راهنمای گام به گام بازی The Last Remnant (دوم) و توضیحات کامل آن

راهنمای The Last Remnant (دوم)

به راهنمای The Last Remnant (دوم) خوش آمدید! با این راهنما قادر خواهید بود ماجراجویی Rush را دنبال کنید، امیدواریم از این بازی لذت ببرید!

راهنمای The Last Remnant (دوم)
راهنمای The Last Remnant (دوم)

این بازی مناسب پلتفرم های پلی استیشن و ایکس باکس می باشد.

اگر چند هیولا را در یک زمان بکشید، پاداش بیشتری دریافت می کنید. در مقابل، اگر با واحدهای دشمن در زمان های مختلف مبارزه کنید، تجربه بیشتری کسب می کنید. با این حال، این بازی مراحل را برای اتحادهای شما لیست نمی کند، سیستمی به نام “رتبه نبرد” وجود دارد که قدرتمندی سربازان شما را تعیین می کند. همچنین میزان سختی دشمنتان را هم مشخص می کند. هیولاها به مرور زمان و با پیشرفت بیشتر بازی، چالش انگیزتر می شوند. در نتیجه باید رتبه نبرد خود را در همه زمان ها بدانید، به طوری که از برخی دشمنان دوری کنید و یا آن ها را به سمت گروه های بزرگ بکشید و همه آن ها را به یکباره نابود کنید.

زمانی که در حال حمله به گروه های چندگانه یا یک گروه واحد از دشمنان هستید، پس مسلما آماده هستید که فکر کنید چگونه آن ها را در میدان نبرد شکست دهید. در واقع تنها چند چیز وجود دارد که باید در اکثر درگیری ها به خاطر بسپارید.

طبق راهنمای The Last Remnant (دوم) ابتدا، به یاد داشته باشید که دشمنانتان را براساس استقامت و میزان آسیب پذیریشان ضعیف کنید. اگر در حال مبارزه با هیولای سرسخت خاصی هستید، احتمالا آخرین چیزی که می خواهید این است که دسته ای از مینیون ها به سمت شما هجوم آورده و با ضربات بسیار کوچک به شما آسیب وارد کنند و این باعث شود شما قادر نباشید تا انتهای مبارزه و حملات زنده بمانید. واضح است که محدود کردن آسیب های یک گروه از دشمنان به نفع شماست و می تواند یک راند نبرد واحد را کاهش دهد، اما چگونه می خواهید اولویت بندی کنید؟

این اولویت بندی را با دانستن اینکه هیولای اصلی چه مقدار سلامتی دارد شروع کنید. اگر به طور کلی ضعیف باشد، می توانید کمک کنندگان او را نادیده بگیرید و به طور مستقیم روی او تمرکز کنید. با این حال، این مورد به ندرت پیش می آید. به طور کلی، هیولای اصلی عمر طولانی دارد. در نتیجه، عموما اگر بر زیردستانش تمرکز کنید، عملکرد بهتری خواهید داشت. احتمالا با چند سرباز و انواع جادوگران روبرو خواهید شد. مورد دوم اغلب از اسپل هایی استفاده می کنند که آسیب ناحیه را بیشتر می کند، چیزی که در عین حال باعث آسیب رساندن به هم تیمی های شما می شود. این جادوگرها همچنین تمایل به کاهش مهارت های رزمی شما دارند، پس آن ها باید هدف اولیه شما باشند. به آن ها نزدیک شوید، سپس به سمت سربازان رفته و در انتها به سمت رئیس بروید. این استراتژی کلیدی برای تمامی برخوردها سخت بازی کارساز و موثر است.

ادامه توضیحات راهنمای The Last Remnant (دوم)

نکته دیگر این است که بازیکن باید حملاتی را که اجازه درمان و بهبودی می دهند، یاد بگیرد. وقتی قصد می کنید گزینه ای را در نبرد انتخاب کنید، نوار توصیفی در بالای صفحه نمایش وجود دارد که اطلاعاتی را درباره گزینه انتخابی به شما ارائه می دهد. این مورد گاهی می تواند نجات دهنده زندگی باشد، به خصوص اگر سه گزینه برای بهبود پیش روی شماست که تقریبا مشابه هستند. گزینه ها ممکن است شامل صرف تمام نوبت نبرد برای درمان، بهبود دوستان در اتحاد دوستانه و یا حمله حین بهبود باشد. زمانی که این موارد در دسترس باشند، اغلب گزینه آخر مفیدتر می باشد. این گزینه به اتحاد نسبتا ضعیف اجازه می دهد نبرد را ادامه داده و بدون اینکه در منطقه خطرناک قرار گیرد، دشمن را از پا درآورند. یکی دیگر از گزینه های عالی “Play it by ear” است که به اعضای اتحاد شما اجازه می دهد خودشان انتخاب کنند. البته به نظر نمی رسد که این گزینه، ایده خوبی باشد، اما گزینه مهمی است. گاهی به نظر می رسد شما هیچ گزینه ای برای بهبود ندارید، اما مهم نیست. گزینه “Play it by ear” می تواند برای بهبود اتحاد درگیر شما مورد استفاده قرار گیرد.

طبق راهنمای The Last Remnant (دوم) نکته نهایی ای که باید به خاطر داشته باشید این است که اگر گزینه های در دسترس را دوست نداشته باشید، می توانید گزینه های جدیدی را پیدا کنید. زیرا این گزینه ها بر طبق برخی عوامل لیست می شوند، گاهی ممکن است اگر دشمن خاصی را هدف گیری کنید، هیچ گزینه جالبی در دسترس نباشد. صفحه را به سمت چپ یا راست بکشید و لیست های حرکتی قدرتمندتری را مشاهده خواهید کرد. این گزینه ها به طور کامل به نبردی که در آن هستید وابسته هستند. به خصوص در طول جنگ های سخت، هرگز نباید بدون در نظر گرفتن تمام گزینه ها، انتخاب کنید.

راهنمای The Last Remnant (دوم)
راهنمای The Last Remnant (دوم)

اگر موارد بالا را در ذهن داشته باشید، احتمالا در چالش های حاضر در بازی مشکلی نخواهید داشت. مرحله بعدی تشکیل اتحادیه های مهم و ارزشمند است.

  مانی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =