راهنمای گام به گام بازی Days Gone (پنجم) و توضیحاتی در مورد آن

راهنمای Days Gone (پنجم)

در راهنمای Days Gone (پنجم) تمامی توضیحات لازم در مورد این بازی گفته شده است. با این راهنمایی می توانید تمامی مراحل این بازی را با موفقیت به انجام برسانید.

راهنمای Days Gone (پنجم)
راهنمای Days Gone (پنجم)

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن ۴ می باشد. 

After Copeland’s Camp

هنگامیکه کارتان در کمپ Copeland به اتمام رسید، باید به ماموریت های جدیدی بروید. در ادامه با راهنمای گام به گام آنها آشنا خواهید شد.

Bugged the Hell Out

بازوی Boozer شدیدا آسیب دیده است و Deacon باید چند بانداژ استریل برای بستن زخمش بیاورد. در این قسمت از راهنمای گام به گام می آموزید که چگونه ژنراتور را روشن کنید و به تاسیسات Nero نفوذ کنید.

به سوی نقطه بازرسی Nero بروید

طبق راهنمای Days Gone (پنجم) برای رسیدن به نقطه بازرسی Nero مسیر مشخص شده، بر روی نقشه را دنبال کنید. وقتیکه به نقطه بازرسی Nero نزدیک شدید از موتور پیاده شوید و ادامه راه را پیاده بروید تا Freaker ها را قبل از اینکه آماده مبارزه باشید، خبر نکنید. شما میتوانید چراغ هایتان را خاموش کنید تا غیرقابل تشخیص شوید، مسلما نمیخواهید توسط . Freakerها سورپرایز شوید.

نکته مهم

هنگامیکه شما ژنراتور را در هر یک از مناطق Nero روشن کنید، اسپیکرها ناگهان سر و صدا میکنند و به Freakerها هشدار میدهند. قبل از آوردن سوخت و روشن کردن ژنراتور سیم همه اسپیکرها را ببرید و یا به آنها شلیک کنید. برای پیدا کردن اسپیکرها، سیم های ژنراتور را دنبال کنید. برخی از آنها روی تریلر قرار دارند و حتی میتوانید برخی از آنها را درون چراغها پیدا کنید.

وسایل ویژه در منطقه

بهتر است محوطه را به خوبی بگردید. یک قداره قدرتمند پشت وانت قرمزی که در کنار محوطه است، قرار دارد.

وسیله دیگری که میتوانید از آن به عنوان سلاح استفاده کنید پایه­ای از یک صندلی است که در کنار وانت سفید رنگ قرار دارد، همچنین میتوانید یک تبر آتش نشانی را در بین تریلرها پیدا کنید. برای رسیدن به فضای میان تریلرها باید ابتدا از آنها بالا بروید و سپس بینشان بپرید و تبر آتش نشانی را بردارید.

برای ژنراتور سوخت پیدا کنید

با توجه به راهنمای Days Gone (پنجم) ابتدا همه Freaker های درون محوطه را بکشید. هنگامیکه همه آنها را از بین بردید، میتوانید ظرف بنزین قرمز رنگ را پیدا کنید. ظرف سوخت پشت وانت امداد جاده­ای قرار دارد.

ژنراتور را روشن کنید

به سمت ژنراتوری که در کنار تریلر Nero قرار دارد بروید. برای پر کردن مخزن ژنراتور باید دکمه مربع را نگه دارید.

محل قرار گیری بانداژهای استریل را پیدا کنید

وارد تریلر Nero شوید، درب ورودی به تریلر در سمت راست ژنراتور قرار دارد، البته چندین درب برای ورود به داخل تریلر خواهید یافت.

وقتیکه وارد تریلر شدید، علامت روی نقشه­تان را دنبال کنید تا بانداژها را بیابید. البته در ابتدا انژکتورهای Nero را پیدا خواهید کرد.

نکته: هنگامیکه میخواهید از انژکتورهای Nero استفاده کنید، استقامت در اولویت اول قرار دارد. هوشیاری جایگاه دوم و سلامتی سوم خواهد بود. استقامت و هوشیاری برایتان بسیار مفید و مهم هستند.

بانداژهای استریل را برای کمک به Boozer با خودتان ببرید

نکته: میتوانید ظرف بنزینی که برای پر کردن مخزن ژنراتور پیدا کردید، را با خود ببرید و باک موتورتان را نیز پر کنید. این ظرف های بنزین هیچگاه سوختشان تمام نمیشود.

علامت روی نقشه­تان را دنبال کنید تا به Boozer برسید.

No Starving Patriots

بروید و کمپ کمین را پاکسازی کنید، با اینکار هم امنیت منطقه را افزایش میدهید و هم به Copeland کمک میکنید.

