راهنمای گام به گام Brotherhood (پنجم) و توضیحات کاملی در مورد آن

راهنمای Brotherhood (پنجم)

به راهنمای گام به گام Brotherhood (پنجم) خوش آمدید. همچنین با کمک این راهنما در جهان بازی گردش کرده و تمامی مراحل بازی را با لذت انجام خواهید داد.

راهنمای Brotherhood (پنجم)
راهنمای Brotherhood (پنجم)

این بازی مناسب بازی های پلی استیشن و ایکس باکس می باشد. 

Easy come, Easy go

Full-Sync- سلامتی ات را از دست نده.

Machiavelli تو را به طرف قطعه ای درخشان در کنار اصطبل می برد. آن جا را بررسی کن. این فرصت به تو داده می شود که اصطبل ها را با قیمتی خیلی ناچیز (صفر واحد پولی) بازسازی کنی. چه کسی این پیشنهاد را رد می کند؟ بازسازی را قبول کن تا به مرحله بعدی بروی. همان طور که Machiavelli سوار بر اسب می رود، سوار بر اسب نزدیکت بشو و او را دنبال کن.

طبق راهنمای Brotherhood (پنجم) این مرحله خیلی سخت نیست تنها برای به دست آوردن Full-Sync باید هیچ میزان سلامتی را از دست ندهی. برای این کار، هیچ مبارزه ای نکن. قبل از محافظان Borgia به آرامی و با دقت حرکت کن. مراقب باش که از آن ها جلو نزنی.

در نهایت یک Cutscene نمایش داده می شود. سپس باید یک دزد را تعقیب کنی. با سرعت به دنبال دزد برو. او را هدف بگیر و زمانی که نزدیک شدی، در left Analog Stick به جلو برو و دکمه grab را فشار بده تا Diving Tackle اجرا و عملیات تمام شود.

Who’s Got Mail

  Full-Sync- پیام رسان Borgia را در کمتر از ۱ دقیقه بگیر.

عملیات با دنبال کردن Machiavelli شروع می شود. در کنار او حرکت کن و به سمت محافظان نرو زیرا از این کار خوششان نمی آید. در نهایت به محافظانی که با Cutscene همراه هستند برمی خوری. زمانی که نمایش تمام شد، شروع به مبارزه کن. هر چیزی که با فلش قرمز نشان داده شده است را بکش.

زمانی که همه محافظان کشته شدند، باید به دنبال پیام رسان Borgia بروی تا نامه ای که در دست دارد را بدزدی. به سرعت به طرف چپ برو تا او را سریع تر به دست آوری. گرفتن پیام رسان در کمتر از ۱ دقیقه برای به دست آوردن Full-Sync کار خیلی سختی نیست. تنها از مهارت هایی که برای گرفتن دزد در مرحله قبلی استفاده کردی بهره ببر.  Diving Tackle را اجرا کن تا عملیات را به پایان برسانی. مراقب باش که از اجسام تکراری و بیخود بالا نروی. زمانی که در حال دویدن هستی دکمه Action را فشار نده تا از جاهایی که نیاز نیست بالا نروی و زمان را از دست ندهی.

Crepi II Lupo

با توجه به راهنمای Brotherhood (پنجم)  Full-Sync- سلامتی ات را از دست نده.

از طریق علامت روی نقشه از Colosseum خارج شو و به طرف خرابه های دیگری برو. زمانی که به علامت رسیدی، Cutscene، Ezio را نمایش می دهد که توسط مردانی که که لباسی شبیه گرگ پوشیده اند محاصره شده است. باید با آن ها مبارزه کنی. برای سختی کار و به دست آوردن Full-Sync نباید هیچ سلامتی از دست بدهی.

به سرعت شمشیرت را در بیاور و حالت دفاعی به خود بگیر. برای اینکه بدون از دست دادن سلامتی در این مبارزه پیروز شوی از مهارت های Counter Attack استفاده کن. در حالی که حالت دفاعی به خود گرفته ای منتظر حمله از طرف دشمن باش. سپس Counter  را زمان بندی کن. (در حالی که در دفاع هستی دکمه Attack را فشار بده) تا از حمله دشمن جلوگیری کنی و او را بکشی. پیغامی بر روی صفحه شما را تشویق به استفاده از توانایی جدید Ezio (Chain Execution) می کند.

حین نمایش کشتار از Ezio، دکمه Defense را رها کن، Analog stick را به طرف دشمن دیگری قرار بده (دشمن هدف روشن می شود) و دکمه Attack را فشار بده. زمانی که کار Ezio با اولین کشتار به پایان رسید، به طرف هدف بعدی حرکت می کند. با استفاده از متصل کردن Execution Streak  می توانی هر ۱۳ آدم گرگی را بکشی. البته اگر از این تکنیک استفاده کنی ممکن است آسیب ببینی. از این تکنیک همیشه استفاده نکن. دفاع خوب در برابر حملات برای گرفتن Full-Sync از اهمیت بالایی برخوردار است.

ادامه توضیحات راهنمای Brotherhood (پنجم)

The Halls of Nero

Full-Sync- مرحله در ۸ دقیقه به پایان برسان.

اگر به جای سمت چپ به راست بروی سریع تر است. سپس به دیوار بپر و به طرف راست برو و دکمه را فشار بده. سپس بر روی میله بپر و دکمه را فشار بده و از آنجا به راهت ادامه بده. با این کار حدود ۲۰ تا ۳۰ ثانیه زمان اضافه می آوری.

علامت این عملیات تو را به منطقه ای در زیر زمین برای انجام عملیات بعدی می فرستد. کار بعدی که باید انجام دهی این است که ۴ کلید را فشار دهی تا ورودی های اصلی به طرف Meat of the Lair آشکار شود. از ستون هایی که دقیقاً رو به روی Ezio هستند بالا برو و بر روی نزدیک ترین ستون بلند بپر. در حالی که به یک طرف ستون حرکت می کنی، به طرف چپ برو تا دوربین حرکت کند و تو بتوانی پشتت را ببینی و بر روی ستون دیگری که در سمت چپ قرار دارد بپری.

طبق راهنمای Brotherhood (پنجم) از اینجا، بر روی ستون بپر و از سکو بالا برو. دو اهرم برای پرتاب وجود دارد پس هر دوی آن ها را فشار بده. حالا زمان پریدن به طرف دیگر اتاق است. از انتهای شرقی سکوی شمالی، به طرف لوله ای که جلو آمده است سینه خیز برو و از طریق آن بر روی ستون جلویی بپر.

از این ستون، به سمت راست بپر و از ستون دیگری بالا برو. زمانی که به بالای ستون رسیدی، به طرف چپ برو و بر روی جای دست های باریکی که بر روی ستون های بلند سقف قرار دارد بپر. به طرف چپ برو و قبل از پریدن به سمت سکوی جنوبی تا جایی که می توانی به بالا برو.

رسیدن به اهرم آب در قسمت جنوب شرقی آسان تر از رسیدن به اهرمی است که در جنوب غربی قرار دارد. بر روی دیوار جنوبی بپر و آن را بگیر. به Ezio اجازه بده تا به سمت راست برود و از گوشه سکو بالا برو تا به چهارمین و آخرین کلید برسی. با خراب شدن طبقه ای که در مرکز اتاق قرار دارد، در برکه پایین شیرجه بزن.

از آب بیرون بیا تا بفهمی در کجا قرار داری. باید وارد دری که در پشت دروازه چوبی بزرگی قرار دارد بشوی. اما نمی توانی از دروازه بالا بروی. در عوض، به دنبال مسیری باز که به سمت اتاق مرکزی می رود بگرد و وارد شو. در ستونی که برق می زند به طرف راست برو و تالار را دنبال کن تا به دومین ستون برسی. به بالای دومین ستون برو، بر دیوار جنوبی بپر و در بالای دروازه های بزرگ به سمت راست برو.

زمانی که Ezio از دروزاه آویزان است، بر روی Left Analog Stick، دکمه Backward را نگه دار و بر روی دیوار مخالف بپر و به سمت راست برو. از میله به سمت راست بالا برو و از آنجا بر روی چراغ آویزان بپر تا به بالای دروازه بعدی برسی.

با تئجه به راهنمای Brotherhood (پنجم) به دویدن ادامه بده و برای پریدن بر روی میله هایی که در بالای تالار نصب شده است، از ستون پر بالا برو. از دومین میله، Ezio می تواند از دومین چراغ آویزان استفاده کند تا به گوشه تالار برسد. از میله های بیشتری بپر و از طریق سومین چراغ تاب بخور تا به آخرین دروازه برسی و به سمت شرق برو تا به در بزرگی برسی.

اتاق بعدی از طبقاتی که به آتش کشیده شده، پر شده است و تو باید از آن ها عبور کنی. به طرف دیوار جنوبی برو تا بتوانی از ستون بالا بروی. از قسمت بالا، ستون را نگه دار، به عقب بپر تا Ezio به شانه های مجسمه برسد.

از مجسمه بالا برو تا به سر آن برسی و بر روی دیوار شمالی بپر. به سمت راست برو تا به بالای آتش برسی. زمانی که به اندازه کافی از آتش دور شدی، بر روی دستان مجسمه ای که سر ندارد بپر. از آنجا می توانی بر روی طبقه ای که در قسمت شرقی اتاق قرار دارد به پایین بپری.

به سمت مجموعه از ستون های تکه تکه شده حرکت کن و از مجسمه ای که سر ندارد بر روی دیوار شمالی بپر. از آنجا، از کنار سکویی که در سمت راست قرار دارد حرکت کن. زمانی که بر روی سکو قرار داری به طرف راست برو تا به پله های سنگی برسی و Ezio را بر روی جای دست باریکی که در بالای ستون بزرگ قرار دارد پرتاب کن.

راهنمای Brotherhood (پنجم)
راهنمای Brotherhood (پنجم)

از کنار گچ کاری ها به سمت راست برو تا زمانی که پشت Ezio با دومین ستون رو به رو شود. از عقب به طرف ستون بپر، به بالاترین جاهای دست برو و به سمت چپ برو تا به اتاق بعدی برسی.

در اتاق بعدی به طرف شمال برو. قبل از اینکه در اتاقی قرار داده شوی، Cutscene از زندگی روزمره مرد گرگی نمایش داده می شود. جاهای دستی بر دیوار غربی قرار دارد که از طریق آن ها می توانی به سکوی بالا بروی و به تالاری در پشت آن برسی.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 2 =