راهنمای مرحله به مرحله بازی Nioh (قسمت چهارم) و توضیحات آن

راهنمای Nioh (قسمت چهارم)

در راهنمای Nioh (قسمت چهارم) با توجه به راهنمایی های بیان شده می توانید این بازی جذاب را به راحتی انجام دهید. با توجه به نکات بیان شده در این راهنمایی و رعایت این نکات می توانید این بازی پر هیجان را با موفقیت به پایان برسانید و از انجام این بازی لذت ببرید.

راهنمای Nioh (قسمت چهارم)
راهنمای Nioh (قسمت چهارم)

الان وقت خوبی است که چند بار از شربتتان برای رفتن به سطح بالاتر استفاده کنید. هر سطحی که بالا می روید، امتیاز دیگری به شما داده می شود تا به یکی از ۸ stat که دارید اضافه شود. مرور کنید که هر کدام از این stat  ها چکار می کند و بر اساس لیستی که دارید برنامه ریزی کنید (توجه: با انتخاب اولویت اسلحه به شما پاداش زیادی تعلق می گیرد مخصوصا اینکه اگر تلاش کنید با همان نوع اسلحه ماموریت را پیش ببرید). رفتن به سطوح بالاتر هم باعث می شود که به شما امتیاز مهارت (Skill Points) داده شود. به این نکته توجه کنید که هر stat  ممکن است به شما انواع و مقادیر مختلفی از امتیازات مهارت را بدهد.

وقتی به دهکده برمی گردید، از مسیر باریک به جلو حرکت کرده و به پشت خانه نگاه بیندازید. در آنجا یک ردیف از صندوق هایی را می بینید که درون آنها یک جسد پنهان شده است که به همراه آنهاFootsoldier Armor Jingasa وجود دارد. به جلو حرکت کنید، یک جسد در سمت راست و یک یاغی با یک نیزه در سمت چپ دیده می شوند. بعد از اینکه او را کشتید، رد پاها را دنبال کنید تا به جایی برسید که راه چند شاخه می شود. یک مزرعه در سمت چپ است که یک یاغی در آنجا در حال نگاه کردن به جسد دیگری است. آن جسد دومین اسلحه ای که شما ترجیح می دادید را به همراه دارد. به مسیر اصلی برگردید، به طرف چوب ها بروید. در سمت راست راهی وجود دارد که به شهر می رسد جاییکه تعداد بیشتری یاغی منتظر شما هستند. از جسدی که کنار خانه بعدی است ۳ Signpost Talisman بردارید سپس به طرف دهکده حرکت کنید. مراقب باشید چون یک یاغی درون یک درگاه در سمت راست و در مقابل آن، دو یاغی دیگر دورتر منتظر شما هستند. اولی را از بین ببرید، سپس دوتای دیگر را گیر بیندازید. حواستان به جسد روی پشت بام باشد. یک جسد در کنار درختی وجود دارد که در میان راهی است که از آن آمده اید. برای پیدا کردن آن برگردید و Spririt Stone را از روی جسد بردارید. شما همچنین باید خانه ای را که یاغی در آن بود بگردید و یک Small Spirit Stone ، Footsoldier’s Spear ، و Footsoldier Armor Hizayoroi را که درون یک صندوقچه است بردارید.

ادامه راهنمای Nioh (قسمت چهارم)

طبق راهنمای Nioh (قسمت چهارم) ورودی خانه بزرگ بسیار فریبنده به نظر می رسد ولی بهتر است بدانید که آنجا توسط تعداد زیادی دشمن که در دو طرف دروازه و خارج از دید هستند محافظت می شود. با این حال، احتمالا شما می خواهید به جای چپ از مسیر جلویی بروید. ولی هنوز می توانید به پشت بام بروید و از جسدی که در آنجاست یک Horoku-dama را بردارید. به جلو حرکت کنید و فرد یاغی را که درحال نگهبانی است بکشید و در میان قبرها را نگاه کنید تا شربت و یک Small Spirit Stone  را از جسدی که در آن نزدیکی وجود دارد بردارید. به رفتنتان ادامه دهید تا با دومین یاغی به همراه یاغی های قدرتمندی که دورتر ایستاده اند مواجه شوید. ولی اول به یک دشمن دیگر که مسلح به تیرهای آتش است و در بالای تپه ایستاده توجه کنید. این یعنی اینکه شما باید او را از دید خارج کنید و به تنهایی او را از بین ببرید. سریع برگردید تا Omamori Charm وSpirit Stone را از اجسادی که زیر کماندار هستند بردارید.

