راهنمای گام به گام بازی Days Gone (دوم) و توضیحاتی در مورد آن

راهنمای Days Gone (دوم)

در راهنمای Days Gone (دوم) تمامی توضیحات لازم برای اجرای بازی همراه با جرئیات کامل بیان شده است. با این راهنمایی می توانید این بازی جذاب را با موفقیت انجام دهید. 

راهنمای Days Gone (دوم)
راهنمای Days Gone (دوم)
  1. هنگام موتورسواری مراقب Freaker ها باشید

اگر قصد ندارید با Freakerها مبارزه کنید، هنگام عبور از کنارشان به آرامی رانندگی کنید. آنها میتوانند به سمتتان حمله کنند و به شما آسیب برسانند و یا شما را از روی موتور به پایین بیاندازند.

  1. چگونه انژکتورهای NERO را در جاهای دیگر پیدا کنید

انژکتورهای NERO، چیزی است که باعث افزایش استقامت، سلامتی و هوشیاری Deacon میشود و اصولا در جاهایی پیدا میشود که بطور مخصوص بعنوان محوطه NERO علامتگذاری نشده­اند! درون غارها بدنبال یک چراغ درخشان بگردید، و حتی در مناطق دور افتاده دیگر!

طبق راهنمای Days Gone (دوم) به دنبال سطوح شیبداری که مقصد مشخصی ندارند بگردید. انژکتورهای NERO اضافی را میتوانید در محوطه اطراف هلی کوپتر تصادفی پیدا کنید. تنها راه رسیدن به محوطه های تصادف پریدن با موتور از روی یک سطح شیبدار یا یک لبه است. پس قبل از اینکه به دنبال انژکتورهای NERO بروید، ابتدا یک آیتم nitrous را ارتقا دهید.

  1. بدنبال سلاح های بهتر باشید

برای اینکه به شخصیت جذابتری تبدیل شوید میتوانید سلاح های جدیدتری بخرید. یک مینی گان در کمپ Tucker وجود دارد که بسیار وسوسه کننده است. اگرچه، تا زمانیکه شما به اندازه کافی امتیاز و اعتماد جمع کنید تا بتوانید آن را بخرید، آنقدر در بازی پیشرفت کرده اید که میتوانید با هزینه کمتر یک سلاح بسیار بهتر از آنرا خریداری نمایید.

  1. سعی کنید این اسلحه را نخرید

با توجه به راهنمای Days Gone (دوم) در کمپ Tucker یک مسلسل سبک وجود دارد، که بسیار عالی به نظر میرسد. اما هنگامیکه شما به اندازه کافی اعتماد و امتیاز برای خرید در کمپ Tucker به دست می آورید، میتوانید در داستان بازی پیشرفت کنید و به یک کمپ جدید با سلاح های بهتر بروید.

  1. کدام وضعیت را افزایش دهید؟

هنگامی که شما وارد اولین محوطه NERO میشوید، میتوانید انتخاب کنید که هر کدام از موارد سلامتی، استقامت، و هوشیاری Deacon را افزایش دهید. بهتر است چند درجه هوشیاریش را افزایش دهید، اما استقامت مهمترین گزینه است. این گزینه منبع دویدن و فرار کردن است، یعنی هنگامیکه در یک موقعیت خطرناک قرار دارید، مرگ و زندگیتان به آن وابسته است.

  1. چگونه سریع سفر کنید

برای سفر سریع، شما باید علاوه بر پاکسازی محوطه های NERO و کمپ های کمین Ambush Camps، لانه های هجوم  Infestation Nest را نیز پاکسازی نمایید.

  1. چگونه قابلیت علامت گذاری را بر روی نقشه­مان فعال کنیم

اگر یک کمپ کمین Ambush Camp را پاکسازی کنید، علاوه بر اینکه یکی از نقاط سفر سریع و یک قفسه سلاح را باز میکنید، میتوانید یک نقشه را درون سنگر کمپ پیدا کنید که قابلیت علامت گذاری برای پیدا کردن اشیا قابل جمع آوری، محوطه­های جستجوی NERO و چیزهای دیگر بر روی نقشه تان را به شما میدهد.

بهترین مهارتهایی که باید در ابتدا بیاموزید: این مهارتها بسیار مهم هستند

طبق راهنمای Days Gone (دوم) هنگامی که شما در بازی Days Gone یک مرحله صعود میکنید، یک نقطه مهارت پاداش خواهید گرفت که میتوان آنرا در یکی از ۳ دسته مهارتی قرار داد: دسته مبارزه تن به تن Melee Combat، دسته مبارزه از راه دور Ranged Combat ، دسته عملیات بقا Survival. در حالی که هر یک از این دسته­ها شامل تواناییهای حیاتی برای کمک به بقای شما در بازی هستند، در ادامه مهارت هایی که از نظرمان برای ادامه انجام بازی Days Gone ضروری است را آورده­ایم.

