راهنما سلاح‌ های Cyberpunk 2077

سلاح‌ های Cyberpunk 2077

شما با تکمیل مأموریت‌ها و نابود کردن دشمنان می‌توانید پاداش بگیرید و این پاداش شامل سلاح‌ های مختلف در بازی Cyberpunk 2077 است. اما سلاح ‌هایی که در خیابان‌های Night City مخفی هستند، مانند سلاح‌ های سفارشی که از اسلحه سربازان به دست می‌آورید، شمشیرها و گرزهایی که اکثر زمان‌ها استفاده می‌کنید، ویژه هستند. سلاح‌ های نمادینی هم وجود دارند و این سلاح ‌ها گاهی بهترین سلاح‌ هایی هستند که می‌توانید پیدا کنید.

اگرچه این سلاح‌ها از بهترین سلاح‌های بازی هستند، اما نادیده گرفتن آن‌ها هم خیلی راحت و ساده است. در این مقاله لیستی از سلاح‌های نمادین و نحوه به دست آوردن آن‌ها در سفرتان، کاری که انجام می‌دهند و از همه مهم‌تر محل پیدا کردنشان را ارائه کرده ‌ایم.

سلاح Fenrir – Power Submachine Gun

سلاح‌ های Cyberpunk 2077

یکی از اولین و فوق‌العاده‌ترین سلاح‌های نمادینی که می‌توانید پیدا کنید Fenrir است. Fenrir مسلسلی دستی است که مردم را به آتش می‌کشد. اکثر تفنگ‌هایی که پیدا می‌کنید آسیب‌های حرارتی به همراه دارند، اما Fenrir شانس استفاده از Burn روی دشمنان را می‌دهد. همین باعث می‌شود این سلاح به‌ عنوان یک تفنگ کشنده معروف باشد. Fenrir یک سلاح عالی برای از بین بردن سریع است که به شما کمک می‌کند از برخی نبردهای داستانی خیلی سختی که در مسیرتان از Act 1 با آن‌ها روبرو می‌شوید، بگذرید.

محل آن: Sacrum Profanum Side Job، نزدیک جایی که راهب را در انبار پیدا می‌کنید.

سلاح Kongou- Power Pistol

سلاح‌ های Cyberpunk 2077

تپانچه قوی سلاح نسبتاً استانداردی است، اما اگر اطلاع درستی از نحوه عملکرد آن داشته باشید، می‌تواند بسیار مفیدتر هم باشد. تپانچه قوی می‌تواند گلوله‌های خود را کمانه کند، که از این طریق می‌توانید از حالات مناسب استفاده کرده و سود ببرید. چیز جالبی که درباره Kongou وجود دارد این است که نیاز به تجهیزات اضافی سایبری ندارد. همین ‌که از سلاح استفاده کنید، می‌توانید گمانه زنی‌ها را ببینید و از تمام قابلیت‌های آن استفاده کنید.

محل آن: پنت هاوس Yorinobu در جایگاه شب و در طول Heist در Act 1.

سلاح Lizzie- Tech Pistol

سلاح‌ های Cyberpunk 2077

Lizzie تپانچه‌ای با شلیک سریع است و به پرتاب سریع مهمات روی دشمنان بخش عالی و فوق‌العاده ‌این سلاح به شمار می‌رود. این سلاح همچنین در هر بار تیراندازی، یک دور اضافی شلیک می‌کند و می‌توان آن را به ‌گونه‌ای پر کرد که به ‌یک‌باره هر هدفی را به رگبار ببندد. به علاوه، این تپانچه کمترین آسیب حرارتی را دارد و شانس کمی برای ایجاد Burn دارد. اگرچه این شانس خیلی کم است، اما مهمات زیادی را در خود جای داده و می‌توانید بسیاری از افراد بد را به آتش بکشید.

محل آن: Judy’s den در بار Lizzie، زمانی که در Act 2  و قبل از Automatic Love به آنجا بازگشتید.

سلاح Cocktail Stick- Katana

سلاح‌ های Cyberpunk 2077

یکی از شمشیرهای اولیه که پیدا می‌کنید Cocktail Stick است و مزیت صورتی روشن بودنش، باعث می‌شود هنگام بریدن سر دشمنان کمی خنده‌دار به نظر برسد. خود شمشیر امتیازات اضافی زیادی به فرد نمی‌دهد، اما شانس ایجاد آسیب‌های شدید و خونریزی را در دشمنان ایجاد می‌کند، پس می‌توانید روی این سلاح هم حساب کنید.

محل آن: منطقه Clouds VIP در طول مأموریت داستان Automatic Love در Act 2. قبل از رسیدن به شکارچی، اتاق رختکن را چک کنید.

سلاح Skippy- Smart Pistol

سلاح‌ های Cyberpunk 2077

Skippy یک تفنگ هوشمند عالی و محکم است، یعنی اگر آگاهی خوبی از آن داشته باشید. گلوله‌های این تفنگ مسیر هوایی خود را تغییر می‌دهند تا به هدف مورد نظر اصابت کنند. اما اجازه دهید به قسمت سرگرم‌ کننده آن برسیم. این تفنگ دارای هوش مصنوعی داخلی است که با شما صحبت می‌کند و خیلی هم‌صحبت می‌کند. یافتن Skippy با یک مکالمه خنده‌دار شروع می‌شود و زمانی که با آن شلیک کنید، چند جوک خنده‌دار هم می‌گوید. Skippy بر اساس سطح شما ارائه می‌شود، پس فرقی نمی‌کند چه زمانی آن را پیدا کنید، برایتان مفید خواهد بود. هوش مصنوعی شامل عملکرد شلیک خودکار است که از طرف شما شلیک می‌کند. هدف‌گیری این تفنگ ممکن است سر دشمن یا بیرون آوردن اندام غیر کشنده (اما با آسیب‌های دائمی) باشد.

محل آن: در کوچه پشتی در The Glen، جنوب شرقی Corpo Plaza.

سلاح‌ های Cyberpunk 2077

سلاح Widow Maker- Tech Precision Rifle

سلاح‌ های Cyberpunk 2077

تفنگ‌های Tech از مفیدترین سلاح‌ها در بازی Cyberpunk 2077 هستند و آن هم به دلیل توانایی آن‌ها در تیراندازی از آن سوی دیوارها و پوشش‌ها است. Widow Maker نسخه بهتری از سلاح استاندارد Tech است، زیرا نه فقط یک بار، بلکه دوبار از بین دیوارها شلیک می‌کند. همچنین آسیب‌های شیمیایی ایجاد کرده و اگر به سر دشمن شلیک نکنید، شانس مسموم کردن آن‌ها را خواهید داشت.

محل آن: در Nash، در مخفیگاه Raffen Scav، در طول مأموریت داستانی Ghost Town.

سلاح Cottonmouth- One-Handed Club

سلاح‌ های Cyberpunk 2077

Cottonmouth یکی از بهترین سلاح‌های بلندی است که در بخش‌های اولیه بازی پیدا می‌کنید. ضربات محکمی دارد و با برخی مزایای اضافی همراه است. مثلاً هم آسیب‌های شیمیایی و هم الکتریکی دارد و شانس مسموم کردن و وارد کردن شوک به دشمنان را هم به شما می‌دهد. Cottonmouth برای نابودی سریع دشمن عالی است، به خصوص اگر سعی کنید از کشتن آن‌ها دور باشید، زیرا Cottonmouth یک سلاح غیر کشنده است.

محل آن: روی تخت Finger در طول مأموریت داستانی Disasterpeace در Act 2.

سلاح Scalpel- Katana

سلاح‌ های Cyberpunk 2077

برای شروع کار، Scalpel به لطف آسیب‌های الکتریکی با هر ضربه، شمشیری جذاب و عالی به شمار می‌رود. همچنین شانس وارد کردن آسیب بیشتری را هم به شما می‌دهد. زمانی که مجهز به Sandevistan باشید، بهترین استفاده را از Scalpel katana خواهید برد. زمانی که فعال است، ضربات باعث خونریزی شده و شانس شما برای مقابله با آسیب‌ها تا %۵۰ افزایش می‌یابد.

محل آن: پاداشی برای تکمیل Big In Japan Side Job است.

سلاح Tsumetogi- Katana

سلاح‌ های Cyberpunk 2077

Tsumetogi فرق زیادی با Scalpel ندارد، این سلاح هم آسیب‌های الکتریکی و شوک به دشمنان وارد می‌کند. با این حال، نقطه قوت این سلاح این است که مقدار Stamina که برای چرخاندن شمشیر روی دشمنان از شما کم می‌شود را نصف می‌کند. همچنین مقداری مقاومت در برابر آسیب‌های الکتریکی به شما ارائه کرده و آسیب حملات “غیراستاندارد” شما را افزایش می‌دهد، که شامل حملات قوی و شدیدی است که با نگه داشتن دکمه حمله انجام می‌دهید.

