راهنمای گام به گام بازی Days Gone (شانزدهم) و توضیحاتی در مورد آن

راهنمای Days Gone (شانزدهم)

در راهنمای Days Gone (شانزدهم) تمامی توضیحات لازم در مورد این بازی گفته شده است. با این راهنمایی می توانید تمامی مراحل این بازی را با موفقیت به انجام برسانید.

راهنمای Days Gone (شانزدهم)
راهنمای Days Gone (شانزدهم)

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن ۴ می باشد. 

Riding Nomad Again

در این بخش از راهنمای گام به گام با نحوه تکمیل مرحله Riding Nomad Again آشنا خواهید شد.

نکته: پس از رسیدن به خانه Iron Mike، میبینید که در ادامه داستان، دسترسیتان به بخشهای شمالی قفل خواهد شد، پس مطمئن شوید که قبل از صحبت با Boozer همه خریدها و آپگریدهای لازم را انجام داده اید.

به سوی محل مشخص شده بروید

طبق راهنمای Days Gone (شانزدهم) پس از تکمیل مرحله Why Am I Here، موظف خواهید شد که به کمپ Iron Mike بازگردید و با Mike صحبت کنید.

با Boozer صحبت کنید

خانه Iron Mike را ترک کنید و مستقیما به سمت شرق بروید تا Boozer را پیدا کنید. او بیرون خانه شما روی یک صندلی نشسته است. در اینجا Deacon با Boozer خداحافظی میکند، زیرا میخواهد دوباره به Nomad بازگردد.

با Iron Mike در کنار موتورتان، ملاقات کنید

پس از خداحافظی با Boozer، علامت روی صفحه را دنبال کنید و کنار دروازه جلویی با Iron Mike دیدار کنید. در اینجا Rikki و Addy نیز با شما خداحافظی خواهند کرد، زیرا شما قرار است به همراه Iron Mike به سوی جنوب سفر کنید.

با Mike تا جاده Thielsen  بروید

با توجه به راهنمای Days Gone (شانزدهم) Iron Mike را تا جاده Thielsen   دنبال کنید، اگر در طول مسیر از روی موتور بیفتید، Mike سرعتش را کاهش میدهد و منتظر شما میماند تا دوباره سوار موتورتان شوید. در طول زمان موتورسواری،  شما از مناطق چشم نواز و خاص دریاچه Lost و Iron Butte عبور میکنید و با هیچ یک از دشمنانتان روبرو نخواهید شد. هنگامیکه به جاده رسیدید، یک کات سین پخش خواهد شد و زمان خداحافظی شما با Iron Mike فرا خواهد رسید. حالا که دیگر Iron Mike از شما جدا شده است، علامت روی صفحه تان را دنبال کنید تا به Summit برسید. هنگامیکه به Summit رسیدید، یک کات سین پخش خواهد شد و ماموریتتان به پایان میرسد.

Mayday! Mayday!

در این قسمت از راهنمای گام به گام، می آموزید که چگونه ماموریت Mayday! Mayday! را به پایان برسانید.

محل شلیک گلوله را بررسی کنید

با شنیدن صدای شلیک گلوله و صدای فریاد ، به سوی محل شلیک بروید و آنجا را بررسی کنید.

Rager را بکشید

پس از نزدیک شدن به خانه، متوجه میشوید که یک Rager در آنجا در حال خرابکاری است. Rager را بکشید و افرادی که بر روی سقف خانه پناه گرفته اند را نجات دهید.

نکته: کشتن Ragerها آسان نیست، پس بهتر است ابتدا چند نکته مهم برای کشتن آنها بیاموزید.

Ragerها

طبق راهنمای Days Gone (شانزدهم) در این بخش از راهنمای گام به گام درباره شخصیت و نحوه حمله Rager ها توضیح داده ایم. آنها در واقع خرس هایی هستند که با همان ویروس  Freaker ها ، آلوده شده اند. در ادامه با نحوه مبارزه و شکست دادن این دشمنان قدرتمندتان آشنا میشوید.

چگونه با Rager ها مبارزه کنید

شما با اولین Rager بعنوان بخشی از یک ماموریت الزامی، پس از سفر به سوی جنوب، روبرو خواهید شد. این اتفاق پس از اتمام ماموریت Riding Nomad Again و در قالب یک ماموریت به نام Mayday! Mayday!، رخ میدهد. شما با آن Rager در طبیعت وحشی روبرو خواهید شد.

نکته شماره ۱: از کوکتل مولوتوف استفاده کنید، زیر پشمهای Rager بسیار قابل اشتعال است.

نکته شماره ۲: از یک سلاح قوی مانند شاتگان و یا C8 Rifle برای ایجاد آسیبهای عمیقتر استفاده کنید.

Not From Around Here

در این قسمت از راهنمای گام به گام با چگونگی اتمام ماموریت Not From Around Here  آشنا خواهید شد.

به سوی Corporal Russell موتورسواری کنید

پس از کشتن Rager، Corporal Russell را دنبال کنید تا با کاپیتان شبه نظامیان شهر Deschutes County ملاقات نمایید. هنگامیکه به کمپ رسیدید، یک کات سین پخش خواهد شد.

We’re Fighting a War

در ادامه روش انجام ماموریت We’re Fighting a War را توضیح داده ایم.

