بلاگ

راهنما و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Final Fantasy XV برای مبتدیان

راهنما و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Final Fantasy XV برای مبتدیان

راهنما و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Final Fantasy XV برای مبتدیان

راهنما و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Final Fantasy XV برای مبتدیان PlayStation ۴ Game Final Fantasy XV beginner’s Tips And guide

قصد داریم در این مطلب در مورد راهنمای بازی Final Fantasy 15 برای تازه کاران مطالبی را قرار دهیم. اگر شما هم می خواهید در مورد این بازی بیشتر بدانید توصیه می کنیم با ما همراه باشید. بازی مذکور روایت گر شاهزاده نوکتیس می باشد. شاهزاده برای یک هدف از پیش تعیین شده از قصر خود خارج می شود.
دوستان شاهزاده با نام های ایگنیس، گلادیولوس و پروموتو همراه شاهزاده به ماجراجویی می پردازند. ماجراجویی به حدی ادامه پیدا می کند که شاهزاده وارد شهر اینسامنیا می باشد تا اتفاقات جدیدی در این شهر برای شاهزاده رخ می دهد. این بازی بسیار پرمحتوا می باشد و اگر اهل بازی های Final Fantasy هستید قطعا تا مدت ها از این بازی لذت خواهید بود.
این بازی می تواند شما را بیش از ۱۰۰ ساعت سرگرم کند. طبق آمارهای منتشر شده بازی فروش خوبی داشته است. بازی توسط کمپانی Square Enix منتشر شده است. بازی مذکور علاوه بر گیم پلی نرمال دارای بسته های الحاقی می باشد که مدت های زیادی شما را سرگرم خواهد کرد.
افرادی که تا به حال بازی Final Fantasyرا تجربه نکرده اند قطعا پس از ورود به بازی گیج خواهند شد. ما قصد داریم یک سری نکات مهم را در این بین برای کسانی که با بازی آشنایی ندارند ارائه کنیم.
قهرمان بازی در این بازی ایگنس می باشد که با رویت نشانه های مختلف و پیدا کردن مواد غذایی جدید آشپزی را به صورت حرفه ای فرا می گیرد. شما در این بازی می توانید با استراحت کردن در مکان های مختلف مانند هتل ها AP دریافت کنید.

راهنما و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Final Fantasy XV برای مبتدیان

راهنما و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Final Fantasy XV برای مبتدیان

شما در این بازی می توانید چند بار با باس های بازی مبارزه کنید. در این امر محدودیتی وجود ندارد. شما پس از فعال کردن آپگریدهای درخت جادو بهتر است بیشتر از حد ممکن وقت خود را تلف نکنید چرا که قدرتی که به شما ارائه می دهد قابل توجه نیست. در این بازی امتیازاتی وجود دارد که شما می توانید از این امتیازات برای افزایش قدرت و توانایی های خود استفاده کنید. همچنین سلامتی خود را می توانید بهبود ببخشید.
در بازی بهتر است آپگرید مورد infinite airstep را فعال کنید. شما برای ماهگیری می توانید زمانی که ماهی را روی سطح آب دیدید قلاب را بکشید. شما می توانید اسحله royal arms را آپگرید کنید تا قدرت armiger زیاد شود. سعی کنید آیتم هایی را که به دست می آورید به راحتی به فروش نرسانید. چرا که برخی آیتم ها در بازی به سختی یافت می شود. در دنیای بازی می توانید به گشت و گذار بپردازید چرا که به چیزهای جالبی برخورد می کنید.
در بازی قابلیت سیو خودکار وجود دارد بهتر است خودتان نیز به صورت دستی بازی را ذخیره کنید. بهتر است چوکوبوی بازی خود را آپگرید کنید. جابه جایی با چوکوبو قطعا سرعت خوبی به شما خواهد داد. شما در بازی مذکور قبل از اینکه در هنگام دویدن نیروی شما خالی شود می توانید آن را مجدد پر کنید. ایگنس با دیدن غذاهای مختلف، می‌تواند نحوه پخت آن‌ها را یاد بگیرد. برای بدست آوردن پول در بازی شما می بایست برخی از ماموریت های بازی را انجام دهید.

راهنما و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Final Fantasy XV برای مبتدیان

راهنما و استراتژی بازی پلی استیشن ۴ Final Fantasy XV برای مبتدیان


شما می توانید در بازی شکار کنید ، شکار کردن باعث می شود تا آیتم های مختلفی را به دست آورید. همانطور که بالا بیان شد اگه بتوانید ماموریت های بازی را به درستی و با موفقیت به اتمام برسانید مهارت های جدید به شما اضافه خواهد شد.
موارد ذکر شده در بالا به شما کمک خواهد کرد تا پس از ورود به گیم پلی بازی بتوانید آشنایی نسبی نسبت به موارد بازی داشته باشید چرا که خیلی از افراد پس از ورود به بازی دچار سردرگمی می شوند.
راهنمایی هایی بالا بیشتر به درد کسانی می خورد که هیچ آشنایی نسبت به بازی Final Fantasy 15 ندارند. اگر شما نسبت به بازی آشنایی کافی دارید شاید موارد گفته شده در بالا به کار تان نیاید.
اگر می خواهید این بازی را تجربه کنید قطعا از بازی کردن آن پشیمان نخواهید شد. موسیقی های بازی عالی کار شده است. گرافیک بازی بی نظیر است. کسانی که به دنبال یک بازی نقش آفرینی هستند می توانند بازی Final Fantasy 15 را تجربه کنند و لذت ببرید.

مرکزخرید دات کام

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − سه =