محل کمپ کمین برج رادیویی Cascade را پیدا کنید

طبق راهنمای Days Gone (پنجم) به سمت موتورتان بروید. میتوانید باک بنزینتان را با استفاده از ظرف بنزین و یا مخزن سوخت پر کنید. هر دوی آنها در کنار حصار قرار دارند. سوار موتورتان شوید و از پایگاهتان که در O’Leary Mountain قرار دارد بیرون بیایید و به سمت منطقه بعدی که بر روی نقشه­تان علامتگذاری شده است بروید. این بار هم مستقیم با موتور به محل علامتگذاری شده بر روی نقشه نروید. ۵۰ متر قبل از رسیدن از موتور پیاده شوید.

ادامه توضیحات راهنمای Days Gone (پنجم)

کمپ کمین را پاکسازی کنید

هر ۱۰ دشمنی که در حال گشت و گذار در کمپ کمین هستند را بکشید. یادتان باشد که ابتدا آنها را با استفاده از دوربین شکاریتان علامتگذاری کنید و قبل از اینکه وارد مبارزه رو در رو شوید، با استفاده از فن Stealth kill هر تعدادی که امکان دارد را بکشید.

هنگامیکه همه آنها را کشتید یادتان باشد که لباسهایشان را بگردید و سپس کل محوطه را بدنبال سلاح و وسایل مفید بگردید. شما همیشه میتوانید از قابلیت دید tracking vision برای شناسایی محل قرار گیری وسایل استفاده کنید.

تاسیسات برقی برج رادیو را تعمیر کنید

با توجه به راهنمای Days Gone (پنجم) به سمت نمادی که بر روی نقشه وجود دارد بروید و در آنجا یک منبع تغذیه را در زیر یک دکمه بزرگ خاموش/ روشن، پیدا خواهید کرد، با نگه داشتن دکمه مربع میتوانید آن را دستکاری کنید.

همانجا بایستید، حالا میتوانید دکمه خاموش/روشن را حرکت دهید.

درون انباری را بگردید

به سمت ساختمانی که در نزدیکی برج قرار دارد بروید.

وارد آنجا شوید و سپس روبروی دریچه فلزی که روی زمین قراردارد بایستید. دکمه مربع را نگه دارید تا دریچه را باز کنید و بتوانید به انباری زیرزمین بروید.

هنگامیکه به زیرزمین رسیدید، بچرخید و به نردبان پشت کنید. حالا به سوی اتاق سمت راستتان بروید. میزی که در سمت چپ اتاق قرار دارد را بگردید تا یک تکه کاغذ بزرگ پیدا کنید. آنرا دستکاری کنید تا ماموریتتان تکمیل شود.

Sounded Like Engines

Boozer صدای شلیک گلوله میشنود. از برج رادیویی بالا بروید و به اطراف نگاه کنید تا بتوانید سر در بیاورید که چه اتفاقی در حال رخ دادن است.

به سمت خانه امن O’Leary Mountain نگاه کنید. در بالای برج رادیویی میتوانید وسایل مفیدی مانند قطعات یدکی، جعبه کمک های اولیه، پارچه و … پیدا کنید.

حالا با استفاده از دوربین شکاریتان به کوهستان نگاه کنید.

از برج رادیویی پایین بیایید

برای تکمیل کردن این ماموریت از برج رادیویی پایین بروید.

Smoke on the Mountain

طبق راهنمای Days Gone (پنجم) حق با Boozer بود. اینجا یک کمپ وجود دارد، پس آنها را از بین ببرید قبل از اینکه آنها حسابتان را برسند.

کمپ را پیدا کنید

سوار موتورتان شوید و به سمت منطقه­ای که بر روی نقشه تان مشخص شده است بروید. یادتان باشد که میتوانید با فشردن دکمه پایین روی d-pad چراغ هایتان را خاموش کنید مستقیما با موتور وارد کمپ نشوید، کمی قبل از رسیدن به آنجا از موتور پیاده شوید.

کمپ را پاکسازی کنید

هر ۹ نفری که در کمپ هستند را بکشید.

راهنمای Days Gone (پنجم)
راهنمای Days Gone (پنجم)

نکات

با استفاده از دوربین شکاریتان همه دشمنان را علامتگذاری کنید. اینکار مخصوصا در هنگام شب و یا در هوای طوفانی، بسیار مفید است.

سنگ بزرگ را دور بزنید. در اینجا میتوانید حداقل ۲ نفر را بکشید و سپس به سطح بالایی بروید و کمین کنید تا بقیه دشمنانتان را از بین ببرید.

حتی زمانیکه پنهان شده اید، میتوانید با پرتاب چند کوکتل مولوتوف تعدادی از دشمنانتان را از پای درآورید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + 13 =