راهنمای گام به گام بازی God of War 4 (قسمت هشتم)

راهنمای God of War قسمت هشتم

با راهنمای گام به گام بازی God of War 4 (قسمت هشتم) با ما همراه باشید. کلید دایره را فشار دهید تا از لبه کوه عبور کنید و به یک گسل بزرگ برسید. از روی آن پریده و به دنبال دیوار علامت دار بگردید و با فشردن کلید دایره همراه با Atreus از آن بالا بروید. از آنالوگ L3 برای بالا رفتن و حرکت به چپ و راست استفاده نمایید. مسیر خود را با دنبال کردن علامتهای رو دیوار پیدا کنید و بالا بروید.

راهنمای God of War قسمت هشتم
راهنمای God of War

کلید دایره را فشار دهید تا از لبه کوه عبور کنید و به یک گسل بزرگ برسید. از روی آن پریده و به دنبال دیوار علامت دار بگردید و با فشردن کلید دایره همراه با Atreus از آن بالا بروید. از آنالوگ L3 برای بالا رفتن و حرکت به چپ و راست استفاده نمایید. مسیر خود را با دنبال کردن علامتهای رو دیوار پیدا کنید و بالا بروید. سپس از شما خواسته میشود تا با آنالوگ R3 دوربین یا زاویه دید خود را تنظیم کنید و سپس کلید L3 را نگه داشته و دایره را فشار دهید تا به آن طرف آبشار بپرید و به بالای دیوار برسید. در داخل تونل به دنبال Atreus بروید تا به یک غار قدیمی برسید. در اینجا باید راهی به طرف بالا پیدا کنید اما پیش از آن Hacksilver های اطراف را جمع کرده و به سطلی که در سمت راست خود می بینید ضربه بزنید تا Hacksilver بیشتری به دست آورید. سپس Atreus به لبه دیوار اشاره میکند و از شما می خواهد تا او را به آن بالا بفرستید. بنابراین کلید دایره را فشار دهید تا برای Atreus قلاب بگیرید و او به بالای دیوار غار بپرد. وقتی که بالا رفت دیگر نمی تواند بیشتر از آن جلو برود، اما پلی در آنجا وجود دارد که می توانید با پایین آوردن آن راه را برای Atreus باز کنید. به پشت سر خود نگاه کرده تا چرخ دنده ای را که با آن میتوان پل را پایین آورد پیدا کنید. سپس با فشردن کلید دایره کنترل آن را به دست بگیرید و با استفاده از آنالوگ L3 چرخ دنده را بچرخانید تا پل باز شود. سپس با فشردن کلید مربع به Atreus دستور دهید تا زنجیر را پایین بیاندازد. برای پایین نگه داشتن پل لازم است نماد درخشانی که در کنار آن قرار گرفته است را منجمد کنید. پس همانطور که یک دستتان روی چرخ دنده است با دست دیگر تبر را به طرف آن پرتاب کنید و پس از آن با فشردن کلید دایره چرخ دنده را رها کنید. سپس از زنجیر بالا رفته و قبل از اینکه به طرف دیوار علامت دار بروید، به طرف چپ حرکت کنید تا به صندوقی پر از Hacksilver برسید.

راهنمای God of War قسمت هشتم
راهنمای God of War

راهنمای God of War قسمت هشتم: صندوقی پر از Hacksilver

در این قسمت از این بازی پلی استیشن، پس از برداشتن Hacksilver ها دوباره به عقب برگشته از طریق پل به طرف دیوار علامت دار بروید. اکنون میتوانید کلید مثلث را فشار دهید تا تبر به دستتان برگردد. بعد از برداشتن Healthstone همراه با Atreus از دیوار بالا بروید. برای پریدن به قسمتهای مختلف دیوار کلید دایره را فشار دهید. به سکویی میرسید، در اینجا زنجیر مقابل خود را پایین بیاندازید اما از آن پایین نروید. این کار برای آسانی بازگشت شما از این مسیر میباشد. سپس دوباره بالا رفته تا از غار خارج شوید. به راه خود ادامه داده و از سکوی علامت دار بعدی بالا بروید تا به راه باریکی درون کوه برسید. وقتی که از آن عبور میکنید، وارد منطقه بعدی خواهید شد. به محض ورود به آنجا و پیش از روبرو شدن با Drauger ها، تعدادی Hacksilver را از روی اجساد بردارید و سپس همراه Atreus با Drauger ها مبارزه کنید. زمان حمله خود را با تیراندازی های Atreus هماهنگ کنید تا بتوانید Drauger ها را سریعتر گیج کرده و بکشید. پس از شکست تعدادی از Drauger ها، عده ای دیگر از آنها همراه با قابلیت پرتاب موشک ظاهر خواهند شد. حواستان به نشانگر خطر در اطراف بدن Kratos باشد، نشانگر طلایی رنگ دشمنانی که در اطراف شما قرار گرفته اند را مشخص میکند. اگر این نشانگر به رنگ قرمز درآید به این معنی است که آن دشمن در حال حمله به شما می باشد و رنگ بنفش آن خبر از شلیک موشک به طرف شما می دهد. با فشردن کلید رو به پایین D-Pad میتوانید نگاه سریعی به اطراف خود داشته باشید. خوشبختانه سپر شما میتواند جلوی ضربه موشک را بگیرد و در این فاصله میتوانید تبر خود را به طرف دشمنانی پرتاب کنید که از راه دور به شما شلیک میکنند و دور از دسترس شما قرار گرفته اند. همچنین می توانید از تیراندازی Atreus هم کمک بگیرید. پس از کشتن دشمنان، به بالا نگاه کرده و سطل ها را بشکنید تا تعدادی Hacksilver به دست آورید. همچنین در صورت نیاز میتوانید در یکی از گوشه های آن منطقه Healthstone پیدا کنید.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − شش =