بلاگ, راهنمای قدم به قدم بازی های پلی استیشن

آموزش مرحله به مرحله راهنمای brotherhood part 9 و توضیحات آن

راهنمای brotherhood part 9

در راهنمای brotherhood part 9 می توانید تمامی فصل های بازی را بدرستی انجام دهید و با تمامی مراحل بازی آشنا شوید و با موفقیت تمامی مراحل این بازی را با لذت به پایان برسانید.

راهنمای brotherhood part 9

راهنمای brotherhood part 9

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن می باشد.

 • فصل پنجم

مراحل این فصل عبارتند از:

 • Escape from Debt
 • Follow the money
 • When in Rome
 • In and Out
 • Paper Trail

Escape from Debt

Full-Sync- زمانی که سناتور را همراهی می کنی، شناخته نشو.

در راهنمای brotherhood part 9 ابتدا با مادر Ezio و سپس با Claudia صحبت کن تا عملیات آغاز شود. زمانی که از فاحشه خانه خارج شدی، علامت زرد رنگی را روی نقشه خواهی دید. به دنبال علامت ها را برو تا به محوطه رنگی برسی. سپس برای پیدا کردن سناتور از Eagle Sense استفاده کن. زمانی که سناتور را پیدا کردی، باید او را از دست محافظانی که می خواهند به او حمله کنند نجات دهی. محافظان را نابود کن تا دوست جدیدی پیدا کنی.

باید سناتور را از میان مجموعه ای از نقاط روی نقشه همراهی کنی. برای گرفتن Full-Sync نباید شناخته شوی. متأسفانه، Egidio (سناتور) نمی تواند مانند Ezio از جایی بالا برود و توجه محافظان را جلب می کند. خوشبختانه اگر محافظان سناتور را بشناسند به این معنی نیست که تو را شناخته اند. اما باید به دنبال راهی باشی که بدون اینکه شناخته شوی از شر آن ها خلاص شوی. نیروهایت را بخوان تا به جای تو در مبارزه شرکت کنند.

در راهنمای brotherhood part 9 همان طور که به سمت علامت های زرد رنگ نقشه می روی، به نقشه کوچکت توجه کن تا موقعیت دشمن را بفهمی. از Egidio درخواست کن تا در مکان امنی بماند سپس مخفیانه از آن جا خارج شو و محافظانی که در راه هستند را بکش. می توانی فاحشه ها را استخدام کنی تا حواس محافظان را پرت کنند. با به کار گرفتن زنان دشمنان را هدف قرار بگیر و حواسشان را پرت کن. زمانی که محافظان درگیر زنان هستند، به همراه Egidio از آن جا دور شو.

Follow the Money

Full-Sync- شناخته نشو و زمانی که سناتور را تعقیب می کنی، زمین را لمس نکن.

زمانی که عملیات را آغاز کردی (نیاز به ۳۰۰۰ واحد پولی داری تا مرحله آغاز شود) اگر پول کافی نداری از مردم دزدی کن. به سمت نقطه ای که در پشت بام قرار دارد برو. پس از کمی مکالمه بین Egidio و محافظ در پایین پشت بام، باید جمعیتی که در حال کشیدن پول اطراف شهر هستند را دنبال کنی. اما برای گرفتن Full-Sync، باید بدون اینکه زمین را لمس کنی (از روی پشت بام) این کار را انجام دهی و بدون اینکه شناخته شوی. باید به پول ها نزدیک باشی اما خط دید از فاصله مهم تر است. اگر شمارش معکوس شروع به پایین آمدن کرد، دوربین را حرکت بده تا دید بهتری از Egidio و محافظان داشته باشی تا زمان دوباره آغاز شود.

در حالی که مراقب پول ها همان طور که در خیابان ها می چرخد هستی، مراقب محافظان پشت بام نیز باش. آن ها را از پشت بکش یا در شرایط دشوارتر، از نیروهایت کمک بگیر تا آن ها را نابود کنند. دنبال کردن پول بدون اینکه روی زمین بیایی کار سختی نخواهد بود.

در راهنمای brotherhood part 9 البته پس در انتهای مسیر رساندن Egidio، او و محافظان به طرف حیاط بزرگی که جلوی Pantheon  قرار دارد می روند. به آن ها زیاد نزدیک نشو (بدون لمس زمین نمی توانی) منتظر اجرای Cutscene باش سپس می توانی بر روی زمین بیایی. به دنبال جایی در Pantheon باش که بتوانی از آن بالا بروی و به علامت بالای ساختمان برسی.

حالا باید محافظی را که در پایین Pantheon پول ها را نوازش می کند بکشی. بر گوشه داخلی حفره ای که روی سقف ساختمان قرار دارد آویزان شو و از جاهای دستی که به سختی روی سقف پیدا هستند پایین برو. به اندازه کافی پایین برو تا دشمن را هدف بگیری. زمانی که به هدف رسیدی، نیروهایت را صدا کن تا او را بی سر و صدا از بین ببرند.

When in Rome

Full-Sync- در کمتر از ۳ دقیقه به مقصد برس.

باید پول ها را در شهر انتقال دهی اما هیچکس نیست که به تو مسیر را نشان دهد. باید تظاهر کنی که میدانی به کجا می روی و اگر مسیر را اشتباه بروی محافظی خوش سخن تو را آگاه می کند. با رفتن به سمت غرب شروع کن و به دنبال سرنخ هایی باش تا متوجه شوی که مسیر را درست یا غلط می روی. اگر جمله ای منفی را شنیدی به سرعت مسیرت را تغییر بده و زمانی که مسیر درست را بروی صحبت های خوبی می شنوی.

برای گرفتن Full-Sync باید عملیات را در کمتر از ۳ دقیقه تمام کنی. پس بدو! اما اگر به کسی دیگری برخورد کنی، Ezio بسته را می اندازد. اگر بسته را بیندازی، قبل از ادامه دادن به مسیر باید بسته را برداری. در حالت کلی، مسیر تو را به سمت جنوب غربی می برد. زمانی که به انتهای پل بزرگی رسیدی عملیات تمام می شود.

In and Out

Full-Sync- بانکدار را بدون اینکه شناخته شوی از نیمکت بکش.

در راهنمای brotherhood part 9 عملیات با دنبال کردن دشمن هدف توسط Ezio شروع می شود. فاحشه هایی را استخدام کن تا زمانی که به دنبال هدف هستی تو را محاصره کنند و اگر محافظان توقف کردند و پشت سرشان را نگاه کردند از آن ها به عنوان پوشش استفاده کنی. فاحشه هایی که استخدام کردی گاهی اوقات توسط گروه های دیگر انتخاب می شوند پس هر گروه جدیدی که پیدا کردی استخدام کن.

در نهایت هدفی که به دنبالش هستی به طرف محوطه ای محافظت شده می رود که کار Ezio را خیلی راحت تر می کند. تا زمانی که Cutscene بانکدار نیم لختی را معرفی کند به دنبال کردن هدف ادامه بده.

باید بانکدار را میان محوطه دنبال کنی و از چند ایستگاه محافظ عبور کنی. از فاحشه ها برای پوشش خود استفاده کن و در صورت لزوم از پشت بام ها استفاده کن. زمانی که به آخرین محوطه رسیدی، Cutscene اجرا می شود.

در این نقطه باید به دنبال راهی بگردی که بانکدار را بی سر و صدا بکشی. اگر به دنبال Full-Sync هستی، باید کشتن را از نیمکت انجام دهی. بانکدار به اطراف محوطه می رود و نیمکت هایی در قسمت جنوبی حیاط قرار گرفته اند. اما محافظانی نیز هستند (اگرچه بر روی نقشه کوچک نمایش داده نمی شود). در گوشه شمال غربی حیاط، فاحشه ها را استخدام کن و از آن ها به عنوا پوشش استفاده کن تا به نیمکت هایی که در جنوب قرار دارد برسی.

