راهنمای گام به گام بازی Days Gone (سیزدهم) و توضیحات لازم برای آن

راهنمای Days Gone (سیزدهم)

در راهنمای Days Gone (سیزدهم) توضیحات اجرای بازی در اختیار شما گذاشته شده است. با توجه به این راهنمایی ها می توانید تمامی مراحل بازی را با موفقیت انجام دهید.

راهنمای Days Gone (سیزدهم)
راهنمای Days Gone (سیزدهم)

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن ۴ می باشد.

About Boozers Arm

در این قسمت، درباره نحوه تکمیل ماموریت About Boozers Arm را توضیح داده ایم. به سمت علامت روی نقشه بروید و در کمپ دریاچه Lost یا همان کمپ Iron Mike، با Rikki صحبت کنید.

منتظر تماس Rikki باشید

سوار موتورتان شوید و از آنجا بروید و منتظر تماس Rikki باشید.

به Marion Forks بروید

طبق راهنمای Days Gone (سیزدهم) هنگامی که Rikki با شما تماس بگیرد، Marion Forks به نقشه تان اضافه خواهد شد. به سمت آنجا موتور سواری کنید.

لوله فلزی را پیدا کنید

به ساختمان کوچکی که روی نقشه تان مشخص شده است، وارد شوید. هنگامی که داخل شدید، کاملا بچرخید،یعنی یک چرخش ۱۸۰ درجه داشته باشید. یک میز کوچک خواهید دید. لوله فلزی روی میز را بردارید.

قلاب شکاری را پیدا کنید

به سمت مه نارنجی رنگ روی نقشه تان بروید؛ شما را به فروشگاه طعمه فروشی Matterson هدایت خواهد کرد. به قسمت پشتی بروید، درون اتاقی که شیشه هایش شکسته اند، وارد شوید و چیزهایی که روی زمین ریخته است را بررسی کنید. رد پا را دنبال کنید. یادتان باشد که با فشردن دکمه R3 میتوانید آنها را دوباره ظاهر کنید.

جسدی که روی زمین افتاده است را بررسی کنید تا بتوانید سرنخ های بیشتری پیدا کنید. ابتدا Freakerی که در حال خوردن جسد است را بکشید و سپس قلابی که پشت جسد افتاده است را بردارید.

جمع آوری قطعات (۱۰ تکه)

با توجه به راهنمای Days Gone (سیزدهم) قطعات یدکی را میتواند از جاهای مختلفی پیدا کرد. در ادامه برخی جاهایی که قطعا میتوانید قطعات را از آنجا پیدا کنید، آورده ایم.

۲قطعه

۲ قطعه اول را در اطراف آن جسد پیدا خواهید کرد.

۳ قطعه درون ماشین قرمز رنگی که نزدیک جاده مخروبه است

وارد ماشین قرمز رنگی که در نزدیکی جاده مخروبه است، شوید.

۱ قطعه درون مغازه پنکیک فروشی “ Pancake House

وارد مغازه پنکیک فروشی شوید و به سمت مانیتورهایی که روی کانتر قرار دارند، بروید. درست در کنار مانیتورها، یک قطعه دیگر را پیدا خواهید کرد.

۲ قطعه درون کوله پشتی Newt

طبق راهنمای Days Gone (سیزدهم) یک Newt روی سقف مغازه پنکیک فروشی است، که کوله پشتی دارد. او را بکشید. درون کوله پشتیش میتوانید دو قطعه پیدا کنید.

۲ قطعه را درون کاپوت ماشین

یک ماشین در کنار مغازه پنکیک فروشی قرار دارد. در صندوقش از قبل باز است اما شما باید کاپوتش را باز کنید. در آنجا میتوانید دو قطعه یدکی را پیدا کنید.

قطعات را پیش Rikki ببرید

سوار موتورتان شوید و پیش Rikki بروید. برای اینکار به راحتی از نقشه استفاده کنید. با اینکار این مارموریت به پایان میرسد و به ماموریت Was This a Good Idea منتقل میشوید.

Was This a Good Idea

در این بخش از راهنمای گام به گام، چگونگی تکمیل ماموریت Was This a Good Idea را توضیح داده ایم. در واقع این ماموریت داستانی ساده درباره ملاقات با Rikki است.

توجه: شما در حال حاضر درون کمپ دریاچه Lost هستید، پس برای اینکه بتوانید این ماموریت را فعال کنید، سوار موتورتان شوید و کمی از کمپ فاصله بگیرید تا این ماموریت ظاهر شود.

Rikki را ملاقات کنید

با توجه به راهنمای Days Gone (سیزدهم) هنگامیکه پیش Rikki بروید، کات سین پخش خواهد شد. با پاین کات سین، این ماموریت نیز تمام میشود. ماموریت بعدیتان You Twisted My Arm است.

You Twisted My Arm

در ادامه می آموزید که چگونه ماموریت You Twisted My Arm را به انجام برسانید.

خارج از محوطه فرود NERO پارک کنید

سوار موتور شوید و به سمت محوطه فرود NERO رانندگی کنید.

درون محوطه فرود NERO نفوذ کنید

از کنار هلی کوپتر NERO عبور کنید و به سوی ساختمانی که تابلوی Camp Pioneer دارد، بروید.

جاسوسی پژوهشگر NERO را بکنید

طبق راهنمای Days Gone (سیزدهم) کارتان را با پنهان شدن در میان بوته های ضخیم کنار ساختمان Camp Pioneer در نزدیکی پژوهشگر NERO، آغاز کنید. از اینجا به بعد، پژوهشگر به سوی ساختمان Trading Post میرود. درون بوته های ضخیمی که تا آن نزدیکی آن ساختمان وجود دارند، پنهان بمانید. هنگامیکه در حال دنبال کردن پژوهشگر هستید، به سمت چپ اتوبوس مدرسه بروید تا به بوته های ضخیم برسید.  سرانجام پیش موتورتان بازگردید تا این ماموریت نیز به پایان برسد. سپس به سوی ماموریت You Could Have Done More هدایت خواهید شد.

ادامه توضیحات راهنمای Days Gone (سیزدهم)

You Could Have Done More

هم اکنون نحوه به پایان رساندن ماموریت You Could Have Done More را می آموزید.

پیش O’Brian بروید

سوار موتور شوید و به همراه Boozer، پیش O’Brian بروید.

با O’Brian صحبت کنید

به سوی علامت جدید روی نقشه بروید تا بتوانید با O’Brian صحبت کنید.

پیش Boozer برگردید

به همانجایی که Boozer را در آنجا ترک کردید، بازگردید. این ماموریتتان نیز با موفقیت به پایان رسید، حال نوبت ماموریت Not Like I Got a Choice است.

Not Like I Got a Choice

چگونگی اتمام ماموریت Not Like I Got a Choice را در این بخش از راهنمای گام به گام، توضیح داده ایم.

راهنمای Days Gone (سیزدهم)
راهنمای Days Gone (سیزدهم)

به دنبال Boozer بگردید

با فشردن دکمه R3 رد پاها ظاهر میشوند و میتوانید آنها را دنبال کنید.

سرنخ شماره ۱: روی زمین

به جسدی که روی زمین افتاده است نگاهی بیاندازید.

سرنخ شماره ۲: سگ مرده

به سمت سگ مرده بروید.

وارد ساختمان شوید

با توجه به راهنمای Days Gone (سیزدهم) دنبال کردن ردپاها را ادامه دهید، برای اینکار میتوانید نقاط سفید روی نقشه تان را دنبال کنید. Boozer درون ساختمان است.

Boozer را زنده نگه دارید

هنگامیکه در حال مبارزه با گروه Ripperها هستید، مطمئن شوید که Boozer زنده میماند.

پیش موتورتان برگردید

سرانجام، هر دو نفر شما به سوی موتور باز میگردید.

Boozer را به سر کارش برگردانید

به همراه Boozer سوار موتور شوید و او را سر کارش بازگردانید. برای رسیدن به آنجا از نقشه تان استفاده کنید، کافیست به سوی علامت مشخص روی نقشه بروید. در اینجا این مرحله به پایان میرسد.

No Beginning And No End

در این قسمت، یاد میگیرید که چگونه ماموریت No Beginning And No End را انجام دهید. به سوی کلیسایی که در Marion Forks قرار دارد، بروید. روی نقشه تان مشخص شده است.

Squatterها را پاکسازی کنید

افراد درون کلیسا را بکشید. یک کات سین کوتاه پخش میشود و سپس افراد بیشتری وارد میشوند، اما همین که آمدند، آنها را نیز بکشید. یک کات سین دیگر پخش میشود و ماموریت به پایان میرسد.

Better to Light One Candle

طبق راهنمای Days Gone (سیزدهم) در این بخش از راهنمای گام به گام، نحوه تکمیل ماموریت Better to Light One Candle را خواهید آموخت.

سوار موتورتان شوید و پیش Rikki بروید، سپس به همراه او به پمپ بنزین خواهید رفت.

پمپ بنزین را از وجود Freakerها پاکسازی کنید

Freakerهایی که در اطراف پمپ بنزین در حال گشت و گذار هستند را بکشید.

به Rikki کمک کنید تا از تیر برق بالا برود

با کشتن Newtها از Rikki محافظت کنید. حواستان به Newtهایی که مستقیما به سمت او میپرند، باشد. در ادامه چند نکته مهم آورده ایم. با دقت از سلاح های مبارزه تن به تن استفاده کنید. هرگاه که امکانش هست، از دور به Newt ها شلیک کنید. به عنوان یک اقدام پیشگیرانه، یک بمب یا کوکتل مولوتوف به سمت سقف پرتاب کنید. با اینکار به Newtهایی که روی سقف هستند، آسیب میرسانید. حواستان به هر Newtی که ممکن است به سوی Rikki بپرد، باشد. آماده باشید که به آنها شلیک کنید. گاهی اوقات، از گروه Newt ها دور شوید و سپس به سمتشان کوکتل مولوتوف پرتاب کنید و سپس برخی از Freaker های کوچک را با استفاده از خنجرتان، بکشید. این مرحله به پایان میرسد و سپس به سوی مرحله Outta the Darkness هدایت خواهید شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × سه =