قبل از حرکت کردن، قبری که در سمت راست است را برای پیدا کردن شربت بگردید. یک مسیر پنهانی در پشت دهکده وجود دارد. در حالیکه از مسیر باریک رد می شوید، به شیبی که به یک درخت منتهی می شود توجه کنید. اطراف درخت را برای پیدا کردن کودوما بگردید. حالا به پایین بروید و جسد سمت چپ را برای پیدا کردن یک سنگ و سلاح، و قبر را برای پیدا کردن یک Spirit Stone (سنگ روح) بگردید. به عقب برگردید ولی مراقب باشید چون از طرف چپ برایتان کمین کرده اند. بعد از اینکه فرد یاغی مرد، به راست نگاه کنید تا جسدی که همراهش یک Bandit Axe (تبر دزدی)  است را پیدا کنید و در طرف چپ هم یک جسد به همراه سنگ دیده می شود. در نهایت به آن ور لبه نگاه کنید که یک جسد روی تاقچه زیرین ساختمان وجود دارد. به طرف پایین بپرید تا ۲ تا Fire Amulet را که می توانند اسحه تان را به آتش آسیب زا مجهز کنند، بردارید.

با توجه به راهنمای Nioh (قسمت چهارم) در بازگشت از مسیر اصلی جنگل، ما باید فکری درباره آن کماندار و دوستش کنیم که در سمت راست آتش بزرگ هستند. خوشبختانه، راهی در سمت چپ وجود دارد که شما می توانید یواشکی از اطراف آنها عبور کنید. فقط به این نکته توجه کنید، زمانی که شما از این مسیر می روید، کودوما در لبه سمت راست نشسته است. این مسیر به یک لبه پرتگاه دیگری می رسد که می توانید از آن به پایین بپرید. حالا به راست بروید تا جسدی که درون آلاچیق گذاشته شده است را پیدا کنید. یک Spirit Stone را از روی آن بردارید. مجسمه را برای برداشتن ۲ تا Sacred Water نگاه کنید. سپس به صخره ها نگاه کنید تا پرتگاه های منتهی به معبدی که اول ماموریت پیدا کردید را ببینید. برای پایین رفتن از نردبانی که در آنطرف است استفاده کنید و ۲ Kayaku-dama را بردارید و سپس آخرین نرده بان را بیندازید تا یک میانبر برای برگشت به جنگل بسازید.

در برگشت از مسیر پایین تر دهکده، به داخل اولین Yokai می روید. کسی که در اینجا ساکن است در حال تلاش برای حمله به طرف شماست و ممکن است تلاش کند تا ذخیره ki خودش را با ساختن یک قلمرو Yokai به دور خود افزایش دهد که همین باعث کاهش تولید شما می شود. این به این معنی است که شما باید استفاده از Ki در زمان درست را نادیده بگیرید. جلوتر، دو نفر را می بینید که در حال نگهبانی از جسدی هستند که یک Antidote و Brawler’s Armor Kabuto همراهش است. اگر آن دو نفر با شما درگیر شدند و سم را با فشار به روی صورت شما ریختند، به Antidotes آویزان شوید. در پشت جسد یک درخت را می بینید که در سمت چپش یک کوداما وجود دارد که باید نجاتش دهید.

راهنمای Nioh (قسمت چهارم)
راهنمای Nioh (قسمت چهارم)

حالا می توانید از مسیر جانبی بروید و کماندار را محاصره کنید. دوستش و یک کماندار دیگر را با آتش از پا درآورید. سپس به سمت چپ سنگ ها نگاه کنید تا یک آلاچیق را ببینید. درون آن یک Small Spirit Stone وجود دارد. زیر حفاظی که نزدیک آتش است را هم چک کنید چون در آنجا یک جسد وجود دارد که همراهش یک Longbow ، Hamaya Arrow و ۵ تیر وجود دارد. با اینها، شما می توانید به دشمنانتان از فاصله دور شلیک کرده و با نشانه گیری به سرشان، راحتتر آنها را نابود می کنید. در مسیر رو به جلو حرکت کنید، و یک معبد را قبل از اینکه به مانور (Manor) برسید پیدا می کنید که می توانید در آن کمی استراحت کنید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − 10 =