با کاپیتان Kouri قدم بزنید

هنگامیکه Kouri را درون کمپ میبینید با او قدم بزنید و به حرفهایش درباره بازماندگان دریاچه Silver گوش دهید.

یک drifter پیدا کنید و از او سوال بپرسید

طبق راهنمای Days Gone (شانزدهم) Deacon نگران حلقه ای است که کاپیتان Kouri به دست انداخته، زیرا او این حلقه را به Sarah داده بود. همچنین او سوالات زیادی درباره گروهش دارد، پس علامت روی صفحه را دنبال کنید تا یک drifter پیدا کنید که تمایلی برای پاسخ دادن به سوالات Deacon داشته باشد.

اردوگاه شبه نظامی دریاچه Diamond را بگردید

حالا که drifter ها کمکی نمیکنند، سه منطقه علامتگذاری شده بر روی صفحه را به دنبال سرنخهایی از زنده بودن Sarah بگردید. هنگامیکه هر سه منطقه را گشتید به سوی موتورتان بروید تا این ماموریت نیز با یک کات سین به پایان برسد.

Prove It To Me

هم اکنون با نحوه انجام ماموریت Prove It To Me آشنا میشوید.

نکته: وسایل موردنیاز را درون توالت، آشپزخانه و اتاق نشیمن کابین، پیدا کنید.

ادامه توضیح راهنمای Days Gone (شانزدهم)

با کاپیتان Kouri موتورسواری کنید

حالا که شما قصد دارید تا به شبه نظامیان بپیوندید، باید تواناییها و مهارتهایتان را به کاپیتان Kouri ثابت کنید.

سوار موتورتان شوید و کاپیتان Kouri را به سمت کابینی که در ماموریت Mayday! Mayday! با آن روبرو شدید، دنبال کنید.

Driven To Extinction

در این بخش می­آموزید که چگونه ماموریت Driven To Extinction را تکمیل کنید.

کابین را بگردید

وارد کابین شوید و به دنبال سرنخهایی برای این موضوع که چرا Vasquez به این منطقه آمده بود و حالا کجا غیب شده است، بگردید. پس از ورود به کابین، وسایل Vasquez که روی تخت افتاده اند را به دنبال سرنخ بگردید.

سرباز شبه نظامی AWOL را ردیابی کنید

با توجه به راهنمای Days Gone (شانزدهم) از درب پشتی خارج شوید و از میان حصار خراب، عبور کنید. حصار را برای پیدا کردن سرنخ، بگردید. کمی از کوه پایین بروید و قابلیت tracking ability را فعال کنید. با اینکار میتوانید ردپای Vasquez را بصورت نقاط سفید رنگ، بر روی نقشه کوچکتان ببینید.

هنگامیکه ردپاها به پایان میرسد، به دنبال علامت ذره بین بگردید و سپس ردپاهای جدید را به دنبال سرنخ جدید، بررسی کنید. پس از پیدا کردن ردپاهای جدید، به راهتان به سوی پایین کوه با استفاده از قابلیت tracking ability، ادامه دهید. کمی جلوتر از آخرین سرنخی که پیدا کردید، چند پوکه فشنگ خواهید یافت، انها را بررسی کنید تا چند سرنخ جدید بیابید. به دنبال کردن ردپاها ادامه دهید تا به یک گروه از گرگها برسید.

گرگها را بکشید

با کمک کاپیتان Kouri، حساب همه گرگها را برسید.

لاشه گوزن را بررسی کنید

حالا که گرگها را شکست داده اید، به سوی لاشه گوزنی که روی صفحه تان مشخص شده است، بروید و آنرا برای پیدا کردن هر سرنخ کوچکی که ممکن است به پیدا کردن Vasquez کمک کند، بررسی کنید.

سرباز شبه نظامی AWOL را دنبال کنید

با وجود سرنخهایی که نشان میدهد Vasquez بدنبال غذا است، به کمک قابلیت tracking ability تان ردپاهایی که نشان میدهند او به سمت شمال شرقی رفته است را دنبال کنید. وسایلی مفیدی که Vasquez از خود به جای گذاشته را بردارید و ردپاهایش به سمت بالای کوه را دنبال کنید.

کاپیتان Kouri را دنبال کنید

کاپیتان Kouri را در اطراف پرتگاه دنبال کنید و مراقب باشید که کسی شما را نبیند، برای اینکار از میان علفهای بلند عبور کنید. پس از عبور از پرتگاه، یک کات سین بین Deacon و کاپیتان Kouri پخش خواهد شد.

سرباز شبه نظامی AWOL را تعقیب کنید

راهنمای Days Gone (شانزدهم)
راهنمای Days Gone (شانزدهم)

پس از پیدا کردن سرنخهای جدیدی که نشان میدهد Vasquez با موتورسواران ملاقات کرده است، دنبال کردن ردپاهایش به سمت شرق را ادامه دهید تا اینکه به کمپ چوب­بری برسید.

یواشکی به کارخانه چوب بری رها شده وارد شوید

طبق راهنمای Days Gone (شانزدهم) علامت روی صفحه شما را به سوی کارخانه چوب بری رها شده هدایت میکند، آنرا دنبال کنید. هنگامیکه به آنجا نزدیک میشوید یک کات سین پخش خواهد شد. پیشنهاد میکنیم که بصورت یواشکی وارد منطقه شوید تا توسط هیچ یک از دشمنانتان مورد حمله قرار نگیرید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 5 =