راهنمای گام به گام بازی God of War 4 (قسمت ششم)

راهنمای God of War قسمت ششم

با راهنمای گام به گام بازی God of War 4 (قسمت ششم) با ما همراه باشید. این دشمن یخی در برابر تبر Leviathan بسیار مقاوم است. اما خوشبختانه سپر و مشت های شما می تواند کارش را بسازد. او همچنین می تواند شما را منجمد کند. از Atreus برای پر کردن نوار Stun او کمک بگیرید سپس کلید R3 را فشار داده تا ضربه نهایی را وارد کنید. با کشتن این هیولا نیز غنائمی به دست خواهید آورد.

راهنمای God of War قسمت ششم
راهنمای God of War قسمت ششم

این دشمن یخی در برابر تبر Leviathan بسیار مقاوم است. اما خوشبختانه سپر و مشت های شما می تواند کارش را بسازد. او همچنین می تواند شما را منجمد کند. از Atreus برای پر کردن نوار Stun او کمک بگیرید سپس کلید R3 را فشار داده تا ضربه نهایی را وارد کنید. با کشتن این هیولا نیز غنائمی به دست خواهید آورد.

اکنون می توانید تبر خود را به طرف نشان درخشان مقابل خود پرتاب کرده و راه را باز کنید. سپس به جلو رفته و کلید دایره را فشار دهید تا همراه با Atreus پایین بپرید. او را دنبال کرده تا به خانه برسید سپس کلید دایره را فشار دهید تا درب خانه را باز کنید و Atreus به داخل برود. این قسمت به صورت کات سین نمایش داده میشود. Kratos به طرف جسد سوخته همسرش رفته و با ناراحتی خاکستر حاصل از آن را جمع کرده و به خانه میرود. وقتی که وارد خانه میشوید Atreus را مشاهده میکنید که روی تخت نشسته و میگوید: این عادلانه نیست، پدرم هیچ چیز نمیداند. به او نزدیک شده و کلید دایره را فشار دهید تا صحبت با او کنید. Kratos میگوید: تو کنترلت را از دست دادی. Atreus جواب میدهد: آن غول میخواست ما را بکشد، تو هم موقع مبارزه عصبانی بودی. Kratos میگوید: خشم میتواند یک سلاح باشد، اما به شرطی که بتوانی آن را کنترل کنی و تو واقعاً نمیتوانی. با اصرار Atreus، Kratos تصمیم میگیرد تا به او ثابت کند که هنوز هم آماده نیست. به همین خاطر دست هایش را جلوی او قرار داده و میگوید ضربه بزن. اما هر وقت که Atreus مشت خود را به طرف دست Kratos میبرد، Kratos ضربه اش را خنثی کرده و میگوید خیلی آهسته و ضعیف عمل میکنی. Atreus بارها با عصبانیت شدید تلاش میکند اما باز هم موفق نمیشود. Kratos به او میگوید: تو غرق در خشم خود میشوی، راه بسیار سختی در پیش خواهیم داشت و تو اصلاً آماده نیستی. در ادامه راهنمای گام به گام بازی God of War 4 (قسمت ششم) به درگیری Kratos با فرد غریبه می پردازیم.

راهنمای God of War قسمت ششم
راهنمای God of War

راهنمای God of War قسمت ششم : درگیری Kratos با فرد غریبه

در این قسمت از این بازی پلی استیشن، صدای غرشی از بیرون شنیده میشود. غریبه ای در میزند و میگوید: بیا بیرون، دیگر نمیتوانی قایم شوی، من میشناسمت و مهم تر از آن میدانم چه هستی، فقط چیزی را که میخواهم به من بگو، نیازی به خون و خونریزی نیست. Kratos از پسرش میخواهد که در زیر زمین قایم شود. وقتی که در را باز میکند و با آن مرد غریبه روبرو میشود، به Kratos میگوید که فکر میکردم بزرگتر از این باشی. Kratos میگوید به دنبال هر چیزی که میگردی، پیش من نیست پس حرکت کن و زودتر از اینجا برو. اما آن مرد خندیده و میگوید همچنین فکر میکردم بهتر و باهوش تر از ما باشی نه اینکه مثل یک بزدل خودت را در یک خانه چوبی مخفی کنی. Kratos برگشته و میگوید فکر نمیکنم بخواهی درگیر شوی. اما آن مرد میگوید اشتباه فکر میکنی و در همین لحظه با پشت دست به صورت Kratos میکوبد. Kratos دوباره از او میخواهد که آنجا را ترک کند اما او باز هم ضربات دیگری به Kratos وارد میکند. در نهایت Kratos دستش را گرفته و با مشتی به صورتش او را به زمین می اندازد و میگوید: بهت هشدار داده بودم. همانطور که این مرد بسیار ضعیف و سرمست به نظر میرسد، Kratos به طرف او رفته و از روی زمین بلندش میکند. سپس آن مرد میگوید حالا نوبت من است و آنچنان با قدرت به شما مشت میزند که به آن طرف خانه پرتاب میشوید. از اینجا باید متوجه شوید که با چه دشمن مرموز و غیر قابل پیش بینی روبرو شده اید. این دشمن دارای نوار سلامت پنج قسمتی میباشد. او به شما اجازه می دهد تا ضربه اول را بزنید. اما بلافاصله پس از آن، به سرعت به اطراف پریده تا ضربات شدید و ناگهانی به شما وارد کند. خوشبختانه در این مبارزه میتوانید از سپر خود استفاده نمایید. از فن جاخالی دادن و سپر گرفتن استفاده کنید و پس از ضربات سبک، با یک حمله سنگین او را به هوا پرتاب کنید. وقتی که او به عقب میپرد، ممکن است یک ارتعاش یخی به طرف شما بفرستد، اما به خاطر داشته باشید که میتوانید این ارتعاش یخی را با پرتاب تبر به طرف سر آن مرد خنثی کنید. این کار باید درست قبل از فرستادن این ارتعاش انجام گیرد.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × یک =