راهنمای چالش هفته سیزدهم از فصل پنجم فورتنایت

راهنمای چالش فصل 5 فورتنایت

هفته سیزدهم از فصل ۵ فورتنایت در دست انجام است و این یعنی به کمک راهنمای چالش ، لیست جدیدی برای تکمیل خواهید داشت. خوشبختانه لیست این هفته چندان دشوار نیست. اهدافی که در آن دنبال می‌کنید، ترکیبی است از مبارزه و جمع‌آوری آیتم‌ها از مناطق مختلف. همانطور که می‌دانید، این بازی موقعیت مکان‌های مخفی را به شما نمی‌گوید. در این راهنما، به معرفی تک تک چالش‌های این هفته می‌پردازیم و شما را در تکمیل برخی از چالش‌های پیچیده راهنمایی می‌کنیم.

لیست چالش‌های هفته سیزدهم از فصل پنج

همیشه بهتر است برای یک بار هم که شده، نگاهی به لیست چالش‌های بعدی هفته بیاندازید تا یک تصور کلی از کارهایی که باید انجام دهید، داشته باشید. می‌توانید این چالش‌ها را از منوی اصلی بازی مشاهده کنید، یا به لیست ما که در اینجا آورده شده، مراجعه نمایید.

راهنمای چالش فصل 5 فورتنایت

یک سرور در Surface Hub اسکن کنید.

۳ میوه در Hunter’s Haven پرتاب کنید.

به دشمنان خود در مناطق Hunter’s Haven ،The Orchard و Retail Row 300 خسارت وارد کنید.

با هفت ‌تیر ۳۰۰ خسارت به دشمنان وارد کنید.

در استخر بنفش Purple Pool در Steamy Stacks یک بار استحمام کنید.

یک بار وارد Zero Point شوید.

۵ درخت کریستالی نابود کنید.

همانطور که می‌بینید، چالش‌های این هفته چندان بد نیستند. مواردی که در اینجا با جزئیات بیشتری توضیح خواهیم داد، مربوط به چالش‌هایی است که از مناطق مشخص نشده بر روی نقشه استفاده می‌کنند. چالش‌هایی مانند آسیب رساندن با هفت ‌تیر یا پرتاب میوه در مکان‌های مختلف، نیازی به توضیح ندارند، اما مواردی مانند اسکن سرور در Surface Hub چندان واضح نیستند.

در اینجا به شما نحوه تکمیل چالش‌های دشوار هفته سیزدهم از فصل پنج را خواهیم آموخت.

راهنمای چالش‌های هفته ۱۳ از فصل ۵

Scan a server at a Surface Hub

راهنمای چالش فصل 5 فورتنایت

یکی از اولین چالش‌هایی که احتمالاً سعی در تکمیل آن خواهید کرد، اسکن یک سرور در Surface Hub است. نکته خوبی که در مورد این چالش وجود دارد، این است که هیچ پیش ‌نیازی ندارد، بنابراین می‌توانید خیلی سریع آن را تکمیل کنید.

Bathe in the Purple Pool at Steamy Stacks

راهنمای چالش فصل 5 فورتنایت

برای استحمام در Purple Pool واقع در Steamy Stacks، باید از غربی‌ترین استخر موجود در این مکان بازدید کنید. همچنین، برای اینکه بتوانید این چالش را انجام دهید، ابتدا باید مرحله یک چالش Deadfire را تکمیل نمایید. توضیحات بیشتری در مورد این چالش وجود دارد که فعلاً به آن‌ها نمی‌پردازیم.

Enter the Zero Point

راهنمای چالش فصل 5 فورتنایت

در نهایت، با تکمیل چالش قبلی، می‌توانید وارد Zero Point شوید.

و با این توضیحات، می‌توانید خیلی راحت خود را برای چالش‌های این هفته Fortnite آماده کنید. خوشبختانه برای تکمیل این چالش‌ها نیازی به طی کردن مراحل طولانی نیست، بنابراین در کمترین زمان ممکن باید به پایان برسند.

 

منبع: DigitalTrends

سیما حسینی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 13 =