Field Repairs – Melee

احتمالا Field Repairs  مهمترین توانایی است که شما به زودی به آن دست می یابید. در دوران پسا آخرالزمانی مهمات بسیار کمیاب است و این بدین معناست که شما مجبورید بیشتر از سلاح های جنگ تن به تن استفاده کنید. متاسفانه، با توجه به نوع سلاح، آنها بسیار ضعیف و شکستنی هستند، و ممکن است ناگهان وسط مبارزه سلاحتان از بین برود و فقط برایتان یک چاقوی کوچک باقی بماند. با مهارت Field Repairs  ، میتوانید گزینه تعمیر سلاح موردعلاقه تان را با استفاده از قطعاتی که درون محیط بازی پیدا میکنید، فعال کنید. حواستان به سطح durability سلاح باشد، اگر به صفر برسد، سلاحتان خواهد شکست و گزینه تعمیرش فعال نخواهد بود.

Focused Shot and Crowd Control – Ranged Combat

پیش تر گفتیم که مهمات در بازی بسیار کمیاب است. این بدان معناست که شما دلتان میخواهد اکثر شلیک هایتان به هدف اصابت کند. برای اینکه این اتفاق بیفتد، شما احتمالا میخواهید که از قابلیت Focused Shot استفاده کنید، این قابلیت به شما این امکان را میدهد که سرعت زمان را برای چند ثانیه کاهش دهید، و اینکار به طور چشم گیری دقت را افزایش میدهد. البته این قابلیت باعث یخزدگی لحظه ای میشود، پس حواستان باشد که از آن به موقع استفاده کنید. اگر از این قابلیت به همراه قابلیت Crowd Control استفاده کنید، که از شدت یخزدگی میکاهد، آنگاه میتوانید به راحتی از آن استفاده کنید.

Just Roll With It – Melee Combat

بنا بر راهنمای Days Gone (دوم) اگر به مبارزه تن به تن علاقه دارید، و البته اغلب اوقات در بازی برایتان اتفاق می افتد، پس قابلیت Just Roll With It برای شما ضروری است. با این قابلیت هنگام حمله دشمن میتوانید روی زمین غلت بزنید. جا خالی دادن هنگام مواجهه با دشمنان باعث کاهش سطح استقامتتان میشود، اما استفاده از این قابلیت مفید باعث میشود مقدار کمتری از سطح استقامتتان کاهش یابد.

ادامه توضیح راهنمای Days Gone (دوم)

Escape Artist – Melee

هنگامیکه به طور همزمان با چند Freaker درگیر شوید، امکانش هست یکی از آنها شما را از پشت بگیرد. قابلیت Escape Artist به شما این امکان را میدهد تا شخص متجاوز را شکست دهید. با فشردن دکمه مثلث در زمان مناسب میتوانید از این قابلیت استفاده کنید. در زمان مناسب، سریعا دشمن خود را نابود سازید.

Ear to the Ground – Survival

از آنجایی که یواشکی عمل کردن یکی از نکات کلیدی در بازی stealth است، دانستن اینکه دشمنانتان هر لحظه کجا هستند بسیار مهم است. با استفاده از قابلیت Ear to the Ground شما میتوانید دشمنانی که پنهان شده اند را ببینید. این قابلیت برای فهمیدن محل قرار گیری تک تیراندازها بسیار ضروری و مفید است.

Busted Lip – Melee

طبق راهنمای Days Gone (دوم) احتمالا آخرین چیزی که میخواهید، گیر افتادن در یک گروه بزرگ از Freaker ها هنگامیکه مقدار کمی از سطح استقامتتان باقی مانده و دیگر نمیتوانید از قابلیت جا خالی دادن و غلت زدن استفاده کنید، است. با استفاده از قابلیت Busted Lip هرگاه که یکی از دشمنان را در مبارزه تن به تن میکشید، مقدار کمی به سطح استقامتتان افزوده میشود. شاید خیلی بنظر نرسد، اما همان مقدار کم هم میتواند مفید باشد و شما را از مرگ نجات دهد.

On The Move – Ranged Combat

در هنگام مبارزه احتمالا دلتان نمیخواهد که برای پر کردن سلاحتان بایستید. گاهی اوقات چرخش کامل و فرار از دشمنانتان ضروری است، با استفاده از قابلیت On The Move میتوانید هنگام فرار از دشمنانتان به سرعت خشاب سلاحتان را پر کنید.

راهنمای Days Gone (دوم)
راهنمای Days Gone (دوم)

Two Birds, One Bullet – Ranged Combat

درحالیکه در چند ساعت اول بازی شما با گروه های کوچکی از Freaker ها روبرو خواهید شد، سرانجام با گروه های بزرگی از آنها که Hordes نامیده میشوند، مواجه خواهید شد. در این زمان قابلیت Two Birds, One Bullet مفید خواهد بود. این قابلیت قدرت نفوذ گلوله را افزایش میدهد، و اینگونه گلوله ها از بدن یک Freaker عبور کرده و به Freaker ها بعدی اصابت میکنند. هر چه تعداد Freaker هایی که با یک گلوله میکشید، افزایش یابد، برایتان بهتر است.  Two Birds, One Bullet یک قابلیت رده پنجم است، اما هنگامیکه در مخمصه افتاده­اید، بسیار ضروری است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + دوازده =