راهنمای گام به گام بازی Days Gone (نوزدهم) و توضیحاتی در مورد آن

راهنمای Days Gone (نوزدهم)

در راهنمای Days Gone (نوزدهم) تمامی توضیحات لازم در مورد این بازی گفته شده است. با این راهنمایی می توانید تمامی مراحل این بازی را با موفقیت به انجام برسانید.

راهنمای Days Gone (نوزدهم)
راهنمای Days Gone (نوزدهم)

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن ۴ می باشد. 

Should Have Seen It Coming

در این قسمت، درباره نحوه تکمیل ماموریت Should Have Seen It Coming توضیح داده ایم.

به Iron Ridge Trailhead بازگردید

حالا که Lisa در امان است، با دنبال کردن علامت روی نقشه به Iron Ridge Trailhead برگردید. اگر مسیر خاکی که از تپه بالا میرود را دنبال کنید به یک موتورسیکلت خواهید رسید. اما حواستان باشد که آن موتور توسط چند Ripper محافظت میشود.

به سوی موتورتان برگردید

با توجه به راهنمای Days Gone (نوزدهم) هنگامیکه به Iron Ridge Trailhead بازگشتید، یک مقصد جدید بر روی نقشه تان مشخص خواهد شد، که برای رسیدن به آنجا باید پیاده بروید. این علامت جدید شما را به موتورتان میرساند. در راه رسیدن به موتورتان، با چندین Freaker و Ripper مواجه خواهید شد. اگرچه میتوانید، یواشکی از کنارشان عبور کنید و هیچگونه درگیری رخ ندهد.

هنگامیکه به موتورتان نزدیک میشوید، یک کات سین پخش خواهد شد. وقتیکه کات سین تمام شد، این ماموریت هم با رسیدنتان به جاده، تمام میشود.

Riders Sent to Find You

در این بخش از راهنمای گام به گام، با چگونگی تکمیل ماموریت Riders Sent to Find You آشنا خواهید شد.

۲/۲ با موتورسواران Iron Mike برانید

حالا که با موتورسواران Iron Mike آشنا شده اید، آنها را دنبال کنید تا به کمپ برسید، البته در این راه باید به آنها در کشتن Ripper کمک کنید.

۱/۲با موتورسواران Iron Mike برانید

با وجود افزایش تعداد Ripper هایی که برای کشتن شما تلاش میکنند، موتورسواران را دنبال کنید و به راهتان به سوی کمپ Iron Mike ادامه دهید.

به سوی کمپ دریاچه Lost بروید

طبق راهنمای Days Gone (نوزدهم)  هنگامیکه حساب همه Ripper ها را رسیدید، علامت روی نقشه تان را دنبال کنید تا به کمپ دریاچه Lost بازگردید. در حال بازگشت به کمپ، این ماموریت با یک کات سین به پایان خواهد رسید.

They Will Never Stop

در ادامه می آموزید که چگونه ماموریت They Will Never Stop را به انجام برسانید.

گروگان ها را نجات دهید

Ripper ها به کمپ دریاچه Lost حمله کرده اند و افراد درون اردوگاه برای دفاع در برابر Ripperها به کمک نیاز دارند. پس از اتمام کات سین، در طول مسیر شمالی حرکت کنید تا قبل از ساختمان در حال سوختن به یک سه راهی برسی. به سمت چپ بپیچید و مستقیم به سوی ساختمان روی تپه بروید. گروگان ها درون ساختمان زندانی اند و ۲ Ripper در بیرون از ساختمان در حال نگهبانی هستند.

Ripper ها را بکشید و درب ساختمان را باز کنید تا بتوانید گروگانها را نجات دهید. مواظب باشید، زیرا یک Ripper، یکی از گروگانها را گرفته و با چاقو تهدید میکند. سریع عمل کنید و برای نجات جان گروگان ها، Ripper را بکشید.

نکته: درون اتاقی که گروگانها در آنجا نگهداری میشوند تعدادی وسایل مفید و مهمات وجود دارد که اگر نیاز دارید میتوانید از آنها استفاده کنید، به سادگی اتاق را بگردید تا آنها را پیدا کنید.

