آموزش مرحله به مرحله راهنمای brotherhood part 8 و توضیحات آن

راهنمای brotherhood part 8

در راهنمای brotherhood part 8 می توانید تمامی فصل های بازی را بدرستی انجام دهید و با تمامی مراحل بازی آشنا شوید و با موفقیت تمامی مراحل این بازی را با لذت به پایان برسانید.  

راهنمای brotherhood part 8
راهنمای brotherhood part 8

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن می باشد.

Man of the People

Full-Sync- بیشتر از ۵ مربع سلامتی را از دست نده.

با باز کردن دری در بالای ساختمان عملیات شروع می شود. باید ۲ Assassins را به عنوان نیروهایت استخدام کنی. برای این کار باید وارد مبارزه شوی. علامتی بر روی نقشه نمایان می شود که تو را به سمت شهروندی که در حال مبارزه با چند تن از محافظان Borgia می باشد، هدایت می کند. قبل از اینکه به طور کامل در دعوا درگیر شوی، می توانی یک یا دو محافظ را به سرعت بکشی. زمانی که همه محافظان کشته شدند، با شهروند صحبت کن تا از او به عنوان نیرویت استفاده کنی.

در راهنمای brotherhood part 8 همچنان به یک نیروی دیگر احتیاج داری. خوشبختانه شهر پر است از افرادی که آرزوی این کار را دارند. به نقشه کامل توجه کن و علامت های بسیاری وجود دارد و شهروندانی که گرفتار هستند را نشان می دهد. به سمت یکی از علامت ها برو. با دشمنان اطراف او مبارزه کن. سپس با او صحبت کن و او را به عنوان نیرویت استخدام کن تا عملیات تکمیل شود. گرفتن Full-Sync در این عملیات کار راحتی است. تنها نباید بیشتر از ۵ واحد از سلامتی ات را از دست دهی.

Serial Offender

Full-Sync- از طریق نیروهای Assassin هدف را نابود کن.

دوشیزه ای با نگرانی از آدم بدی که در حال فرار است خبر می دهد. نقشه کوچکت را بررسی کن. علامت های آبی رنگی را خواهی دید که نشانگر فاحشه هایی است که باید به تعقیب آن ها بروی. از یک فاحشه به فاحشه دیگری برو تا زمانی که علامت قرمز رنگی روی صفحه هدف را نشان دهد.

به دنبالش برو و فاصله ات را به او نزدیک کن. زمانی که به او نزدیک شدی، دشمن را هدف بگیر اما خودت او را نکش. در عوض، از توانایی جدید Ezio استفاده کن و با Assassin Recruits به او حمله کن. 

درجه ای قرمز رنگ زیر قسمت سلامتی Ezio، میزان آمادگی نیروها را نشان می دهد. زمانی که دشمن را هدف گرفتی، دکمه همان قسمت را بِکش تا هدف را نابود کنی و عملیات به پایان برسد.

Human Cargo

Full-Sync- از طریق نیروهای Assassin هدف را بکش.

طبق راهنمای brotherhood part 8 با پسری که در لنگرگاه در حال هق هق زدن است صحبت کن تا عملیات بعدی را آغاز کنی. باید به دنبال هدفی بروی پس با قسمت زرد رنگ روی نقشه حرکت کن. همان طور که به آن قسمت نزدیک می شوی، به منطقه ای بزرگ و رنگی تبدیل می شود. از Eagle Vision استفاده کن تا شخصی که مانند طلا در حیاط می درخشد را پیدا کنی.

باید هدف را بدون اینکه زیاد به او نزدیک شوی، دنبال کنی. کار ساده ای است. اما گاهی اوقات او توقف می کند و پشت سرش را نگاه می کند. اگر این کار را کرد تنها گروهی از مردم را پیدا کن تا با آن ها ترکیب شوی. سپس او به راه رفتنش ادامه می دهد.

سپس مرد وارد قلمرو دشمن می شود و قسمت زرد رنگ تبدیل به قرمز می شود. به این معنی که الان می توانی او را بکشی. اگر Full-Sync را بخواهی، با حفظ فاصله او را هدف قرار بگیر و از Assassin Recruit استفاده کن تا او را بکشند. اجازه بده که نیروهایت کار او را تمام کنند سپس به چند راهنمایی توجه کن تا قفس کبوتر را پیدا کنی و عملیات را به پایان برسانی.

An Unexpected Visitor

 طبق راهنمای brotherhood part 8 به طرف علامت شروع عملیات حرکت کن. صداهایی می شنوی که باید به دنبال منبع آن بگردی. قسمت آبی رنگ بر روی نقشه کوچک در پیدا کردن منبع صدا کمک خواهد کرد.

جعبه مقوایی که در کنار ساختمان است را بررسی کن تا Cutscene اجرا شود.

درخواست Per Leonardo، بر روی نیکمت بشین. اگر پول کافی داشته باشی می توانی یکی از اختراعات Leo را خریداری کنی و به سرعت ارتقاء پیدا کنی. انتخاب با خودت هست. یکی چیز را انتخاب کن و بخر تا عملیات تمام شود.

War plans

Full-Sync- سربازانی که اجیر کردی را به مبارزه بفرست.

سرپرست Templar که باید نابود کنی در همین نزدیکی هاست. به دنبال علامت زرد رنگ روی نقشه کوچک حرکت کن تا به مکانی برسی که بتوانی سربازانی را اجیر کنی. قیمت آن ها تنها ۱۵۰ واحد پولی است (اگر از آن ها در بیشتر مواقع استفاده کنی ارزان تر هم خواهند بود).

برای گرفتن Full-Sync به آن ها احتیاج داری. با ورود به محوطه زرد رنگی که بر روی نقشه نشان داده شده است، از Eagle Vision برای پیدا کردن هدف استفاده کن.

سرپرست را با دوربین هدف بگیر و به سربازانی که اجیر کردی دستور بده تا به مبارزه بروند. سپس به گروه کمک کن تا از شر دشمنان خلاص شوند. زمانی که همه دشمنان کشته شدند، عملیات تمام می شود.

ادامه توضیحات راهنمای brotherhood part 8

Outgunned

Full-Sync- قبل از نابود کردن نقشه ها کسی را نکش.

برای آسان تر شدن کارها، به جزئیات زیر توجه کن.

احتمال شکست در این عملیات زیاد است پس با دقت عمل کن. برای چالش بیشتر، نباید کسی را در قسمت اول عملیات بکشی. از صخره به قسمت شرقی بپر و جاده جنوبی که به گوشه جنوب شرقی در نقشه می رود را دنبال کن. زمانی که به گوشه رسیدی، مراقب محافظی که در شمال موقعیت تو قرار دارد باش. زمانی که محافظ به غرب رفت، در پشت او حرکت کن و به دیوار شرقی بچسب.

در راهنمای brotherhood part 8 به کمک نردبان روی ساختمان به سمت شمال برو و در قسمت پایین ساختمان بعدی بایست. پشت سرت، در بالای ساختمانی که از آن گذشتی، محافظی در پشت بام قرار دارد. قبل از بالا رفتن از ساختمانی که در کنار آن ایستاده ای، منتظر باش تا محافظ رویش را برگرداند. به سمت شمال غربی پشت بام حرکت کن.

زمانی که اوضاع مناسب بود، از روی بندهایی که به پشت بام بعدی وصل می شود به آن طرف برو. از این پشت بام به طرف شمال غربی برو و بر روی دیواری که کنار خیابان قرار دارد، در طرف دیگر کومه علف، بپر.

از بالای دیوار به طرف غرب بپر و از دیوار بعدی بالا برو.

می توانی نقشه ها را در قسمت شمال غربی محوطه بسته ببینی. منتظر باش تا محافظ برگردد و به سمت نقشه ها حرکت کن. سپس، همچنان دیده نمی شوی اما حداقل می توانی تمام دشمنانی که می خواهی را نابود کنی. نه فقط آن هایی که نیاز داری بکشی.

توجه: روش دیگری وجود دارد که می توانی انجام دهی و آسان تر نیز می باشد اما زمان بیشتری می طلبد.

تقریباً تمام کارهای اولیه را انجام بده. به طرف دیوار برو و به بالای پشت بام برو. انبار علفی در گوشه قرار دارد که شهروندی در حال مراقبت از آن است. از بالای پشت بام به انبار علف بپر. مراقب محافظی که روی پشت بام قرار دارد و همچنین محافظی که در پایین او پاسبانی می کند باش. اگر زمان بندی مناسبی داشته باشی، همچنین داخل محوطه ای که نقشه ها در آن قرار دارد، می توانی به راحتی وارد شوی و نقشه ها را به آتش بکشی. امیدوارم که این روش کمک کند و آسان تر باشد.

در راهنمای brotherhood part 8 محافظی که در محوطه بسته ای که نقشه ها قرار دارد پاسبانی می دهد، دست از کار خود می کشد. این امکان را به شما می دهد که از دیوار شمالی بالا بروی. زمانی که به بالای دیوار رسیدی، در پایین کالسکه ای را خواهی دید که ۳ محافظ در اطرافش قرار دارند. کالسکه ماشینی را حمل می کند که باید او را از بین ببری. به دیوار غربی بچسب و از انتهای شمالی ساختمان بپر. سپس به بشکه ای درخشان در پست محافظان می رسی.

بشکه را به آتش بکش و فرار کن. با سرعت زیاد، به دنبال علامت ها حرکت کن. پس از اینکه نیمی زا کالسکه سوخت۷ با اسب به دنبال آن برو. با سرعت زیاد به دنبال دشمنان برو و مراقب موانعی که به شکل کنده های درخت هستند باش. همیشه میان بری برای عبور وجود دارد. فقط با سرعت زیاد حرکت کن تا Cutscene اجرا شود.

راهنمای brotherhood part 8
راهنمای brotherhood part 8

حالا زمان این فرا رسیده است که کالسکه را هدایت کنی. پیشنهاد می کنیم که از دوربین جنگی برای برگرداندن نما استفاده کن. این کار باعث می شود که به راحتی دشمنانی که در کنارت هستند را نابود کنی. پس از نابود کردن تعدادی از آدم های بد، Ezio باید کنترل مسلسل را به دست بگیرد.

زمانی که دشمنان وارد می شوند آن ها را نابود کن. مراقب چشم لیزری قرمز رنگ از طرف دشمنان باش. این علامت نشان می دهد که دشمن در حال حمله کردن است. ابتدا بر روی این دشمنان تمرکز کن تا از سلامتی ات محافظت کنی.

The Plan

در راهنمای brotherhood part 8 علامت حافظه بعدی را که بر روی نقشه در کمینگاه Assassin می باشد را پیدا خواهی کرد. می توانی از پشت بام یا زمین وارد شوی. به داخل برو و پس از نمایش Cutscene، نقشه را بر روی میز امتحان کن. سپس از مخفیگاه خارج شو و عملیات و فصل چهارم به پایان می رسد. 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پانزده − سه =