محل آن: در طول Pisces Side Job به‌عنوان بخشی از داستان Judy، آن را از روی میز اتاق در جایی که رئیسان Tyger Claws در حال صحبت هستند، بردارید.

سلاح Overwatch- Power Sniper Rifle

سلاح‌ های Cyberpunk 2077

پیدا کردن سلاح تک تیراندازی بهتر از Overwatch خیلی دشوار است. این سلاح با هر بار شلیک آسیب‌های زیادی وارد می‌کند و همراه با یک صدا خفه­‌کن سفارشی است که هنگام شلیک، پنهان ماندن را راحت‌تر می‌کند. همچنین شانس آسیب بحرانی نسبتاً زیادی دارد و برای ضربه به سر بیش از دو آسیب را وارد می‌کند. Overwatch یک سلاح بسیار قدرتمند است و می‌توانید با یک شلیک چندین دشمن را از پا درآورید.

محل آن: پاداشی برای تکمیل Riders on the Storm Side Job در داستان Panam.

سلاح Tinker Bell- One-Handed Club

سلاح‌ های Cyberpunk 2077

داستانی که با Tinker Bell همراه است، بسیار ناراحت کننده است. اما این سلاح بسیار قوی و مفید و غیر کشنده است. Tinker Bell صدمات الکتریکی شدیدی وارد کرده و شانس زیادی برای وارد کردن شوک به دشمنان دارد، در عین حال شانس بسیار خوبی در ایجاد آسیب‌های شدید هم دارد. از حملات شدید استفاده کنید تا این شانس را داشته باشید که با یک شلیک دشمنان را نابود کنید.

محل آن: در داستان River، در The Hunt Side Job قرار دارد. در اتاق مخفی در خانه کشاورزی Peter Pan به دنبال آن باشید، باید به دنبال کلیدی در اتاق خواب باشید، تا آن را پیدا کنید.

سلاح Crash- Power Pistol

سلاح‌ های Cyberpunk 2077

Crash ترکیبی از قدرت زیاد هفت ‌تیر و توانایی آسیب زدن یک سلاح کاملاً خودکار است. این سلاح آسیب زیادی وارد می‌کند و شانس ایجاد ضربات حیاتی را به شما می‌دهد. اما اگر چشمی را پایین نگه دارید و دکمه آتش را نگه دارید، Crash به حالت تمام اتوماتیک درمی‌آید و مهمات را روی هدف شما خالی می‌کند. اگر به سلاح دستی کاملاً قدرتمند و همه کاره نیاز دارید، روی Crash حساب کنید.

محل آن: پاداشی برای تکمیل داستان River، که با I Fought The Law Side Job شروع می‌شود.

سلاح Malorian Arms 3516- Power Pistol

سلاح‌ های Cyberpunk 2077

شما چند بار در طول داستان اصلی بازی Cyberpunk 2077 از تپانچه Johnny Silverhand استفاده کرده ‌اید، که قدرت فوق‌العاده‌ای داشت. بعداً می‌توانید تفنگی مانند آن را پیدا کنید که ارزش شکار را دارد. این سلاح آسیب زیادی وارد می‌کند، شامل آسیب‌های حرارتی و سریعاً هم بارگیری می‌شود. این سلاح چهار حالات اسلات دارد که می‌توانید به خوبی و هر طور که بخواهید از آن‌ها استفاده کنید.

محل آن: در طول Chippin’ In Side Job، آن را از Grayson  غارت کنید.

سلاح Apparition- Tech Pistol

سلاح‌ های Cyberpunk 2077

یکی دیگر از تپانچه‌های Power، Apparition است که سلاحی با آسیب زیاد است و در ادامه بازی پیدا می‌شود. اگرچه هیچ آسیب ویژه‌ای ندارد، اما ضربات سنگینی دارد و آسیب‌های فیزیکی ایجاد می‌کند. نقطه قوت این سلاح این است که Apparition سلامت شما را کنترل می‌کند تا هنگام صدمه به شما مزایایی دهد. زمانی که سلامتی شما در خطر است، Apparition سریع‌تر بارگیری می‌شود، سریع‌تر شلیک می‌کند و آسیب بیشتری وارد می‌کند. اگر شلیک‌های خود را با سلامتی در معرض خطر شارژ کنید، آسیب مضاعفی وارد می‌کند.

محل آن: Warpigs Side Job را کامل کنید و آن را از بدن جدا کنید. به نظر می‌رسد این سلاح فقط در دسترس افرادی است که در مسیر زندگی Corpo قرار می‌گیرند.

 

منبع: GamesPot

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − سه =