راهنمای گام به گام بازی Killzone: Shadow Fall (قسمت هفدهم)

بازی Killzone: Shadow Fall

وقتی که اتاق خالی شد، به OWL فرمان هک سیستم کامپیوتری آنجا را داده و از در عبور کنید. در Killzone: Shadow Fall با دو نفر دیگر از سربازان زره پوش روبرو خواهید شد. باز هم انتخاب با شماست که برای کشتن آن ها از حالت دوم سلاح استفاده نمایید و یا از شوک الکتریکی OWL کمک بگیرید. پس از خالی شدن اتاق با استفاده از پنل، درب بعدی را نیز باز کنید.

بازی Killzone: Shadow Fall
بازی Killzone: Shadow Fall

راهنمای گام به گام بازی Killzone: Shadow Fall (قسمت هفدهم)

همچنین می توانید با بالا و پایین کردن آنالوگ سمت چپ، سرعت سقوط خود را کاهش و یا افزایش دهید. نگران نباشید، فرود آرامی خواهید داشت. پس از فرود، به طرف راست بدوید. به OWL فرمان هک سه منبع تولید بمب عنکبوتی را بدهید. اما مواظب باشید که از این منابع فاصله بگیرید، چرا که هر لحظه ممکن است تعدادی بمب عنکبوتی به بیرون پرتاب کنند. به طرف هدف خود حرکت نموده و با استفاده از پنل در را باز کنید. در اینجا سلاح شما یعنی LSR 44 در حالت اصلی خود قرار دارد، به منظور غیر فعال کردن زره سربازان کافیست دکمه رو به پایین بر روی D-Pad را فشار داده تا آن را به حالت تک تیرانداز درآورید. از در وارد شده و ابتدا با استفاده از حالت دوم سلاح خود زره سربازی که مقابل شما قرار گرفته است را غیر فعال کنید، سپس به حالت اصلی سلاح برگشته و سرباز را بکشید. همچنین می توانید به جای این کار از حالت شوک الکتریکی OWL کمک گرفته و بعد از نابود شدن زره، دشمن را بکشید.

وقتی که اتاق خالی شد، به OWL فرمان هک سیستم کامپیوتری آنجا را داده و از در عبور کنید. در Killzone: Shadow Fall با دو نفر دیگر از سربازان زره پوش روبرو خواهید شد. باز هم انتخاب با شماست که برای کشتن آن ها از حالت دوم سلاح استفاده نمایید و یا از شوک الکتریکی OWL کمک بگیرید. پس از خالی شدن اتاق با استفاده از پنل، درب بعدی را نیز باز کنید. سپس به پایین پریده و سربازی که در آنجا حضور دارد را بکشید. به نظر محیطی که در آن قرار گرفته اید شبیه به یک انبار بزرگ است. با تعداد زیادی از سربازان زره ­پوش و همچنین منابع تولید کننده بمب ­های عنکبوتی روبرو خواهید شد. به OWL فرمان هک و غیرفعال سازی منابع را بدهید و خود با استفاده از حالت دوم سلاح زره دشمنان را نابود کرده و آنها را بکشید. وقتی که تمام تهدیدها از بین رفت، به جایی که از طریق آن وارد انبار شدید بازگردید و به طرف نشانگر هدف حرکت کنید تا به اتاق امنیتی برسید، سیستم کامپیوتری این اتاق در داخل آن قرار گرفته، پس OWL را برای هک سیستم از طریق پنجره به داخل اتاق بفرستید تا بتواند درها را باز کند. به طرف هدف بعدی حرکت کنید، اما حواستان باشد که درست در خارج از اتاق امنیتی منبع تولید کننده بمب وجود دارد. آن را نابود کرده و به طرف اتاق بعدی بروید. پس از باز شدن در، ابتدا سربازان درون اتاق را کشته و سپس به طرف پنل رفته و با استفاده از دکمه دایره، دریچه تصفیه اکسیژن را باز کنید. وقتی که دریچه باز شد، از اتاق بیرون رفته و به طرف آن حرکت کنید و با استفاده از زیپ ­لاین پایین بروید.

بازی Killzone: Shadow Fall
بازی Killzone: Shadow Fall

با پایین آمدن از زیپ ­لاین وارد بخش نگهداری و تعمیرات خواهید شد. به OWL فرمان هک پنل امنیتی آنجا را بدهید تا در باز شود. حواستان باشد که در این لحظه یک هواپیمای بدون سرنشین از پشت به شما حمله می­ کند، اما خیلی راحت از بین خواهد رفت. از در وارد شده و به طرف راست حرکت کنید. مراقب هواپیماهای بدون سرنشینی که در آن منطقه پرسه می زنند باشید. با استفاده از پنل، پل را باز کنید، اما پیش از عبور، سربازان هلگانی که در طرف دیگر حضور دارند را بکشید. با عبور از روی پل، بر روی سکویی قرار خواهید گرفت. در پایین، تعداد زیادی سرباز به همراه یک برجک حضور دارند، آنها را غافلگیر کرده و از بین ببرید. وقتی که منطقه خالی از هلگان ها شد، به جایی که برجک قرار گرفته بود بروید. در آنجا با گروه دیگری از سربازان مواجه خواهید شد. پس قبل از آنکه وارد شوید، با استفاده از اسکنر خود، موقعیت دشمنان را بررسی کنید. اگر هنوز هم نارنجک به همراه دارید، اکنون بهترین زمان برای استفاده از آنهاست. چندین سرباز در نزدیکی درب قرار گرفته اند، پس یکی از نارنجک ها را در همان ابتدا به داخل اتاق پرتاب نمایید. وقتی که تمام سربازان کشته شدند، از اتاق عبور کرده و وارد منطقه بعدی شوید. در اینجا نیز با تعداد بیشتری از هلگان ها درگیر خواهید شد. به یاد داشته باشید که همواره از OWL و اسکنر خود کمک بگیرید. این اتاق را نیز خالی نموده و به طرف هدف خود حرکت نمایید تا به دری بسته برخورد کنید. از OWL برای هک سیستم کامپیوتری آن استفاده نمایید.

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 4 =