راهنمای چالش های هفته چهارم از فصل ۶ فورتنایت

چالش فصل 6 فورتنایت

هفته ۴ از فصل ۶ Fortnite در حال رخداد است و با آن یک مجموعه کاملاً جدید از چالش فصل ۶ فورتنایت ارائه می‌شود. از آنجایی که بسیاری از این چالش‌ها با انجام بازی طبیعی باز می‌شوند، احتمالاً نباید مشکلی در انجام آن‌ها داشته باشید. خوشبختانه، اهداف سخت‌تر، اهدافی هستند که در آن باید آیتم‌های خاص بسازید، که احتمالاً این کار را در طول این فصل انجام داده ‌اید.

شاید از نحوه ساخت آیتم‌های مربوط به چالش‌های این هفته اطلاع نداشته باشید، یا شاید اولین بار در این هفته وارد چالش‌های این فصل شده ‌اید. در هر صورت، ما لیستی از مأموریت‌های اخیر همراه با راهنمای کامل نحوه انجام چالش‌های پیچیده را ارائه کرده‌ ایم. در ادامه چالش‌های هفته ۴ از فصل ۶ بازی Fortnite و نحوه تکمیل سخت‌ترین چالش‌ها ارائه شده است.

لیست چالش فصل ۶ هفته ۴

مانند هر هفته، پیشنهاد می‌کنیم که ابتدا نگاهی به چالش بیاندازید تا مطمئن شوید که آماده هستید. همانطور که گفتیم، احتمالاً با بازی ساده می‌توانید پیشرفت زیادی در چالش‌های این هفته داشته باشید، اما اینکه بدانید چه چیزی در انتظار شما است خالی از لطف نیست.

لیست کامل چالش‌ها به شرح زیر است

  • سازه‌ای را روی آتش بسازید (۱۰)
  • به دنبال صندوقچه‌ها بگردید (۷)
  • حریفان را با سلاح‌های نادر Rare یا بالاتر حذف کنید (۳)
  • با استفاده از Shockwave Grenade یا کمان، به یک حیوان شوک وارد کنید (۱)
  • حیوانات را در مسابقات مختلف اهلی کنید (۳)
  • با The Recycler به حریفان ضربه بزنید (۳۰۰)
  • یک هم‌تیمی را احیا کنید (۱)

همانطور که می‌بینید، تنها تعداد معدودی از آن‌ها نیازمند تلاش بیشتر هستند، مانند آسیب زدن به دشمن با The Recycler یا ایجاد موج ضربه حیوانات وحشی با نارنجک موجی یا کمان. بقیه موارد، مانند جستجوی صندوقچه یا احیای هم‌تیمی، کاملاً طبیعی هستند. برای مأموریت‌های سخت‌تر، راهنمای زیر را برای نحوه تکمیل آن‌ها بخوانید.

راهنما چالش فصل ۶ فورتنایت

با استفاده از Shockwave Grenade یا کمان، به یک حیوان شوک وارد کنید.

سخت‌ترین بخش این چالش پیدا کردن shockwave grenade است، زمانی که آن را پیدا کردید، ضربه زدن به حیوان آسان است.

حیوان وحشی را اهلی کنید

چالش فصل 6 فورتنایت

اگر از شروع این فصل، با آن همراه بوده‌ اید، احتمالاً با اهلی کردن حیوانات وحشی آشنا هستید. اما اگر جدید هستید، یا اگر نحوه انجام این کار را فراموش کرده ‌اید، راهنمای زیر درباره نحوه اهلی کردن حیوان وحشی را مطالعه کنید. برای این چالش خاص، باید سه حیوان را اهلی کنید، می‌توانید این کار را در طول مسابقات انجام دهید.

با  The Recycler به حریفان آسیب بزنید

The Recycler سلاحی است که در سراسر جهان وجود دارد و برای مکش اشیاء استفاده می‌شود. این سلاح همچنین مشابه نارنجک انداز کار می‌کند.

 

منبع: DigitalTrends

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =