بلاگ, پلی استیشن, راهنمای قدم به قدم بازی های پلی استیشن

راهنما و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Divinity:Original Sin برای مبتدیان قسمت دوم

راهنما و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Divinity:Original Sin برای مبتدیان

راهنما و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Divinity:Original Sin برای مبتدیان قسمت دوم

راهنما و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Divinity:Original Sin برای مبتدیان PS4 Game Divinity:Original Sin beginner’s Tips And guide

مهارت Pet Pal به دست بیاورید.
اگر مهارت Pet Pal را به دست بیاورید یا کسی در تیم شما این مهارت را به دست بیاورد می توانید با حیوانات حرف بزنید و اینکار فقط برای خندیدن نیست. بعضیا از حیوانات نصیحت هایی دارند یا رازی را فاش می کنند و برخی اوقات هم ماجراجویی به همراه دارند. این مکالمات می تواند لحظات جالبی را برای کاراکترها به همراه داشته باشد.هر کسی در بازی پلی استیشن ۴ می تواند این مهارت را کسب کند همچنین می توانید در زمان خلق کارامتر آن را انتخاب کنید. البته ضخیت پرنس قرمز این ویژگی را از اول نهادینه دارد.

از گربه سیاه حمایت کنید.
در مورد حیوانات در ابتدای بازی خواهید فهمید که یک گربه سیاه شما را همراه می کند. این گربه در بازی و مبارزه اسیب نمی بیند اما اگر از گاردهای مقابل دریچه زندان Fort Joy عبور کنید، و به سمت کمپ بروید یکی از تیراندازها گربه را نشانه می رود و او را می کشد. او را زنده نگه دارید با اینحال زمانی که از کمپ فرار می کنید به گروه ملحق می شود.

راهنما و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Divinity:Original Sin برای مبتدیان

راهنما و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Divinity:Original Sin برای مبتدیان

آزادانه از ویژگی quicksave استفاده کنید.
بازی Divinity: Original Sin 2 بازی سختی است. حتی در حالت دیفالت Classic مبارزه ها سخت و کشنده هستند و همان اول متوجه می شوید که آمادگی لازم را ندارید. با ویژگی های اتوسیو هم نمی توان کاری از پیش برد و عملکرد بهتری داشت در نتیجه هر زمان که احساس خطر و از دست دادن مرحله را کردید، از دکمه quicksave استفاده کنید.

عقب نشینی مشکلی ندارد.
در میانه مبارزه می توانید به اندازه کافی از دشمن دور شوید، بنابراین می توانید راه هایی یاد بگیرید تا ساده تر از میدان نبرد فرار کنید. توانایی جا به جایی از راه دور، پرواز کردن و عقب نشینی تاکتیکی همگی می تواند برای کمک به رهایی شما از قسمت های دشوار مبارزه و زمان خریدن کمک کند.

تاثیرات محیطی هم می تواند موثر و هم می تواند کشنده باشد.
اغلب گروهی مبارزه را برنده می شود که بهتر بتواند محیط را با بهترین جادو و سلاح ها مدیریت کند. می توانید اول روی دشمن باران بریزید و بعد سرما را به آنها برسانید تا با دشمن های یخ زده مواجه شوید. این تاثیرات محیطی در بازی Playstation 4 می تواند تله های خوبی باشد و البته می تواند برای خودتان هم ایجاد مانع کند. همینطور که می تواند به کمک شما بیاید می تواند دشمن را هم کمک کند.
به خاطر داشته باشید: شخصیت های زنده از سم می میرند. حواستان باشد که بطور تصادفی به آنها لطف نکنید (بجز در مورد شخصیت Fane) و سم را در اطراف نگذارید. همینطور می توانید از توانایی های درمان کننده برای آسیب زدن هم استفاده کنید.
در اولین فرصت تشک خواب به دست بیاورید.
اگرچه زمانی که در نبرد هستید توانایی درمان و طلسم به درد می خورد اما بهترین راه درمان بیرون از مبارزه اینکه است که یک چرت کوتاه داشته باشید. فقط وقتی که تخت نزدیکتان باشد می توانید اینکار را انجام دهید و تعداد زیادی از آنها در محیط حسات وحش وجود ندارد. به همین دلیل باید تشک خواب بردارید.

راهنما و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Divinity:Original Sin برای مبتدیان

راهنما و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Divinity:Original Sin برای مبتدیان

می توایند هر جایی آن را به همراه داشته باشید. و با کلیک کردن روی آن هر کاراکتری را فوراً به حال خوب می رساند. در نزدیکی ورودی Fort Joy می توایند یکی از آنها را از ساحل بردارید. آنجا یک بیلچه هم هست که باید آن را هم بردارید.

فراموش نکنید که دوربین را بچرخانید.
خیلی واضح به نظر می رسید، اما یادتان باشد برای اینکه تصویر واضحی از محلی که در آن قرار دارید داشته باشید می توانید دوربین را بچرخانید. اغلب زاویه دوربین می تواند باعث مخفی شدن غارها، ورودی ها، قفسه ها و مسیرهای مرموز شود و دیدگاه شما را تغییر دهد. بطور مثال سی دقیقه از زمان یک بازی گذشت تا در نهایت متوجه شویم که غاری که دنبال آن بودیم درست با زاویه دوربین قابل پیدا شدن بود.
راز و رمزهای زیادی در این بازی هست که با بازی کردن و تجربه آن آنها را کشف خواهید کرد بنابراین همیشه ارزشش را دارد که وارد این بازی شوید و دنیای جدیدی را پیدا کنید.

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − پنج =