راهنمای گام به گام بازی Days Gone (چهاردهم) و توضیحات لازم برای آن

راهنمای Days Gone (چهاردهم)

در راهنمای Days Gone (چهاردهم) توضیحات اجرای بازی در اختیار شما گذاشته شده است. با توجه به این راهنمایی ها می توانید تمامی مراحل بازی را با موفقیت انجام دهید.

راهنمای Days Gone (چهاردهم)
راهنمای Days Gone (چهاردهم)

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن ۴ می باشد.

Outta the Darkness

در این قسمت از از راهنمای گام به گام، می آموزید که چگونه ماموریت Outta the Darkness و Something to Heal His Soul را به پایان برسانید. هر دوی این ماموریت ها بر اساس کات سین پیش می روند و به فعالیت کمی نیاز دارند.

با Rikki قدم بزنید

Rikki را دنبال کنید و او شما را در طول یک کات سین درمان میکند.

طبق راهنمای Days Gone (چهاردهم) با اینکار ماموریت Outta the Darkness تمام میشود و شما را به سوی یک ماموریت ساده و کوتاه دیگر به نام Something to Heal His Soul هدایت میکند.

Something to Heal His Soul
با
Addy صحبت کنید

این نیز یک ماموریت داستانی است. فقط با Addy در کمپ قدم بزنید و با او صحبت کنید.

ماموریت بعدی Have It Your Way است.

Have It Your Way

در این بخش از راهنمای گام به گام با نحوه تکمیل مرحله Have It Your Way آشنا خواهید شد.

یک سگ سالم پیدا کنید

سوار موتور شوید و به سوی منطقه ای که روی نقشه تان مشخص شده است رانندگی کنید. از موتور پیاده شوید و به سوی کلبه کوچکی که روبروی زمین بازی قرار دارد، قدم بزنید. یک سگ در پشت در، بسته شده است. شما یک Freaker را میبینید که سعی دارد وارد شود.

منطقه را از وجود دشمنانتان پاکسازی کنید

هر دشمنی که در نزدیکیتان است را بکشید.

یک طعمه پیدا کنید تا سگ را به بیرون بکشانید و آن را بگیرید

با توجه به راهنمای Days Gone (چهاردهم) طعمه علامت گذاری شده است پس کافیست مستقیم به سوی علامت بروید و سپس میتوانید گوشت را بردارید. یک کات سین پخش خواهد شد که در آن شما صاحب یک سگ جدید میشوید. سپس این ماموریت نیز به پایان میرسد و مستقیما به سوی یک ماموریت سینمایی به نام Trying to Help the Camp میروید.

Trying to Help the Camp

در این قسمت از راهنمای گام به گام با چگونگی اتمام ماموریت Trying to Help the Camp آشنا خواهید شد.

با Skizzo ملاقات کنید

پیش Skizzo بروید و با او گفتگو کنید. یک کات سین پخش خواهد شد و این ماموریت به پایان میرسد. ماموریت بعدی Don’t Get Caught است.

Don’t Get Caught

در این بخش از راهنمای گام به گام، یاد می­گیرید که در ماموریت Don’t Get Caught چگونه عمل کنید.

Skizzo را دنبال کنید

پشت سر Skizzo بروید

گرگها را بکشید

گرگ هایی که در حال نفوذ به منطقه هستند را از بین ببرید.

با Skizzo قدم بزنید

طبق راهنمای Days Gone (چهاردهم) دوباره Skizzo را دنبال کنید. شما دو نفر به همراه یکدیگر، باید جاسوسی Ripper ها را بکنید. این کار شما را به سوی ماموریت They Don’t Feel Pain راهنمایی میکند که در آن فقط، بازهم باید Skizzo را در طول مسیر دنبال کنید. ماموریت It Was the Only Way قسمتهای اکشن بیشتری خواهد داشت.

It Was the Only Way

در این بخش از راهنمای گام به گام، روش تکمیل ماموریت It Was the Only Way را توضیح داده ایم.

Newtها را پاکسازی کنید

همه Newt ها را بکشید. در ادامه چند راهنمایی برای کشتنشان، قرار داده ایم. کشتن Newt ها را با آتش زدن گروهی که روی زمین هستند، شروع کنید. از اینجا به بعد، برای کشتن Newt ها یک فاصله مناسب را رعایت کنید. اگر به در و کابینت ها پشت کنید، کمتر از حمله Newt ها سورپرایز میشوید.

هنگامیکه چند Newt اول را کشتید، از میان قفسه ها عبور کنید. از جعبه ها بالا بروید تا به روی قفسه ها برسید. رویتان را به سوی درب خروج برگردانید و باقیمانده Newtsها را بکشید.

درب را برای Skizzo باز کنید

با توجه به راهنمای Days Gone (چهاردهم) به سمت درب خروج بروید و درب را برای Skizzo باز کنید. درب درست روبرویتان است و درون نقشه نیز، مشخص شده است. درون اتاق به دنبال کابلهای انفجاری بگردید هنگامیکه وقتش رسید، باید به سمت دیوار بدوید، دکمه مربع را فشار دهید تا به Skizzo کمک کنید که از دیوار بالا برود. وقتیکه Skizzo یک جعبه را می اندازد، بالا بروید و درب را بشکنید. هنگامیکه وارد اتاق شوید یک کات سین پخش خواهد شد.

ساختمان حمل و نقل را ترک کنید

محل خروج در گوشه طبقه پایین است. فقط Skizzo و علامت روی نقشه را دنبال کنید. در این نقطه یک کات سین پخش خواهد شد و شما به ماموریت بعدی به نام I Kept My Name میروید.

I Kept My Name

این قسمت از راهنمای گام به گام درباره ماموریت I Kept My Name است.

ادامه توضیحات راهنمای Days Gone (چهاردهم)

از معبد Ripper ها فرار کنید

طبق راهنمای Days Gone (چهاردهم) از دربی که روبرویتان قرار دارد، عبور کنید. در آن سوی درب، چند Ripper را خواهید دید که در حال شکنجه کردن قربانیان هستند. نکته حائز اهمیت در این ماموریت این است که ساکت بمانید، اگر سر و صدا ایجاد کنید مجبور میشوید که ماموریت را دوباره آغاز کنید.  درحالیکه میتوانید کاملا از Ripper ها دوری کنید، اما بهتر است آنها را بدون سر و صدا بکشید تا بتوانید آنها را غارت کنید و وسایلشان را بردارید. اگرچه در این محیط دو درب وجود دارد، اما وقتی تلاش میکنید که از آنها عبور کنید، متوجه میشوید که هر دویشان قفل هستند. به دلیل قفل بودن درب ها، باید به انتهای این محل بروید و از پله ها بالا بالا روید. در اینجا با Ripper های بیشتری مواجه خواهید شد. راه را دنبال کنید و قبل از رسیدن به دو درب خروجی که توسط ریشه درختان پوشیده شده اند، به سمت راست بپیچید. از درب عبور کنید، و یک Ripper خواهید دید. او را بدون سر و صدا بکشید و درب را باز کنید.  هنگامیکه از درب عبور کردید، راه را دنبال کنید و به سوی درب بعدی بروید که شما را از ساختمان خارج خواهد کرد.

آتش را پیدا کنید

حالا زمان آن رسیده است که آتش را پیدا کنید. هنگامیکه از سطح شیبدار پایین میروید، مراقب باشید، ممکن است توسط Ripper ها سورپرایز شوید. در انتهای سطح شیبدار، به سمت راست بروید و مستقیم به سوی خانه هایی که در انتهای تپه کوچک قرار دارند، بروید. در اینجا میتوانید آتش را پیدا کنید.

نکته: برای جلوگیری از مواجهه با Ripper ها میتوانید از میان علف های بلند و یا بوته ها عبور کنید.

Gear را پیدا کنید

هنگامیکه آتش را پیدا کردید، وقت آن رسیده است که Gearتان را نیز پیدا کنید. به اولین خانه ای که در سمت راست جاده قرار دارد، از طریق درب جلویی وارد شوید. برای پیدا کردن وسایل مورد نیازتان، خانه را بگردید و سپس از طریق درب کناری از خانه خارج شوید. از جعبه برقی که در کنار خانه دوم قرار دارد، بالا بروید و با استفاده از آن وارد بالکن خانه دوم شوید. از پله ها پایین بروید تا Gear تان را پیدا کنید و سپس یه کات سین پخش خواهد شد.

به دنبال Ripper بگردید

به سوی وسایلی که روی زمین افتاده است بروید و میان آنها به دنبال سرنخ بگردید.

Mongrels Cut را بدست آورید

برای پیدا کردن Ripper، ردپاهایش را دنبال کنید، یادتان باشد که ردپاها روی نقشه کوچکتان نیز ظاهر میشوند. اگر حرکتتان را به درستی زمانبندی کنید ، مشکلی برای خروج از محله Ripper ها نخواهید داشت.

راهنمای Days Gone (چهاردهم)
راهنمای Days Gone (چهاردهم)

از محله Ripper ها فرار کنید

همنگونه که وارد ساختمان شدید، از آن خارج شوید و بدنبال علامت روی نقشه تان بروید. هنگامیکه از ساختمان خارج شدید، صدای فریاد Lisa را از ساختمان روبرویی که در آن سمت جاده قرار دارد، خواهید شنید.

Lisa را از دست Ripper نجات دهید

طبق راهنمای Days Gone (چهاردهم) از جاده عبور کنید و وارد ساختمان شوید. درون آشپزخانه، یک سوراخ بر روی دیوار پشت یخچال وجود دارد. از آنجا عبور کنید و یک کات سین پخش خواهد شد. این ماموریت هم اکنون به پایان میرسد، و شما قبل از خروج از ساختمان، چند وسیله مفید بر روی زمین پیدا خواهید کرد. ماموریت بعدی یعنی Should Have Seen It Coming بلافاصله بعد از این ماموریت آغاز خواهد شد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 − یک =