش را خلاص کن.

سپس به سمت دیوار شمالی حرکت کن تا به آبشار برسی. پرش به سمت عقب تو را به سکویی می رساند که در آن یک اهرم قرار دارد. اهرم دروازه ای را به سمت انتهای استراحتگاه باز می کند.

ادامه توضیحات راهنمای brotherhood (هجدهم)

The Sixth Day

موارد مورد نیاز برای گرفتن Full-Sync: بیشتر از یک واحد سلامتی را از دست نده.

ورودی استراحتگاه در میان روستا، در انتهای دیواری که در حیاط قرار دارد، می باشد. از ساختمان ها بالا برو تا به آن برسی.

با توجه به راهنمای brotherhood (هجدهم) از طریق راهرو به سمت غرب حرکت کن. تالار در نهایت تو را به طبقه بالای ساختمان می رساند. از آنجا می توانی از کمد شکسته بالا بروی و به درون تالاری که از آن شروع کردی بپری. البته در بالای لوستر! مراقب باش که از بالا سقوط نکنی. برای گرفتن Full-Sync در این عملیات، نباید بیشتر از یک واحد سلامتی را از دست بدهی. هیچ دشمنی برای جنگیدن وجود ندارد. اما اگر از ارتفاع سقوط کنی، Full-Sync را از دست خواهی داد.

وقتی به مکانی رسیدی که در آن مجسمه یک زن قرار داشت، از مجسمه بالا برو و بر روی چراغ آویزان در سمت چپ بپر. در حالی که Ezio از چراغ آویزان است، باید دکمه Grab را فشار دهی تا چند چوب که در اطراف ستون هستند را بگیری. از آنجا می توانی حرکت کنی و ادامه بدهی.

به قسمت پایین تر تاب بخور. سپس به قسمت بالاتر برو و به سمت غرب حرکت کن. در اتاقی بزرگی که یک طبقه دارد، دیوار سمت چپ (جنوب) را بگیر و از بنای چوبی باریکی که به دیوار متصل است استفاده کن تا سکوی جلویت را بگیری.

به زودی در آخرین مکان قرار خواهی گرفت. تالار یک کلیسای جامع. به سمت شمال برو و با ورودی درخشان رو به رو شو. باید یک سلاح پرتابی را فعال کنی (Bullets, crossbow, throwing knives) تا به کیسه شنی که در سمت چپ ورودی قرار دارد، چیزی پرتاب کنی. اگر هیچ یک از ابزارها را نداری، به دنبال محتویاتی روی میز بگرد تا ذخایرت دوباره پر شوند.

طبق راهنمای brotherhood (هجدهم) پرتاب به سمت اولین کیسه شن، راهی را به سمت طبقه بالای تالار باز می کند. ابتدا باید به سمت گوشه شمال غربی طبقه بالا حرکت کنی. سپس به گوشه جنوب شرقی برگرد. دومین کیسه شن را باید سوراخ کنی که منجر به اتفاق دیگری می شود.

با کمک Leap of faith بر روی انبار پوشالی ها بپر و از همان مسیر قبلی که باز کردی برای برگشت به طبقه دوم تالار استفاده کن. در گوشه جنوب غربی سومین کیسه شن قرار دارد. با سوراخ شدن این کیسه، ورودی به سمت شمال باز می شود. حالا می توانی کلید را از صندوق گنج برداری و به کمک نردبانی به پایین برو تا به خروجی استراحتگاه برسی.

A Wolf in Sheeps Clothing

موارد مورد نیاز برای گرفتن Full-Sync: حافظه را در ۸ دقیقه کامل کن.

طبق راهنمای brotherhood (هجدهم) می توانی ورودی این استراحتگاه را در قسمت شمالی راه پله های کوچک پیدا کنی. زمانی که به زیرزمین رسیدی، به راه ادامه بده تا به مراسم مذهبی که در حال تمام شدن است برسی.

برای شناسایی کاردینالی که به رنگ طلایی در آمده است در قسمت جنوب غربی از Eagle vision استفاده کن. باید از دست محافظانی مخفی شوی زیرا نباید تو را بشناسند. همچنین از کاردینالی که به دنبال آن هستی نیز مخفی بمان. با گروهی که در نزدیکت هستند ترکیب شو و آن ها را به سمت شرق دنبال کن. کاردینال قبل از اینکه به ورودی که در سمت جنوب قرار دارد داخل شود، گشت می زند. در کنار او بمان ولی فاصله ات را با محافظان حفظ کن.

راهنمای brotherhood (هجدهم)
راهنمای brotherhood (هجدهم)

زمانی که به داخل ورودی رفتی، باید کاردینال را دنبال کنی. فصل Chase از بیشتر عملیات ها تشکیل شده است پس همه چیز خیلی ساده است. برای گرفتن Full-Sync باید عملیات را کمتر از ۸ دقیقه تمام کنی پس سریع باش. در عین حال عجله نکن. برای قرار دادن زاوی دوربین با دقت باش تا حرکاتت مستقیم و دقیق باشد. زیرا اشتباه کردن منجر به تلف شدن زمان می شود.

در نهایت کاردینال به بن بست می رسد و باید با تو مبارزه کند. بر سر او فریاد بزن و با ضربات زانو او را بی هوش کن. (این روش راحت تر از این است که او را بگیری و به اطراف پرت کنی). کاردینال خیلی دوام نمی آورد. وقتی مرد، از پنجره به کمک Leap of faith بیرون بپر تا چیزهای درون صندوق را برداری و به بیرون از استراحتگاه بروی.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − 9 =