راهنمای گام به گام بازی Killzone Shadow Fall (قسمت هجدهم)

بازی Killzone Shadow Fall

Sinclair به شما فرمان می دهد که همراه با دکتر Massar به منطقه امن در Killzone Shadow Fall بازگردید. اما طولی نمی کشد که هلگان ها به شما حمله کرده و دکتر Massar از آنجا فرار می کند. آنها را بکشید و به طرف هدف خود یعنی پنجره حرکت کنید، سپس با استفاده از دکمه دایره بمب C4 را بر روی پنجره کار گذاشته و خود به عقب برگردید تا شیشه ها منفجر شوند.

بازی Killzone Shadow Fall
بازی Killzone Shadow Fall

راهنمای گام به گام بازی Killzone Shadow Fall (قسمت هجدهم)

از در وارد شده تا با دکتر Hillary Massar ملاقات کنید. وقتی که Massar متوجه می شود شما یک Shadow Marshal هستید، به شما می­ گوید که خیلی دیر شده، Stahl به همراه آن سلاح بر روی زمین در کمین شماست. این سلاح به مراتب فراتر از آن چیزی است که در Cassandra دیده بودید. من اکنون در تلاش برای اصلاح عملکرد آن هستم تا بتواند مقیاس های بزرگتری را تحت شعاع قرار دهد. تا کنون تصورات و شبیه سازی های خودم را برای فرار داشتم. هلگان ها مجبور به سازگاری با وضعیت، زنده ماندن و تحمل کردن هستند. ما فقط از ورود آنها به خاک خود جلوگیری می کنیم. تا زمانی که ما وجود داریم آنها نمی توانند پتانسیل واقعی خود را بشناسند. سپس به لوکاس می­گوید که همه شما خواهید مرد.

Sinclair به شما فرمان می دهد که همراه با دکتر Massar به منطقه امن در Killzone Shadow Fall بازگردید. اما طولی نمی کشد که هلگان ها به شما حمله کرده و دکتر Massar از آنجا فرار می کند. آنها را بکشید و به طرف هدف خود یعنی پنجره حرکت کنید، سپس با استفاده از دکمه دایره بمب C4 را بر روی پنجره کار گذاشته و خود به عقب برگردید تا شیشه ها منفجر شوند. با این کار دوباره به موقعیت صفر جاذبه وارد خواهید شد. دکتر Massar با استفاده از بی سیم شروع به صحبت با شما می کند. او به شما می گوید که لابراتوارش را نابود کردید و اینکه هلگان ها هرگز اجازه نخواهند داد او را همراه خود ببرید. هدف بعدی شما محافظت از شاتل Massar می باشد. مواظب هواپیماهای بدون سرنشین باشید، با تعداد زیادی از آنها در این مسیر روبرو خواهید شد. کار نسبتاً ساده ایست فقط باید به طرف آنها شلیک کنید، اگر در این کار به اندازه کافی سریع نباشید، Massar شما را صدا کرده و از وجود آنها آگاه می کند. شمار این هواپیماها به شدت رو به افزایش است، و همچنین گاهی اوقات مسیر حرکت Massar توسط یک کانتینر مسدود می شود. شما باید سریعاً و به صورت همزمان هواپیماهای بدون سرنشین و کانتینرها را از بین ببرید. هنگامی که به مقصد رسیدید، همانطور که Massar از شما می خواهد عمل کرده و با استفاده از پنل، دریچه هوا را ببندید.

بازی Killzone Shadow Fall
بازی Killzone Shadow Fall

هدف بعدی شما ملاقات با گروه استخراج است که مسیر آن با فشردن دکمه رو به بالا بر روی تصویر نمایش داده می­شود. همراه با Massar به طرف هدف حرکت کنید. وقتی که به گروه استخراج می رسید، متوجه می شوید که سفینه متوقف شده است. بنابراین باید تا زمانی که گروه تلاش می کند سیستم انتقال دیگری را جایگزین آن کند، جلوی حمله هلگان ها را بگیرید. به بالای پله ها رفته و مقداری مهمات به همراه سلاح بردارید. اگر به دنبال سلاحی با قدرت بسیار زیاد می گردید که به راحتی محافظ دشمنان را نابود کند، Pnv06 Voltage را امتحان نمایید. مزیت Pnv06 Voltage این است که همراه با شلیک به سربازان شوک الکتریکی نیز به آنها وارد می کند. پیش از ورود هلگان ها تعدادی مین بر سر راهشان قرار داده تا موقعیت دفاعی ایجاد کنید. برای انداختن مین، ابتدا محل مورد نظر را انتخاب کرده و سپس دکمه R2 را فشار دهید. با ورود سربازان، از همان بالا به طرف آنها شلیک نمایید. اگر نتوانید به سرعت جلوی دشمنان را بگیرید، آنها به تدریج نزدیک تر آمده و شما را محاصره خواهند کرد. پس قبل از آنکه به پله ها برسند، آنها را بکشید. پس از کشتن سربازان، یک سفینه هلگانی به همراه تعداد زیادی هواپیماهای بدون سرنشین زره پوش به طرف شما خواهد آمد. به بالای پله ها رفته و با استفاده از دکمه دایره کنترل بمب ­افکن را به دست بگیرید. سپس به طرف سفینه و سربازان و هواپیماهای بدون سرنشین شلیک نمایید. این بمب افکن بسیار قوی است، بنابراین از بین بردن هواپیماها کار چندان سختی نخواهد بود. پس از نابودی سفینه اول، سفینه ای دیگر به سراغ شما خواهد آمد، آنقدر شلیک کنید تا هلگان ها عقب نشینی کنند.

کات­ ینی نمایش داده می شود، در آن Massar را نشان می­دهد که همراه با یک گروهبان Marshal در حال انتقال به وکتان است. ناگهان Echo با سلاحی در دست از پشت به طرف آنها آمده و می گوید: نمی توانید Massar را به Sinclair تحویل دهید. در این لحظه گروهبان و Echo سلاح خود را به طرف هم می گیرند، Sinclair از طریق بی سیم به لوکاس دستور می دهد که Echo را بکشد. لوکاس رو به گروهبان کرده و از او می خواهد که دست نگه دارد. اما پیش از آنکه او بتواند کاری انجام دهد، Echo به طرف گروهبان و Massar شلیک کرده و هر دوی آنها را می کشد.

 

 

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سیزده + 6 =