راهنمای گام به گام بازی Days Gone (دهم) و توضیحات لازم برای آن

راهنمای Days Gone (دهم)

در راهنمای Days Gone (دهم) توضیحات اجرای بازی در اختیار شما گذاشته شده است. با توجه به این راهنمایی ها می توانید تمامی مراحل بازی را با موفقیت انجام دهید.

"<yoastmark

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن ۴ می باشد.

I Need Your Help

در این قسمت از از راهنمای گام به گام، می آموزید که چگونه ماموریت I Need Your Help را به پایان برسانید.

با O’Brien صحبت کنید

به سمت علامت روی نقشه موتورسواری کنید، در آنجا با O’Brien ملاقات خواهید کرد.

به سوی محل فرود Nero رانندگی کنید و هلی کوپتر Nero را دنبال نمایید

طبق راهنمای Days Gone (دهم) سوار موتورتان شوید و به سمت علامت روی نقشه برانید. از آنجا، هلی کوپتر Nero را دنبال کنید.

در نزدیکی محل فرود Nero پارک کنید

حواستان به علامت روی نقشه باشد و در زمانیکه نشانگر فعال شد از موتور پیاده شوید.

ردیاب GPS را روی هلی کوپتر Nero قرار دهید

به سوی هلی کوپتر بروید و زمانیکه اوضاع مساعد است، با نگه داشتن دکمه مربع ردیاب را به هلی کوپتر وصل کنید. به سمت نشانگر زرد رنگی که بر روی نقشه کوچکتان ظاهر شده است بروید تا بتوانید جاسوسی پژوهشگران Nero را بکنید. برای تکمیل این مرحله به سمت موتورتان برگردید. مرحله بعدی Search Rogue Camp for Lisa است.

Search Rogue Camp for Lisa

در این بخش از راهنمای گام به گام با نحوه تکمیل مرحله Search Rogue Camp for Lisa آشنا خواهید شد. مرحله را با رانندگی به سوی منطقه علامتگذاری شده، آغاز کنید.

در کمپ Rogue به دنبال Lisa بگردید

با توجه به راهنمای Days Gone (دهم) به سمت دایره زرد رنگ مشخص شده بر روی نقشه، بروید. در آنجا خانه­ ای می یابید که درهایش قفل است. اطراف را بگردید و به سمت وانت آبی رنگ بروید، و سپس وانت را هل دهید تا راهتان باز شود. حالا از زیر در گاراژ به درون گاراژ بخزید و از این راه وارد خانه شوید.

علامت روی نقشه را دنبال کنید تا به یک تکه کاغذ که روی قفسه قرار دارد، برسید. با نگه داشتن دکمه مربع میتوانید آنرا بردارید. این مرحله را نیز به پایان رسانده اید، مرحله بعدی، یعنی Now You See It منتظرتان است.

Now You See It

در این قسمت از راهنمای گام به گام با چگونگی اتمام ماموریت Now You See It آشنا خواهید شد. به سمت موتورتان بدوید، سوارش شوید و به سمت علامت روی نقشه برانید. به کمپ Iron Mike بازخواهید گشت. یک کات سین پخش میشود و Addy با شما درباره Boozer صحبت میکند.

با Skizzo، پیاده به سمت دریاچه Lost بروید

سپس به همراه Skizzo، بصورت پیاده به سمت علامت روی نقشه بروید. یک کات سین پخش خواهد شد. در اینجا مرحله تکمیل میشود و باید به سوی مرحله بعدی بروید.

Playing All Night

در این بخش از راهنمای گام به گام، یاد می­گیرید که در ماموریت Playing All Night چگونه عمل کنید.

توجه: برای اینکه بتوانید این ماموریت را آغاز کنید، احتمالا باید یک ماموریت جانبی را به انجام برسانید. البته امکان دارد که فقط با کمی رانندگی، بتوانید وارد این مرحله شوید.

به سمت Crash Site رانندگی کنید

طبق راهنمای Days Gone (دهم) سوار موتورتان شوید و به سمت علامت روی نقشه تان بروید اما مراقب باشید! یک اردوگاه ripperها بین شما و مقصدتان وجود دارد. همه آنها را بکشید. ماشین را هل دهید تا راهتان باز شود.

آنتی بیوتیک ها را پیدا کنید

به سمت علامت روی نقشه تان حرکت کنید، اما یک Breaker بر سر راهتان قرار میگیرد. در ادامه چند نکته در مورد چگونگی کشتن او، آورده­ایم.

