راهنمای گام به گام بازی Days Gone (هجدهم) و توضیحاتی در مورد آن

راهنمای Days Gone (هجدهم)

در راهنمای Days Gone (هجدهم) تمامی توضیحات لازم در مورد این بازی گفته شده است. با این راهنمایی می توانید تمامی مراحل این بازی را با موفقیت به انجام برسانید.

راهنمای Days Gone (هجدهم)
راهنمای Days Gone (هجدهم)

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن ۴ می باشد. 

I Know Things Are Strange

در این بخش از راهنمای گام به گام، می آموزید که چگونه ماموریت I Know Things Are Strange را به انجام برسانید.

توجه: بر اساس تجربه ما، ورود به این ماموریت کمی طول میکشد. برای ورود به این ماموریت باید پس از تکمیل ماموریت Keeping Souvenirs، ابتدا کمی در مناطق اطراف دریاچه Diamond موتورسواری کنید.

مخمر جمع آوری کنید

طبق راهنمای Days Gone (هجدهم) Sarah به شما اطلاع میدهد که برای جمع آوری مواد مورد نیاز خود در آزمایشگاه به کمک نیاز دارد. با کمک GPS روی نقشه کوچکتان به سمت منطقه ای که احتمال میدهند که میتوانید آن مواد را در آنجا بیابید، بروید. GPS شما را به یک دفتر گردشگری متروکه میبرد که توسط چندین Freaker، Newt، Breaker و غیره احاطه شده است.  شما میتوانید انتخاب کنید که با Freaker ها مبارزه کنید و یا به سادگی بطور یواشکی از کنارشان عبور نمایید. پس از آنکه از کنار Freaker ها عبور کردید، به درون آشپزخانه ساختمان گردشگری بروید و آبدارخانه را به دنبال بسته مخمرها بگردید.

مخمرها را پیش Sarah ببرید

در سکوت کامل، ساختمان را ترک کنید، باید مطمئن شوید که توجه Freaker ها را به سوی خود جلب نمیکنید و سپس با دنبال کردن علامت روی صفحه به سوی Sarah بروید. پس از صحبت با Sarah، او از شما یک درخواست جدید خواهد داشت و باید چیزهای بیشتری را جمع آوری کنید. سپس این مرحله به پایان میرسد، مرحله بعدی I Know The Look است.

I Know The Look

با نحوه انجام ماموریت I Know The Look در این قسمت از راهنمای گام به گام، آشنا خواهید شد.

با دکتر Jiminez ملاقات کنید

با توجه به راهنمای Days Gone (هجدهم) علامت روی نقشه را دنبال کنید تا با دکتر Jiminez که علاقمند است با شما صحبت کند، ملاقات کنید. با توجه به تجربه او از سوختگی، دکتر Jiminez توضیح میدهد که سوختگی های بدن Deacon به دلیل آتش یک اجاق چوبی نیست و یک دلیل وحشتناکتر دارد. این ماموریت با رسیدگی دکتر Jiminez به سوختگی هایتان، پایان می یابد.

I’ve Had Better Days

چگونگی تکمیل ماموریت I’ve Had Better Days را در ادامه آورده ایم.

Taylor را نجات دهید

پس از مکالمه تان با Taylor از طریق بی سیم، به نظر میرسد که او توسط گروهی از Marauder ها دستگیر شده است. برای نجات Taylor، علامت روی صفحه را برای پیدا کردن کمپ Marauder هایی که Taylor را گروگان گرفته اند، دنبال کنید. هنگامیکه به کمپ نزدیک میشوید، یک کات سین پخش میشود که در آن Taylor از دادن اطلاعات درباره گروه شبه نظامی به Marauder ها، سر باز میزند. به همین دلیل، رهبر Marauder ها تصمیم میگیرد که گوش او را ببرد. پس از اتمام کات سین، ماموریت نفوذ به کمپ و کشتن Marauderها را آغاز نمایید. چگونگی نفوذ به کمپ و کشتن آنها به خودتان و سبک بازیتان بستگی دارد، البته ما پیشنهاد میکنیم که با فن Stealth kill همه نگهبانان را بکشید؛ با این روش لو نمیروید. با کشتن تمامی نگهبان ها، درب محلی که Taylor در آنجا نگهداری میشود را باز کنید. هنگامیکه وارد اتاق شدید، فقط چند ثانیه وقت دارد که از قابلیت Focus Mode استفاده کنید و رهبر Marauder ها که در حال تهدید کردن Taylor است را بکشید. حالا که Taylor را نجات داده اید، این ماموریت نیز با یک کات سین به پایان میرسد.

Afraid of a Little Competition?

طبق راهنمای Days Gone (هجدهم) هم اکنون با چگونگی انجام ماموریت Afraid of a Little Competition? آشنا میشوید.

کیسه های سیلیکات را جمع آوری کنید

Sarah چیزهای بیشتری برای تحقیقاتش نیاز دارد و از شما خواسته است که کیسه های سیلیکات را از فروشگاه Mazama General Store برایش بیاورید، برای رسیدن به آنجا باید علامت روی صفحه تان را دنبال کنید.

هنگامیکه به فروشگاه میرسید، وارد ساختمان شوید و Newt هایی که هم اکنون در آنجا زندگی می کنند را بکشید. بسته سیلیکات را روی قفسه درون اتاق اصلی فروشگاه پیدا خواهید کرد.

سیلیکاتها را پیش Sarah ببرید

علامت روی نقشه را دنبال کنید تا راه رسیدن به Sarah را پیدا کنید. هنگامیکه وارد چادر میشوید، یک کات سین پخش خواهد شد که در آن Sarah و Weaver در حال بحث کردن هستند. این ماموریت هنگامیکه Deacon یک فرم درخواست دیگر دریافت میکند، به پایان خواهد رسید.

I Tried to Hit That Once

ماموریت I Tried to Hit That Once پس از آنکه Deacon کیسه های سیلیکات را پیش Sarah میبرد، در دسترس خواهد بود.

۰/۷ پلی­استایرن­های Weaver را بدست آورید

با توجه به راهنمای Days Gone (هجدهم) به سمت جنوب بروید تا به یک منطقه تحقیقاتی برای جمع آوری پلی استایرن­، برسید. چیزی که شما به دنبالش هستید، نوعی لیوان کاغذی سفید است. منطقه را بگردید، برای پیدا کردن همه آنها مشکلی نخواهید داشت، زیرا آنها در کنار یکدیگر درون جعبه قرار دارند. یکی از آنها پشت کامیون است. مراقب کلاغ های آلوده ای که بالای سرتان در حال پرواز هستند و به سمتتان حمله میکنند، باشد. از قابلیت Focus استفاده کنید و با کمک شاتگان آنها را به سادگی بکشید.

ادامه توضیح راهنمای Days Gone (هجدهم)

پلی استایرن را پیش Weaver ببرید

منطقه آلوده را ترک کنید و با دنبال کردن علامت روی صفحه، پلی استایرن ها را به کمپ پیش Weaver بازگردانید. بمب های آتشزا آماده آزمایش هستند!

بمبهای آتشزا را به همراه Weaver آزمایش کنید

حالا به دنبال Weaver از چادرش خارج شوید و به سوی یک آتش بزرگ که در آن نزدیکی قرار دارد بروید تا بمب های آتشزا را امتحان کنید. به نظر میرسد که بمب های آتشزا، موارد خوبی برای کشتن Freaker ها هستند. حال ماموریت I Tried to Hit That Once به پایان میرسد و ماموریت Just Another Requisition Form باز خواهد شد.

Just Another Requisition Form

یک ماموریت اصلی در بازی Days Gone است. در این راهنما به شما نحوه انجام همه اهداف ماموریتJust Another Requisition Form را یاد میدهیم. این ماموریت درست از کنار آتش بزرگ یعنی جایی که Deacon و Weaver بمب های آتشزا را تست کردند، آغاز میشود.

به دنبال Sarah وارد چادرش شوید

این بار Sarah پیش Deacon می آید و از او درخواستی دارد. برای آغاز ماموریت، او را که به درون چادرش میرود، دنبال کنید. او نیاز دارد برای موتورسواری آماده شود.

به همراه Sarah به سوی موتورتان بروید

چادر Sarah را ترک کنید و با او به سوی موتورتان قدم بزنید. هم اکنون ماموریت Just Another Requisition Form به پایان میرسد و میتوانید ماموریت بعدی به نام Can I Ask You Something? را انجام دهید.

Can I Ask You Something?

راهنمای Days Gone (هجدهم)
راهنمای Days Gone (هجدهم)

این قسمت از راهنمای گام به گام به شما کمک میکند تا به همه اهداف ماموریت Can I Ask You Something? برسید. این ماموریت دقیقا پس از پایان ماموریت Just Another Requisition Form آغاز میشود.

به همراه Sarah سوار موتور شوید و به سوی کالج Chemult Community College بروید

طبق راهنمای Days Gone (هجدهم) قبل از رفتن، اطمینان حاصل کنید که به مقدار کافی مهمات با خودتان میبرید زیرا در ماموریت بعدی با تعداد قابل توجهی از دشمنانتان روبرو خواهید شد. به همراه Sarah سوار موتور شوید و به محوطه کالج بروید. در طول راه Sarah متوجه میشود چه اتفاقاتی برای Deacon پس از آنکه جهت نجات جان Sarah، او را درون هلی کوپتر قرار داد، روی داده است. سپس این ماموریت نیز به پایان میرسد و وارد ماموریت So Many of Them خواهید شد

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + هفت =