راهنمای چالش‌های فورتنایت فصل پنجم

چالش های فصل پنج فورتنایت

در این راهنما در مورد چالش های فصل پنجم فورتنایت با شما سخن خواهیم گفت و طبق معمول، با تکمیل این چالش‌ها، علاوه بر XP اضافه، در سطح بتل پس خود پیشرفت خواهید کرد و در نتیجه پاداش‌های بیشتری به دست خواهید آورد. در اینجا به معرفی این چالش‌های پرداخته‌ایم.

 

چالش‌های فصل پنجم هفته اول Fortnite

راهنمای چالش فصل پنجم فورتنایت

چالش‌های هفته اول این بازی، شامل چند مکانیک جدید گیم‌پلی می‌شود، بنابراین پیش از هرچیز، ابتدا با چند شخصیت در Fortnite صحبت کنید تا مقدار قابل توجهی شمش طلا به دست آورید. علاوه بر این، وظایف آشنایی در این چالش‌ها وجود دارند که از میان آن‌ها می‌توان به بازدید از ۵ مکان دارای اسم، از بین بردن دشمنان با استفاده از شات‌گان و آسیب رساندن به آنها با اسلحه رایفل اشاره کرد.

 

چالش‌ های هفته دوم فورتنایت

راهنمای چالش فصل پنجم Fortnite

در این چالش باید چند صندوق پست را نابود کنید، چند مدرک جمع‌آوری کنید، سرنخ‌هایی بیابید، و سپس انتقام خود را با تخریب خانه سگ‌ها بگیرید. همچنین باید قبل از گرفتن خودرو و رانندگی با آن از میان حلقه‌های آتش، ابتدا قطعات گمشده آن خودرو را پیدا کنید.

 

چالش ‌های هفته سوم فصل پنجم فورتنایت 

راهنمای فصل پنج Fortnite

چالش‌های این هفته بیشتر از اینکه به روز شده باشند، تا حدودی شبیه به چالش‌های قدیمی است، چرا که در آن همانند چالش‌های هفتگی قدیمی به دنبال آسیب وارد کردن به دشمنان با استفاده از سلاح‌های خاص و جستجوی صندوق‌ها و جعبه‌های مهمات هستیم. همچنین تعدادی از توالت‌فرنگی‌ها را نیز باید تخریب کنید، این توالت‌ها در دستشویی خانه‌ها قرار دارند و آنقدر زیاد هستند که پیدا کردن آنها زحمتی ندارد.

 

چالش‌های هفته چهارم Fortnite

fortnite season 5

به طور کلی در چالش‌های هفته چهارم Fortnite، شما فقط باید با کلنگ (Pickaxe) خود به چیزهایی ضربه بزنید، یا رقیبان خود را تحت شرایط مختلفی از بین ببرید. در کنار این‌ها، باید بدانید که سبد گوجه فرنگی و دیگ گوجه دقیقا کجا قرار گرفته‌اند، تا بتوانید وظایفی که از شما خواسته شده را انجام دهید.

 

چالش‌های هفته پنجم Fortnite

Fortnite Challenges season 5

چالش‌های هفته پنجم بیشتر در مورد جمع‌آوری آیتم‌های مختلف است، به جز یکی که در آن باید در حالت خم شده به حریفان خود مقدار معینی آسیب برسانید. سکه آبی دفن شده در منطقه Retail Row را پیدا کنید و به مناطق مختلفی سفر کرده و در مناطق گفته شده، به حفاری، جمع‌آوری و دفن گنوم‌ها (آدم کوتوله)ی فورتنایت بپردازید.

 

چالش‌های هفته ششم Fortnite

چالش Fortnite

موضوع این چالش، بیشتر به ماهی و ماهیگیری ربط دارد. این هفته از شما خواسته می‌شود تا مناطقی که در آن ماهی‌های زیادی وجود دارند (Fishing Holes) را منفجر کنید، قایق‌های موتوری را خراب کنید و ماهی بگیرید. همچنین باید چند صدف‌ دریایی پیدا کنید تا با استفاده از آنها به Coral Buddies علامت بفرستید.

 

اینها تمام چالش‌هایی بود که تاکنون منتشر شده است، اما هر هفته با ورود چالش‌های جدید، این مقاله نیز به روز رسانی خواهد شد. با ما همراه باشید.

 

منبع: Gamesradar

کوروش نیک منش
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × پنج =