Breaker را بکشید

قبل از اینکه به Breaker نزدیک شوید، جمع کردن منابع و ساختن وسایل موردنیازتان را آغاز کنید. یادتان باشد که شکافی کوچک وجود دارد و شما میتوانید از میان آن عبور کنید. این راه خوبی است که شما بتوانید بسرعت کمی از Breaker فاصله بگیرید. Breaker را بسوزانید و با استفاده از سلاحهای قدرتمند به او شلیک کنید. یادتان باشد که از قابلیت focusتان استفاده کنید.

آنتی بیوتیک ها را بردارید

به سمت جعبه آنتی بیوتیک ها بروید، محل قرارگیری جعبه روی نقشه مشخص شده است.

آنتی بیوتیک ها را پیش موتورتان ببرید

داروها را برداشته و سپس به سمت موتورتان بدوید.

به سمت دریاچه Lost بروید

علامت روی نقشه را دنبال کنید تا به دریاچه Lost یا همان کمپ Iron Mike برسید.

سوار بر موتور به همراه Rikki به کمپ دریاچه Lost بروید

طبق راهنمای Days Gone (دهم) در اینجا ماموریت به پایان میرسد و شما به سوی یک ماموریت دیگر به نام With Other Men’s Blood هدایت میشود. این مرحله در واقع یک ماموریت سینمایی کوچک است که در آن شما در طول یک کات سین، Rikki را دنبال میکنید و با چند نفر از افراد درون کمپ صحبت میکنید. پس از این کات سین کوچک، باز هم وارد عمل خواهید شد و سراغ مرحله بعدی به نام It’s On a Mission میروید.

It’s On a Mission

در این بخش از راهنمای گام به گام، روش تکمیل ماموریت It’s On a Mission را توضیح داده ایم.

جاسوسی پژوهشگران Nero را بکنید

درون بوته های ضخیم پنهان شوید و به حرفهای پژوهشگران Nero گوش دهید.

پیش موتورتان برگردید

به سوی موتورتان برگردید تا ماموریتتان را به پایان برسانید.

ادامه توضیحات راهنمای Days Gone (دهم)

Return to Iron Mike’s Camp

با توجه به راهنمای Days Gone (دهم) این قسمت از راهنمای گام به گام درباره ماموریت Return to Iron Mike’s Camp است.

توجه: این ماموریت پس از انجام یک ماموریت جانبی، باز میشود. احتمال دارد پس از کمی موتورسواری این مرحله ظاهر شود.

با Rikki صحبت کنید

سوار موتور شوید و پیش Rikki بروید. در آنجا با او صحبت کنید تا یک ماموریت واقعی برایتان تعیین شود. نام ماموریت بعدیتان A Goddamn War Zone است.

A Goddamn War Zone

این بخش از راهنمای گام به گام شما را با چگونگی به پایان رساندن ماموریت A Goddamn War Zone آشنا میکند.

"<yoastmark

Red Riley را ردیابی کنید

سوار موتور شوید و به سمت علامت روی نقشه بروید. در قسمتی که مه آبی رنگ آنرا پوشانده است،  وارد شوید. آماده باشید تا دشمنانی که در آنجا منتظرتان هستند را بکشید.

به سمت میزی که پر از سیگار است بروید و در آنجا سرنخ شماره ۱ را بررسی کنید. نقاط سفید رنگ را دنبال کنید تا به محل قرارگیری سرنخ شماره ۲ که در نزدیکی آتش است، برسید. برای پیدا کردن سرنخ شماره ۳ باید نقاط سفید رنگ را دنبال کنید، شما را به کلبه زرد رنگ میرسانند. سرنخ شماره ۴ درون حمام است، برای پیدا کردنش کافیست نقاط سفید رنگ را دنبال کنید. به دنبال نقاط سفید رنگ بروید، شما را به درون یک کابین پر از دشمن، هدایت میکنند.

درون کابین­ها به دنبال Red Riley بگردید

طبق راهنمای Days Gone (دهم) از کابین خارج شوید و مستقیم بروید. Red Riley درون کابینی است که سقف آبی دارد و روی یک تپه کم شیب قرار دارد. مستقیم به سمتش بروید اما حواستان به دسته­هایی از دشمنانتان که در آن اطراف در حال گشت و گذار هستند، باشد.

Red Riley را بکشید

دشمنان درون کابین را بکشید. شخصی که یک علامت قرمز رنگ بالای سرش است، هدف اصلی شما یعنی Red Riley است. چکمه­های قرمزش را بردارید تا بتوانید ثابت کنید که او را کشته اید.

مدرک قتل را با خود ببرید

به سمت موتورتان بروید و سوارش شوید تا به کمپ Iron Mike یا همان دریاچه Lost برگردید. برای تکمیل این مرحله با Rikki صحبت کنید و سپس میتوانید مرحله بعدی، به نام Flow Like Buried Rivers را آغاز نمایید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =