راهنمای گام به گام بازی The Last of Us (چهارم) و توضیحات کامل آن

راهنمای The Last of Us (چهارم)

به راهنمای The Last of Us (چهارم) خوش آمدید! در ادامه با بخشهای مختلف بازی، تعداد اشیا قابل جمع آوری و نحوه جمع آوری آنها آشنا خواهید شد.

راهنمای The Last of Us (چهارم)
راهنمای The Last of Us (چهارم)

این بازی مناسب پلی استیشن می باشد.

حالا شما در یک فضای باز هستید و باید خود را به پلکان فرار که یک طبقه بالاتر هستند برسانید. در نزدیکیتان گاراژی است که درونش یک سطل زباله وجود دارد. سطل زباله را به سمت سازه پلکان هل دهید. از آن بالا بروید تا به پلکان فرار برسید و سپس به سمت بالای پلکان بروید. وارد ساختمان شوید و از تنها راهی که باز است، عبور کنید. در نهایت به یک در خواهید رسید، وارد شوید. یک کات سین بسیار زیبا در انتظارتان است.

The Outskirts

Outside

طبق راهنمای The Last of Us (چهارم)  Tess بازگشته است، پس وقت بیرون رفتن است. میتوانید در کنار پنجره با Tess گفتگو کنید.

شی شماره ۹: لیست Tess

پس از گفتگو با Tess، به همان اتاقی که Joel در آنجا خواب بود، بازگردید. روی میز کنار مبل، میتوانید لیست را پیدا کنید.

حالا Tess را از طریق سوراخ دیوار پشت قفسه کتاب دنبال کنید.

ژنراتور را با فشار دادن دکمه مثلث در زمان مناسب روشن کنید و سپس بالابر را پایین ببرید.

شی شماره ۱۰: نقشه مسیرهای گشت زنی

طبق راهنمای The Last of Us (چهارم)  هنگامیکه به طبقه پایین برسید، نقشه مسیر گشت زنی را در سمت راست روی زمین خواهید دید، آنرا بردارید.

وارد سوراخ قرمز درخشان روی دیوار شوید.

از نردبان بالا بروید و سپس بصورت یواشکی بیرون بروید. به راهتان به سمت یک کامیون که رویش نماد خرچنگ وجود دارد، ادامه دهید. از درون کامیون حرکت کنید و دستگیر شوید. خب اتفاقات بسیار جالبی در این کات سین رخ خواهد داد.

 پس از آنکه هیجانات کات سین به پایان میرسد، به زیر تانکر بروید و به راهتان ادامه دهید. وقت حرکت یواشکی است! Tess را دنبال کنید و از نور چراغها دوری کنید.

طبق راهنمای The Last of Us (چهارم)  به بخشی میرسید که باید از درون یک لوله تخلیه فاضلاب عبور کنید، پس Tess را دنبال نمایید. از راه لوله فاضلاب به حرکت ادامه دهید تا به جایی برسید که چند سرباز دیگر دنبالتان هستند. به سمت چپ یک ساختمان بروید و در آنجا قایم شوید، سپس به پشت ساختمان بپیچید.

حواستان به مردی که بالای جاده ایستاده است، باشد. یواشکی وارد یک لوله فاضلاب دیگر شوید. به راهتان ادامه دهید تا جاییکه به آب برسید. از اینجا ، به جای اینکه از تپه بالا روید به سمت راستتان بروید و سپس از لبه بالا روید و در سمت راستتان چند تکه آهن قراضه خواهید دید. حالا از درگاه عبور کنید.

ادامه راهنمای The Last of Us (چهارم)

نگهبانان بیشتری به اینجا خواهند آمد، پس سرتان را بدزدید و به پشت دیوار سمت چپ نگهبان بروید. کمی منتظر بمانید تا نگهبانان بروند و سپس یواشکی وارد اتاق شوید و از پله ها بالا بروید. از اینجا به درون ساختمان کناری بپرید. به راهتان ادامه دهید تا یک در بزرگ گاراژ پیدا کنید. قبل از اینکه از در خارج شوید از طریق پنجره سمت راست به داخل بروید و وسایل روی میز را بردارید.

باز هم زمان حرکات یواشکی است! از پشت ماشین پلیس به پشت تانک و سپس به پشت ساختمان بروید. وقتیکه وارد ساختمان شدید، تا جاییکه میتوانید در سمت راست قایم شوید، سپس یک آجر را به پشت ماشین پلیس پرتاب کنید تا حواس نگهبانان پرت شود.

راهنمای The Last of Us (چهارم)
راهنمای The Last of Us (چهارم)

حالا به راهتان ادامه دهید، باز هم حواستان به محل قرارگیری نگهبانان باشد، از درون ساختمان و پشت یک کامیون حرکت کنید و در نهایت به درون یک سوراخ در وسط خیابان خواهید پرید. از درون یک لوله فاضلاب بخزید و به راهتان ادامه دهید.

طبق راهنمای The Last of Us (چهارم)  شما وارد یک زیرزمین خواهید شد. از پله ها بالا روید تا یک سوراخ دیگر درون دیوار پیدا کنید تا بتوانید از درون آن بخزید. صدای نگهبانان را می شنوید که در حال رفتن از این منطقه هستند، پس چند ثانیه قایم شوید تا آنها انجا را ترک کنند. حالا از این محوطه عبور کنید، یک در بزرگ در آن طرف محوطه وجود دارد که شما را به یک اتاق میرساند. وارد اتاق شوید و وسایلی که در آنجا وجود دارد را بردارید. برخی از وسایل درون کمدهای درون اتاق مخفی شده اند، پس یادتان باشد که همه جا را به دقت بررسی کنید.

حالا از در خارج شوید و از راهرو به سمت یک راه دیگر بروید. راهتان را از درون لوله فاضلاب و آب پیدا کنید، سپس از طریق دروازه ای که آن سر لوله فاضلاب قرار دارد، خارج شوید.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − ده =