به درمانگاه بروید

طبق راهنمای Days Gone (نوزدهم) علامت روی نقشه را دنبال کنید، همه Ripper هایی که بر سر راهتان قرار می گیرند را بکشید. هنگامیکه در حال رسیدن به درمانگاه هستید، یک کات سین پخش خواهد شد و این ماموریت به پایان میرسد.

Without Being Seen

هم اکنون در این قسمت از راهنمای گام به گام، نحوه به پایان رساندن ماموریت Without Being Seen را می آموزید.

به سمت محل مشخص شده بر روی نقشه بروید

علامت روی نقشه را دنبال کنید تا مواد منفجره را پیدا نمایید.

مواد منفجره را به کابین خود ببرید

پس از کات سین، علامت روی نقشه را دنبال کنید و با دقت مواد منفجره را بصورت یواشکی به کابین خود ببرید.

نکته: یادتان باشد که همیشه وسایلی که نیاز دارید را از صندوقی که در کنار لانه سگ درون کابینتان وجود دارد، بردارید.

کابلهای انفجاری را از درون کابین Skizzo بردارید

علامت روی نقشه را دنبال کنید تا به کابین Skizzo برسید و کابلهای انفجاری را بردارید. هنگام باز کردن درب کابین، این ماموریت با پخش یک کات سین به پایان خواهد رسید.

ادامه توضیح راهنمای Days Gone (نوزدهم)

Now That’s An Idea

چگونگی اتمام ماموریت Now That’s An Idea را در این بخش از راهنمای گام به گام، توضیح داده ایم.

به سوی محل علامت گذاری شده بر روی نقشه بروید

با توجه به راهنمای Days Gone (نوزدهم) وقت آن رسیده که با Addy ملاقات کنید و او نگاهی به بازویتان بیاندازد. برای پیدا کردن Addy فقط کافیست که علامت روی صفحه را دنبال کنید.

به کابینتان بازگردید

علامت را دنبال کنید و به کابینتان بازگردید. هنگامیکه وارد کابینتان میشوید، یک کات سین پخش خواهد شد.

با Boozer ملاقات کنید

با دنبال کردن علامت روی صفحه Boozer را خواهید دید.

با Boozer به سوی سد “Dam بروید

علامت روی نقشه را دنبال کنید تا به سد برسید. هنگام موتور سواری با گروهی از Ripper ها مواجه خواهید شد که ورودی تونل زیرزمینی را بسته اند.

Ripper ها را بکشید

Ripper هایی که در تونل در حال نگهبانی هستند را بکشید، حواستان باشد که چراغ قوه تان را با خودتان ببرید، زیرا آنجا بسیار تاریک است. همچنین تونل بسیار باریک است پس قبل از شلیک کردن، مراقب باشید.

با Boozer به راهتان ادامه دهید

به سمت موتورتان برگردید و سفرتان به سوی سد را با دنبال کردن علامت روی صفحه، ادامه دهید.

That Never Gets Old

در این قسمت، یاد میگیرید که چگونه ماموریت That Never Gets Old را انجام دهید.

به برج تک تیراندازی بروید

هنگامیکه به سد رسیدید، به سوی برج تک تیراندازها بروید، زیرا از آنجا دید بهتری نسبت به سد و مناطق اطراف خواهید داشت.

از Boozer در برابر Ripper ها دفاع کنید

طبق راهنمای Days Gone (نوزدهم) هنگامیکه Boozer در حال قرار دادن مواد منفجره بر روی پل است، دشمنانی که به سمتش میروند را بکشید.

این بخش از ماموریت کمی طولانی است، پس حواستان باشد که به خوبی از Boozer محافظت کنید تا نیاز نباشد، ماموریت را دوباره آغاز نمایید. ضمنا بسیار مهم است که شما قبل از آنکه Ripper ها به Boozer برسند، آنها را بکشید. هنگامیکه همه مواد منفجره کار گذاشته شدند، عقب بایستید و یک کات سین ببینید.

به محله Ripper ها بروید

حالا که سد را منفجر کرده اید، به همراه Boozer سوار موتورتان شوید و به محله Ripper ها بروید. این بار دیگر علامتی روی صفحه تان وجود ندارد و شما میتوانید با استفاده از نقشه کوچکتان به آنجا برسید. محله Ripper ها با رنگ زرد روشن بر روی نقشه مشخص شده است. هنگامیکه به محله نزدیک میشوید، ماموریت با پخش یک کات سین به اتمام میرسد.

Time for some payback

هم اکنون چگونگی انجام ماموریت Time for some payback را یاد می گیرید. 

وارد کلبه Ripper ها شوید

پس از انفجار سد، علامت روی صفحه را دنبال کنید و به همراه Boozer به سوی کلبه Ripper ها بروید.

منطقه را پاکسازی کنید

پس از رسیدن به کلبه متوجه Ripper هایی که در حال نگهبانی هستند، میشوید. یواشکی عمل کردن در این ماموریت کار آسانی نیست، پس بهتر است کمی سر و صدا ایجاد کنید. استفاده از محیط اطراف، در این ماموریت از اهمیت ویژه ای برخوردار است، باعث میشود که کمتر آسیب ببینید. ضمنا آماده باشید، زیرا مورد حمله قرار خواهید گرفت؛ چند Ripper در اطرافتان هستند که پس از دیدنتان به سویتان حمله میکنند و مجبورید با مبارزه تن به تن آنها را بکشید. هنگامیکه همه Ripper ها را از بین بردید، متوجه میشوید که یک breaker وارد منطقه شده است. درحالیکه میتوانید از راهنمایی­های ما برای شکست دادن آن breaker استفاده کنید، بهتر است که مقدار مهمات و مواد منفجره تان را نیز چک کنید.

وارد کلبه Ripper ها شوید

طبق راهنمای Days Gone (نوزدهم) حالا که منطقه را پاکسازی کردید، علامت روی صفحه را دنبال کنید تا وارد کلبه Ripper ها شوید. همانطور که دارید وارد کلبه میشوید، حساب Ripper هایی که راهتان را مسدود میکنند، برسید. هنگامیکه وارد شدید، یک کات سین پخش میشود و ماموریت به پایان میرسد.

I’m Good With That?

نحوه انجام ماموریت I’m Good With That? را در ادامه می خوانید.

Carlos را بکشید

پس از استنشاق گاز و توهم زدن، حالا شما مجبورید با Carlos بجنگید. این مبارزه با رییس، زیاد چالش برانگیز نیست. برای شکست  Carlos، به سادگی در مقابل حملاتش جا خالی دهید تا به شما آسیبی وارد نشود و پس از هر جا خالی، با چاقویتان به او ضربه بزنید. این استراتژی را تا جایی ادامه دهید که او شکست بخورد. هنگامیکه او را شکست دادید، این ماموریت با یک کات سین نسبتا طولانی به پایان خواهد رسید.

I Was Distracted

در این بخش از راهنمای گام به گام، نحوه تکمیل ماموریت I Was Distracted را خواهید آموخت.

به سوی محل علامت گذاری شده بر روی نقشه بروید

علامت روی صفحه را دنبال کنید تا به وانت برسید. در اینجا یک کات سین بین Addy و Rikki رخ خواهد داد، و Deacon به یاد خاطرات گذشته اش با Sarah می افتد. تا زمانیکه Sarah و Deacon سوار بر موتور هستند، این ماموریت نیاز به کنترل شما ندارد.

راهنمای Days Gone (نوزدهم)
راهنمای Days Gone (نوزدهم)

Why Am I Here

در این قسمت، یاد میگیرید که چگونه ماموریت Why Am I Here را انجام دهید.

با O’Brian ملاقات کنید

طبق راهنمای Days Gone (نوزدهم) علامت راهنمای زرد رنگ روی نقشه کوچکتان را دنبال کنید تا با O’Brian ملاقات نمایید. در طول رانندگی شما با Runnerها، Freakerها و سایر دشمنانتان روبرو خواهید شد. البته میتوانید از همه آنها دوری کنید و به سادگی از کنارشان عبور نمایید. هنگامیکه به O’Brian برسید، یک کات سین پخش خواهد شد که در آن Deacon اطلاعات بیشتری درباره محل دستگیری Sarah به دست می آورد. پس از اتمام کات سین این مرحله نیز به پایان خواهد رسید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 7 =