در راهنمای brotherhood part 9 زمانی که روی نیمکت نشستی، منتظر باش تا بانکدار از راه برسد. او را هدف قرار بگیر و از صندلی راحتت او را به آرامی بکش. پس از کشتن بانکدار فرار کن تا عملیات به پایان برسد.

یک راه برای فرار کردن از محوطه، استفاده از leap of Faith در انبار علفی که در پشت میدان قرار دارد می باشد. سپس به سمت راست و بعد سمت چپ برو و به وسط شهر خواهی رسید.

ادامه توضیحات راهنمای brotherhood part 9

Paper Trail

یک عملیات واقعی نیست تنها یک Cutscene است. به نقطه ضربه بزن تا صحنه اجرا شود و این فصل نیز به پایان برسد.

 • فصل ششم

مراحل این فصل عبارتند از:

 • Gatekeeper
 • French Kiss
 • Trojan Horse
 • Au Revoir

Gatekeeper

Full-Sync- هیچ آسیبی نبین.

برو و Bartolomeo را ببین. باید به او در دفاع از قلعه اش کمک کنی. دشمنان به محوطه هجوم آورده اند. ۳ دروازه وجود دارد که باید آن ها را ببندی تا حملاتشان را متوقف کنی. ابتدا باید تمام دشمنانی که در کنار یک دروازه هستند را نابود کنی تا بتوانی دسته دروازه را بکشی و ورودی را ببندی.

در راهنمای brotherhood part 9 برای سخت کار و گرفتن Full-Sync نباید هیچ آسیبی ببینی. خشمگینانه از خود دفاع کن و از Counter Attack و متصل کردن دشمنان به هم استفاده کن تا همه آن ها را در یک چشم به هم زدن نابود کنی. اگر دیر بجنبی سیل دشمنان وارد دروازه ها می شوند و کار را بسیار سخت تر می کنند.

پیشنهاد می کنیم ابتدا از دروازه شمالی شروع کنی زیرا دشمنان کمتری دارد. آن ها را نابود کن و دروازه را ببند و نیرویت برای دروازه جنوبی نگه دار. زمانی که دسته دروازه را نگه می داری از نیروهایت کمک بگیر تا سربازان دشمن را مشغول کنند.

زمانی که در نهایت ۳ دروازه را بستی، فرانسوی های باقی مانده را بکش. Cutscene به اجرا در می آید که باید سوار بر اسب شوی و به دنبالBartolomeoبروی. او را تا قلعه بعدی دنبال کن و عملیات تکمیل می شود.

French Kiss

Full-Sync- شناخته نشو.

تنها باید ۲۰ سرباز فرانسوی را بکشی تا عملیات را تمام کنی. چیزی که این عملیات را چالش برانگیز می کند این است که نباید شناخته شوی تا Full-Sync را به دست آوری. تعدادی علامت بر روی نقشه قرار دارند که موقعیت کمپ فرانسوی ها را نشان می دهد. به نزدیکترین کمپ برو و مراقب سربازانی که در حال پاسبانی هستند باش.

راهنمای brotherhood part 9

راهنمای brotherhood part 9

راحت ترین کار برای کشتن این تعداد فرانسوی این است که از دیگران بخواهی این کار را برایت انجام دهند. می توانی افرادی را اجیر کنی که این کار را برایت انجام دهند یا از Assassins هایت استفاده کن. اگر به اندازه کافی نیرو داشته باشی، می توانی از طوفان تیر استفاده کنی و همه دشمنان را یکجا از پا در آوری. از بین کمپ ها عبور کن و از یکی از این تکنیک ها استفاده کن و به راحتی ۲۰ فرانسوی را خواهی کشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + نوزده =